جدیدترین مدل کابینت سال

جدیدترین مدل کابینت سال

ترندهای سال 2022! 35 مدل کابینت برای آشپزخانه مدرن شما!

ما با کارشناسان ترندینگ و طراحی آشپزخانه صحبت کردیم تا بفهمیم کدام ترند آشپزخانه در سال 2022 بزرگ خواهد بود و چه کابینتی جدیدترین مدل کابینت سال است. با ظهور مارک‌های جدید آشپزخانه و ایده‌های نوآورانه طراحی بسیاری و پیچش‌های هوشمندانه در طرح‌های قدیمی لوازم خانگی که در نمایشگاه‌های آشپزخانه در سراسر کشور به نمایش گذاشته شده‌اند، تعداد زیادی ظاهر مدرن و لوازم مدرن برای انتخاب وجود دارد.

 

گرایش های آشپزخانه های 2022 به سمت مدرنیته و ترکیب آن با کلاسیک مینیمال

در زیر، ما به بزرگ‌ترین روندها و ایده‌های آشپزخانه جدید و تصاویر آشپزخانه‌ها نگاه می‌کنیم تا الهام بخش بازسازی آشپزخانه بعدی شما باشیم.

 

بک اسپلش کاشی لعاب دار جدیدترین مدل کابینت سال

جدیدترین مدل کابینت سال

روکش آشپزخانه کاشی کاری شده چیز جدیدی نیست، اما تغییری از روکش های مات و براق شدن وجود خواهد داشت. یک کاشی لعاب دار فقط تمیز کردن آسان نیست – بلکه نور را در اطراف اتاق منعکس می کند و بدون توجه به رنگ، نتایج موثری را به همراه دارد. ناتالیا میار، طراح داخلی، این کاشی‌های آشپزخانه با رنگ سبز رنگارنگ را در فلورانس ساخته است. او توضیح می‌دهد: «همراه با سطوح کار چوبی و مرمری روستایی، کنتراست بسیار زیبایی را با رنگ‌های خاکی ایجاد می‌کنند و همچنین لایه‌های مختلف بافتی را به فضا اضافه می‌کنند». برای لذت بردن از تاثیر کامل، نیازی به استفاده از سایه اشباع نیست. برای ظاهری آرام‌تر، کاشی‌های سفید لعاب‌دار را انتخاب کنید که مطمئناً از نور طبیعی حداکثر استفاده را می‌برند. Zelliges نیز یک انتخاب محبوب باقی خواهد ماند. این کاشی‌های گلی لعاب‌دار متمایز که در مراکش ساخته شده‌اند، با سطح نامنظم و رنگ‌های متفاوت، بافت و ویژگی‌های هنری را به یک طرح می‌آورند.

 

کابینت وینتاژ و عتیقه

روندهای آینده آشپزخانه در مورد از بین بردن هر مفهومی از یک خانه نمایشی است، و معرفی برخی از مبلمان قدیمی یا قدیمی به آشپزخانه تأثیر فوری ایجاد یک محیط خانه گرم و زندگی می کند. مبلمان آشپزخانه مزرعه ای به شکل میز آشپزخانه یا کمد تمیز شده، انتخاب واضحی برای ظاهر سنتی است. قطعات عتیقه جاودانه، برای ماندگاری و اغلب ارزان قیمت برای یافتن در نمایشگاه های قدیمی، شخصیت را به فضای جدیدی معرفی می کند. این طراحی توسط Ben Pentreath برداشتی قرن بیست و یکمی از آشپزخانه یک خانه کشاورزی ولزی بود. نازک کاری ساده، از جمله یک کمد بزرگ و قفسه های باز، با سینک پیشخدمت، کاشی های دلفت، نورپردازی به سبک دورهمی و مبلمان عتیقه ترکیب می شود تا حسی بی انتها را ایجاد کند که کاملاً مطابق با سبک معماری خانه است.

 

پارتیشن های شیشه ای

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | j2rRj2krViFzxWhTjKwWGg 768 80.jpg

پس از سال‌ها شکستن دیوارها برای ایجاد اتاق‌های بزرگ با پلان باز، اخیراً به مزایای بستن در و فرار از موسیقی متن کل خانه پی برده‌ایم. یک پارتیشن لعابدار می تواند فضاها را بدون به خطر انداختن نور یا احساس یکپارچگی تقسیم کند. همچنین این مزیت را دارد که به جلوگیری از بوها در قسمت آشپزخانه کمک می کند. توماس کاکس، یکی از بنیانگذاران Ham Interiors، در خانه خود، دیوار بین آشپزخانه و اتاق نشیمن را با یک جلو مغازه بازسازی شده گرجی جایگزین کرد. او توضیح می‌دهد: «ما دوست داریم از پارتیشن‌های لعابدار استفاده کنیم، زیرا مساحت را مشخص می‌کنند و توهم فضا را بدون نیاز به پلان کاملاً باز ایجاد می‌کنند. اگر چیدمان آشپزخانه موجود اجازه یک دیوار کاملاً لعاب را نمی دهد، یک پانل لعاب کوچکتر می تواند فضا را بهبود بخشد. آن علاقه معماری را ارائه می دهد و همچنین در ارائه پس زمینه برای یک قطعه مبلمان مفید است.

 

هودهای فلزی، ترندهای آشپزخانه با هود فلزی

در حالی که آن ها به طور کلی چیزی شبیه به یک شر ضروری در بریتانیا در نظر گرفته می شوند، رویکرد آمریکایی ها به هودهای استخراج کننده مدت هاست که جشن گرفته شده است، با طرح های سفارشی ساخته شده در روکش های غیرمعمول که بیانیه های قوی و تعیین کننده ای را در آشپزخانه های سراسر سرزمین ایجاد می کند. به نظر می رسد که این روند آشپزخانه نیز به طرز چشمگیری افزایش یابد، به خصوص در سطوح فلزی چشم نواز.

بروس هاجسون از شرکت Artichoke Ltd در سامرست می گوید: «از نظر زیبایی، افزودن یک سایبان استخراج کننده چشمگیر به طرح آشپزخانه فرصتی برای قطع شکل و مجسمه سازی تمام خطوط زاویه ای کابینت ها و پانل ها است. صنایع دستی تخصصی و مواد سنتی، توجه به ارزش های دست ساز ما و همچنین اشاره ای به گذشته دارد.

 

نورپردازی لایه ای

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | gG5p4RCMyBDmQqMoojN7FL 768 80.jpg

نورپردازی در آشپزخانه همیشه برای درست کردن یک چالش است، اما هنر لایه‌بندی کلیدی برای طراحی موفق آشپزخانه‌ها در آینده خواهد بود. واقعیت این است که شما فقط به مقدار مشخصی از روشنایی کار در مناطق آماده سازی خاص نیاز دارید، تعداد زیادی نورگیر و سقف آشپزخانه بیشتر شبیه به یک نوار فرود می شود.

استیون گامبرل، مستقر در نیویورک، به دلیل فضای داخلی پیچیده اش شناخته شده است. او که در ابتدا به عنوان یک معمار آموزش دیده است، در بررسی چگونگی ایجاد نور آشپزخانه، چیدمان آشپزخانه و عملکرد، حس مکان را در اتاق ایجاد می کند، استاد است. در این آشپزخانه خانوادگی برای یک خانه ساحلی اخیراً در ایست همپتون، لانگ آیلند، او ویژگی نورپردازی را ایجاد کرده است و دو مجموعه آویز پررنگ را معرفی کرده است. در یک فضای آشپزخانه بزرگ و با پلان باز، انتخاب دو طرح متفاوت به شخصیت می‌افزاید، اما همچنین به تعریف مناطق متمایز داخل اتاق کمک می‌کند.

 

آشپزخانه با قفسه های باز و دیوارهای سفید

با توجه به اتفاقات زیاد در آشپزخانه ها، خطر اضافه بار بصری همیشه زیاد است. کسانی که به دنبال ظاهری محدودتر هستند باید روی رنگ ها تمرکز کنند، که باید ساده نگه داشته شوند و به فکر خالی کردن فضای دیوار باشند. در این طرح برای خانه ای در هادسون، نیویورک، توسط مجمع عمومی، از یک قفسه به جای کابینت های دیواری آشپزخانه استفاده شده است که در نتیجه ظاهری آرام و بی دردسر ایجاد می کند. کالین استیف توضیح می‌دهد: «ما یک انباری تمام قد را با یخچال دسته‌بندی کردیم تا امکان برداشتن انبار بالایی را به ما بدهد. این قفسه در محل کمدها استفاده می‌شود تا به بتن پاشیده‌شده مکانی برای پایان دادن و یک شکست بصری به طرح تک رنگ بدهد. مثل همیشه، هنگام کار با فضای ذخیره‌سازی آشپزخانه باز، نمایشگر انتخابی ضروری است. برخی از طراحان ترجیح می دهند از یک قفسه باز برای کارهای هنری به جای وسایل آشپزخانه برای بلندتر کردن اتاق استفاده کنند.

 

عناصر طبیعی در جدیدترین مدل کابینت سال

استفاده از مواد طبیعی به طور قابل توجهی در طول همه‌گیری افزایش یافته است و با تبدیل شدن به کابینت‌های آشپزخانه از سنگ مرمر، گرانیت و چوب بدون رنگ، جذابیت بیشتری خواهد داشت. آنها نه تنها از کیفیت زیبایی شناختی غنی برخوردارند، بلکه به طور فزاینده ای به دلیل مزایای سلامتی خود (کاهش میزان مواد شیمیایی در خانه) شناخته می شوند. با این طراحی زیبا، دکوراتور کالیفرنیایی Ohara Davies-Geatano از ODG Interiors نشان می دهد که چگونه مواد به آشپزخانه گرما و عمق می بخشند. او می‌گوید: «کابینت از جنس بلوط خشک شده است که بسیار بادوام است و بافت فوق‌العاده‌ای دارد. من عاشق این هستم که چگونه الوار عمق پاشش سنگ آهک را برجسته می کند. آویزهای سبک سبد لایه دیگری را معرفی می کنند – مقیاس آنها تعادل بسیار خوبی به طراحی کلی می دهد. از آنجایی که متریال بودن فضا بسیار تونیک است، افزودن قفسه‌های چوبی شناور لحظاتی را فراهم کرد.

 

8. آشپزخانه های مخفی، آشپزخانه مینیمالیستی با کابینت های مخفی و صندلی های مخملی!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | NEEiDcnYjvvWHMYRZEsJZS 768 80.jpg

زندگی در فضای کوچک جای خود را به نوآوری بیشتر در آشپزخانه می دهد، مانند آشپزخانه کوچک بالا. این فضای شیک با پلان باز، منطقه پخت و پز را با مهارتی شبیه آفتاب پرست پنهان می کند و اجازه می دهد تمرکز روی سرگرمی باشد. با ترکیب آشپزی، غذاخوری و استراحت در یک اتاق باشکوه و پر نور، احساس وسعت را به حداکثر برسانید. در اینجا یک آشپزخانه ناخوانده و کوچک به نفع یک اتاق نشیمن بزرگ که آشپزخانه به طور محتاطانه در یک انتهای آن جمع شده بود، تخریب شد. چیدمان منعطف است، بنابراین از یک آشپزخانه به یک اتاق غذاخوری به یک منطقه نشیمن به روشی بدون زحمت تبدیل می شود. فضای پخت و پز تا حد امکان نامرئی است، با پانل های درها مانند تزئینات تزئینی دیوار. همه درها مخفی هستند و دارای حسگرهای اثر انگشت هستند که به آنها اجازه می دهد تا به آرامی باز و بسته شوند.

 

کابینت توری جدیدترین مدل کابینت سال

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | GW64nFygofq6zSXsVVTkcY 768 80.jpg

ترندهای آشپزخانه 2021 که نمای نزدیک از کابینت های مشبک رنگ آمیزی شده به رنگ آبی پررنگ با دسته های مشبک تزئین شده را نشان می دهد. متخصص آشپزخانه سفارشی Davonport یک درب کمد مشبک سیمی براق را به مجموعه طراحی خود اضافه کرده است. این ظاهر که با دستگیره های برنجی برش الماس ترکیب شده است، یک پیچ و تاب پیچیده در سبک صنعتی ایجاد می کند.

 

استفاده از مواد به روش های شگفت انگیز

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Z3LcRhHhUMSYLk8crjmzjb 768 80.jpg

مثلا سینک با کابینت های چوبی، پشتی سبز رنگ و قفسه برای سرامیک های تزئینی! چیزی آزادانه در مورد داشتن آشپزخانه ای وجود دارد که احساس «خارج از قفسه» نداشته باشد. حتی اگر برخی از عناصر مانند کابینت و لوازم خانگی نیاز به استانداردسازی داشته باشند، به اضافه کردن شخصیت با عناصر کاربردی که از جایی دیگر تهیه شده اند فکر کنید. این قسمت سینک دارای یک قفسه روستایی برای نمایش ظروف سفالی است و یک پشتی باریک هندسی ساخته شده از برنج در پشت آن قرار گرفته است که طرح و دکور دیواری غیرعادی را برای آشپزخانه ایجاد می کند.

 

تضاد رنگی در جدیدترین مدل کابینت سال

انتخاب دو سایه در دو طرف چرخه رنگ، مانند صورتی و سبز، به تضادهای جسورانه دست می یابد. در اینجا آشپزخانه کلاسیک انگلیسی توسط deVOL به رنگ سبز Farrow & Ball و صورتی سفارشی رنگ شده است.

 

نگاهی تازه به طرح پنجاه برای جدیدترین مدل کابینت سال

آشپزخانه اواسط قرن با کابینت های گردویی و درهای تخته ای سفید، آشپزخانه‌های سفید روشن با چوب‌های غنی و منحنی‌های نرم در تضاد هستند تا ظاهر مدرن اواسط قرن را به آشپزخانه‌های مدرن ببخشند. کابینت گردویی تیره با جزئیات سفارشی هوشمند ظاهر را ساده نگه می‌دارد. کابینت‌های سفید بلند و پشتی‌ها و رومیزی‌های مرمری سبک، چشم را به سمت بالا می‌کشند و توهمی از فضا ایجاد می‌کنند و ظاهر را شاداب و لحظه‌ای نگه می‌دارند.

 

13. احیای سبک دامن سینک

دامن سینک زمانی که منسوخ و ضخیم در نظر گرفته می شد، دوباره به مد بازگشته و فرصتی برای بافت و الگو ایجاد می کند، طرح های آشپزخانه را نرم می کند و حس نوستالژی را اضافه می کند. این ایده مبتنی بر جایگزینی درهای کابینت پایه زیر سینک با پرده های چین دار است که اغلب بر روی یک میله تزئینی آویزان شده اند. در اینجا فرصتی برای عنصری است که می‌توان آن را اغلب به‌روزرسانی کرد – روی گینگهام، کتانی لامسه‌ای درمان‌نشده یا راه‌راه‌های صورتی کم‌رنگ در میان رنگ‌های پررنگ مانند Beata Heuman.

 

جزیره‌ای مرمری و سینکی با شیرهای آب طلا

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 7eGiKt8ai33SYJwkLtmW9B 768 80.jpg

زمان سنگ مرمر با رگه‌های قوی است، هر چه شلوغ‌تر باشد، برای تجملات غیرقابل چشم پوشی و سبک سطح بعدی بهتر است. اگر چیزی وجود داشته باشد که نمودارهای سبک را هجوم می آورد و فضای داخلی را متزلزل می کند، آن بازگشت سنگ مرمر است.

ناتالیا میار به عنوان یک معمار، علاقه زیادی به مادیات دارد و از بهترین و با کیفیت ترین مواد در طرح های طراحی خود استفاده می کند. او می‌گوید «مرمر رگه‌دار زیاد در حال بازگشت قابل توجهی به دنیای طراحی است و مترادف با لوکس سطح بالا شده است.» یک انتخاب محبوب برای آشپزخانه و حمام، همچنین بسیار پایدار است. دوام، ویژگی های کلاسیک و توانایی مقاومت در برابر روندهای گذرا، آن را به یک سرمایه گذاری خوب و انتخاب مناسب برای کفپوش آشپزخانه تبدیل می کند. سنگ مرمر با رگه های طبیعی قوی، ارزش بیانی را اضافه می کند و یک قرارداد بافتی بین سایر سطوح صیقلی، فلزات و چوب ایجاد می کند. در داخل یک آشپزخانه، ناتالیا از سنگ مرمر برای ایجاد یک سینک چشم نواز یا یک جزیره آشپزخانه استفاده می کند.

 

کابینت چوبی

چوب برای مدتی از مد افتاده است و اکنون از احیای کمی برخوردار است. در این کابینت‌های آشپزخانه از خاکستر دانه‌های ظریف، رنگ پریده‌تر از بلوط یا گردو برای تشخیص رنگ‌های گرم در سنگ‌های دست‌ساز استفاده می‌شود.

 

کابینت های رنگ تیره

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | aJLpGdJhxAzGQ6RnK9iuLD 768 80.jpg

ایده های آشپزخانه سیاه رنگ لحظه ای دارند. دیوارهای مشکی، کابینت و سطوح کار که اغلب به عنوان یک رنگ کاملاً «لهجه» نادیده گرفته می‌شوند، لحظه‌ای را تجربه می‌کنند. رنگ مشکی با چوب‌های بافت‌دار که به جذابیت روستایی و خانگی می‌افزاید، زنده، لوکس و جذاب می‌شود.

 

رنگ های شاد

دفترچه قوانین را از پنجره بیرون بیندازید به نفع جفت شدن غیرمنتظره رنگ و رنگ. آشپزخانه‌ها مملو از فرصت‌های رنگی هستند، از لوازم خانگی و کف‌پوش گرفته تا پنجره‌ها، ایده‌های کاشی آشپزخانه و کابینت‌ها. با تصمیم گیری در مورد میزان تعهد دائمی که مایل به انجام آن هستید، شروع کنید. یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین گزینه‌ها تغییر سبک آشپزخانه یا رنگ آمیزی دیوار است، زیرا اگر از آن خسته شوید، می‌توانید به راحتی آن را به روز کنید. انتخاب رنگ یک تجربه شخصی است. در واقع، هیچ کس با اطمینان نمی داند که آیا همه ما حتی سایه های بی شمار را به یک شکل می بینیم یا خیر. مارک ویلکینسون، بنیانگذار مبلمان مارک ویلکینسون، معتقد است که رنگ هایی که ما به طور خودکار انتخاب می کنیم، به طور طبیعی تحت تأثیر مدهای فعلی هستند. او توصیه می کند: «رنگ در آشپزخانه – چه روی دیوارها و چه یراق آلات – باید حداقل پنج سال دوام داشته باشد، بنابراین سعی کنید فراتر از روندهای فوری نگاه کنید و یک طرح رنگ آشپزخانه را انتخاب کنید که در طولانی مدت احساس خوبی به شما بدهد.

 

نورپردازی جدیدترین مدل کابینت سال

به دور از درام آنچه از نورپردازی “بیانیه” انتظار دارید، آخرین مجموعه آویزهای اصلی BTC بی سر و صدا در حال نمایش هستند. سری Drop سفر یک قطره آب را در هوا دنبال می کند و این نور چینی استخوانی لحظه ای را که در هنگام برخورد با زمین صاف می شود، ثبت می کند. 20 سال پیش طراحی شد و در ابتدا از محدوده خارج شد زیرا از نظر فنی برای ساخت آن بسیار چالش برانگیز بود. اما، به لطف پیشرفت های جدید، بالاخره ظاهری را پیدا کرد که مدت ها مورد انتظار بود.

 

جزایر دوتایی آشپزخانه

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | toTDt4JEbakjLiKwGsBZkC 768 80.jpg

با حرکت به سمت آشپزخانه های بزرگتر، در فضاهای پلان باز، جزیره آشپزخانه به یک ویژگی ضروری آشپزخانه تبدیل شده است. ایده‌های جدید جزیره آشپزخانه، مانند انتخاب یک جفت واحد جزیره‌ای، به آخرین اثر لوکس تبدیل شده است – افزودنی گسترده برای زمانی که فضا هیچ شیئی نیست.

 

طراحی بدون دسته جدیدترین مدل کابینت سال

جدیدترین ایده های آشپزخانه مدرن همه چیز در مورد طرح های چند کاره و بدون جریان با ظاهری جفت شده است. پیشرفت های تکنولوژیکی در درب های باز و بسته به این معنی است که امکان استفاده از دستگیره ها در کابینت های دیواری و پایه فراهم شده است. اگر ترجیح می‌دهید کمدهای بازدار نداشته باشید، دستگیره‌های فرورفته همان ظاهری براق را ایجاد می‌کنند و می‌توان آن‌ها را با رنگ‌ها و مواد متضاد پوشانید تا جذابیت بیشتری به شما بدهد. کابینت‌های آشپزخانه بدون دسته یکی از بزرگ‌ترین ترندهای سال 2022 برای ظاهری ساده‌تر و ساده‌تر هستند. Busola Evans، ویرایشگر مکمل آشپزخانه و حمام توضیح می دهد که همه چیز در مورد سادگی و تمرکز بر جزئیات کابینت است.

 

انباری پنهان در پشت کابینت های سفید کف تا سقف

کمدهای انباری قرن ها جزء لوازم اصلی آشپزخانه بوده اند. در چند سال اخیر، ایده‌های انباری مانند کمد انباری جای خود را به عنوان یکی از وسایل ضروری در خانه‌های مدرن مطرح کرده‌اند. “داشتن انباری کاملا منطقی است. همه کالاهای غذایی در یک مکان هستند و در کمدهای دیواری متعدد پراکنده نیستند، به این معنی که مردم می توانند هنگام خرید مواد غذایی سازماندهی بیشتری داشته باشند. مزیت بزرگ دیگر انباری و ظرفیت نگهداری آن این است که آشپزخانه دیگر نیازی به پر از کمد دیواری ندارد. لیشا نورمن می‌گوید: این کل دیوارها را آزاد می‌کند تا یا آزاد بمانند یا یک اثر هنری جذاب در آشپزخانه داشته باشند که به نوبه خود به آن کمک می‌کند کمتر شبیه یک آشپزخانه باشد و در عوض بیشتر یک محیط آرام، ایده‌آل برای مناطق نشیمن با پلان باز باشد. طراح، هاروی جونز.

 

اتاقکی برای آشپزخانه های کوچک

پل جنکینسون، بنیانگذار و مدیر عامل برند آشپزخانه بریتانیایی LochAnna Kitchens می گوید: «روند ذخیره سازی هوشمند به دلیل کاربردی بودن آن، همچنان یک انتخاب کلیدی در طراحی است. از کمدهای دوتایی گرفته تا اتاقک‌های برجی و گوشه‌ای، ذخیره‌سازی می‌تواند هم یک روند طراحی و هم کاربردی باشد. ذخیره سازی بخش بزرگی از فضای آشپزخانه است و خواهد بود. برای کسانی که آشپزخانه‌های کوچک‌تری دارند، نیاز به ایده‌های هوشمندانه برای ذخیره‌سازی آشپزخانه در این فضا از نظر استفاده بهینه از اتاقی که دارید، بسیار مهم است. در آشپزخانه‌های بزرگ‌تر و مینیمالیستی، فضای ذخیره‌سازی هوشمند اجازه می‌دهد تا به راحتی آشغال‌ها را تمیز کند. بسیاری از صاحبان خانه‌ها راه‌حل‌های ذخیره‌سازی بیشتری را به آشپزخانه‌های خود اضافه می‌کنند تا بتوانند لوازم اداری خود را ذخیره کنند، زیرا با کار از خانه به طور نامحدود سازگار می‌شوند.

 

 کابینت گردو

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 7zxst2sJS5iFhFeFa8Pb3A 768 80.jpg

اخیراً شاهد رشد کابینت گردو بوده ایم. غنی، رنگ تیره، دانه ریز و گرمای طبیعی است که توسط سازندگان به دلیل احساس تجمل فوری آن مورد توجه قرار گرفته است.

 

طلا کاری جدیدترین مدل کابینت سال

اکنون که شیرآلات در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و روکش‌ها در دسترس هستند، سینک‌ها نیز دنبال می‌شوند و نباید هزینه متوسط ​​یک آشپزخانه جدید را بیش از حد بالا ببرند. زیبایی شناسی در مناطق مرطوب مانند طراحی مبلمان و لوازم خانگی تاثیر گذاشته است، با رنگ، شکل، اندازه و مواد به شدت تحت تاثیر ظاهر کلی اتاق. جوآن فریزر، مدیر توسعه محصول و آموزش Smeg می گوید: سینک ها در مقیاس اهمیت در طراحی آشپزخانه ارتقا یافته اند. «مدل‌ها برای برآورده کردن خواسته‌های مشتریان برای سینک ارائه می‌شوند که علاوه بر اینکه کاملاً کاربردی است، یک بیانیه سبک قطعی را نیز ایجاد می‌کند.»

 

فلزات بیشتر در جدیدترین مدل کابینت سال

یکی از محصولات جانبی فلزات در آشپزخانه، تقاضا برای مواد باکیفیت خوب است که نه تنها ظاهر خوبی دارند، بلکه یکپارچگی نیز دارند. چارلی اسمال‌بون می‌گوید: «به همین دلیل است که تصمیم گرفتم از پوشش‌های فلزی اسپری شده روی چوب، به نفع فلزات واقعی که می‌توانم با حساسیت با آن‌ها کار کنم تا زیبایی طبیعی آنها را نمایان کنم، تصمیم گرفتم». بنیانگذار برند نمادین Smallbone of Devizes و Ledbury Studio، چارلی بیش از 40 سال است که مرزهای طراحی آشپزخانه را در پیش گرفته است.

 

جدیدترین مدل کابینت سال مخصوص آشپزخانه هنری

از آنجایی که غرور در طراحی داخلی در مرکز توجه قرار می گیرد، ما شاهد افزایش فروش کمدهای لعابدار و قفسه های باز شده، به دنبال افزایش تقاضا برای آشپزخانه هایی که برای ظاهری «مجموعه شده» طراحی شده اند، بوده ایم. این فضاهای بصری با دقت طراحی شده‌اند و با آثار هنری، سرامیک‌های تزئینی، کتاب‌های آشپزی و دیگر موارد کنجکاوی طراحی شده‌اند تا به ظاهری بی‌نظیر دست یابند – شخصیتی می‌افزایند و در نتیجه فضایی خانه‌دار ایجاد می‌کنند. «در عصر عدم قطعیت و با زندگی‌های دیجیتالی شلوغ، مردم به طور فزاینده‌ای دلتنگ فضایی برای کاهش سرعت و احاطه کردن خود با راحتی و امنیت وسایل لمسی و گنجینه‌های شخصی هستند. مرلین رایت می‌گوید: ما از پنهان کردن همه چیز در کمدها دور می‌شویم، در عوض از نمایش‌های ظروف چینی و نقره‌ای در کابینت‌های لعابدار و قفسه‌ها، قفسه‌ها و کمدهای خانه‌های بزرگ الهام می‌گیریم – نتیجه نهایی بین سبک‌های حداکثری و مینیمالیستی قرار می‌گیرد. مدیر طراحی استاندارد بریتانیایی و انگلیسی ساده.

 

لوازم نوآورانه در کشوی جدیدترین مدل کابینت سال

این یک نوآوری چندان جدید نیست – Fisher & Paykel اولین DishDrawer™ خود را 20 سال پیش معرفی کرد. با این حال، همانطور که ما بیشتر به ارگونومی آشپزخانه خود علاقه مند می شویم – و بیشتر ما از مشکلات کمر رنج می بریم – این وسایل نوآورانه محبوب تر خواهند شد.

Fisher & Paykel’s DishDrawer™ و CoolDrawer™ مجموعه ای از عملکردها را ارائه می دهند که زندگی را آسان تر می کند. هنگامی که در ارتفاع نیمکت قرار می گیرد، نیاز به خم شدن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و دیگر نیازی به زانو زدن برای پر کردن نمک، مواد شوینده یا مواد شوینده نیست – باز کردن آن به آسانی یک کشو معمولی است.

 

پانل های بزرگ و شیشه ای

برای تعریف دهه آینده، منطقه بندی در هنگام برنامه ریزی آشپزخانه در سال 2022 و پس از آن جایگزین طرح باز خواهد شد. از پدیده جدید به عنوان “طرح شکسته” یاد می شود. با حفظ حس جادار طراحی پلان باز، این روند از استفاده از صفحه نمایش، مبلمان مستقل، کابینت و گیاهان خانگی برای ایجاد مناطق متمایز و گوشه های لانه مانند در نظر گرفته شده برای پخت و پز، استراحت و سرگرمی استفاده می کند.

 

کابینت های آبی و قفسه بندی ساده و سفید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | c2HvSCLS2XoajmHAyHofd 768 80.jpg

فضاهای فرعی – منظور ما کاربردی است اما به طور سنجیده در نظر گرفته شده است. فضاهای جانبی و کمدهای اتاقک به نماد وضعیت نهایی تبدیل شده اند و به سرعت در لیست آرزوهای آشپزخانه در رتبه اول قرار می گیرند. “داشتن یک اتاق ابزار به یک نماد وضعیت تبدیل شده است. مرلین رایت، مدیر طراحی استاندارد بریتانیایی و انگلیسی ساده، می‌گوید که همراه با روند فعلی برای فضاهای مرتب و مرتب و نظافت غیورانه، یک منطقه خانه‌داری اختصاصی بسیار مورد نیاز را فراهم می‌کند.

 

 آشپزخانه های رنگی

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | HdZNsjv3gHb74jDwpYTCCg 768 80.jpg

آشپزخانه ای روشن و دلباز با یک جزیره مرکزی بزرگ که به رنگ آبی تیره با چهارپایه های چوبی رنگ آمیزی شده است را در نظر بگیرید. سال 2021 شاهد احیای آشپزخانه‌های رنگ‌آمیزی دستی بود – و این روند آشپزخانه تا سال 2022 ادامه دارد. بنیانگذار استودیو لدبری می‌گوید: «آنها خوب می‌پوشند، حتی بهتر پیر می‌شوند و همچنان قابل تعمیر هستند به گونه‌ای که لمینت‌های کارخانه‌ای نمی‌توانند مطابقت داشته باشند». چارلی اسمالبون از این نقطه نظر، نقاشی با دست نیز از نظر زیست محیطی سالم تر است. یکی از جذاب‌ترین و متنوع‌ترین روکش‌ها برای کابینت آشپزخانه، رنگ هم به ظاهر کلاسیک آشپزخانه سنتی و هم به طرح‌های خطی کاملاً مدرن کمک می‌کند. مزیت آن در انتخاب رنگ های تقریبا بی حد و حصر آن است که به شما اجازه می دهد تا خود را آزادانه بیان کنید، خواه خانه شما دوره ای باشد یا معاصر، روستایی یا شهری. و اگر می‌خواهید در آینده تغییر یا به‌روزرسانی کنید، همیشه می‌توانید دوباره نقاشی کنید.

 

نورپردازی آویز

ویژگی ما در ترندهای آشپزخانه اینستاگرام به مواردی که در رسانه های اجتماعی برای آشپزخانه ها ترند بود نگاه می کرد. جای تعجب نیست که جزایر آشپزخانه در صدر قرار گرفتند، اما عبارت جستجو شده بعدی “چراغ های آویز” بود. نورپردازی آویز آشپزخانه بیش از یک افزودنی عملی، یک ویژگی تزئینی بر روی فضاهای میز کار نیز می باشد. سارا دیویس از Floella Interiors می‌گوید: «نورپردازی کلید هر طرح طراحی آشپزخانه است. توصیه من این است: برای بررسی ایده‌های مختلف نورپردازی آویز آشپزخانه آماده باشید. به عنوان مثال، گروه بندی چند آویز برای افزودن جذابیت به آشپزخانه.

 

آشپزخانه سبک رترو

سبک های طراحی از گذشته باز خواهند گشت – اما با چرخشی جدید و معاصر. استودیو لدبری با الهام از آشپزخانه نقاشی‌شده سی سال پیش، رنگ‌ها و رنگ‌های چوب را دوباره تفسیر می‌کند تا به زیبایی در کنار طرح‌های آشپزخانه مدرن‌تر قرار گیرد.

 

مواد مخلوط

گرایش‌های آشپزخانه ۲۰۲۱ کابینت‌های مشکی با میز کار مرمری و کف چوبی بافت‌دار را نشان می‌دهد وقتی صحبت از مخلوط کردن مواد به میان می آید، کنتراست پادشاه است. ترفند این است که مطمئن شوید هر ماده ای که استفاده می شود دیگران را تشویق می کند که واقعاً آواز بخوانند. برنج و فولاد با سنگ مرمر و الوارهای تیره، فرمولی برنده را در این آشپزخانه خانوادگی مجلل و پر جنب و جوش توسط Ledbury Studio ثابت می کند. معمار ناتالیا میار توصیه می کند: «از تلفیقی از مواد لمسی برای دستیابی به ترکیبی مطمئن از سبک ها استفاده کنید. مرمر، چوب و فلزات به خوبی یکدیگر را با سایه های مختلف چوب و فلز تکمیل می کنند که اغلب گرما و کنتراست را به سطح مرمر سرد می آورند. استفاده از مواد متضاد برای میزهای کاری مختلف در آشپزخانه به طور طبیعی مناطق مختلفی را در یک اتاق ایجاد می کند، نه تنها فضا را کاربردی تر می کند، بلکه از نظر زیبایی شناسی فضایی بصری دلپذیر و هماهنگ برای زندگی ایجاد می کند.

 

آشپزخانه سفید

آشپزخانه ای به سبک روستایی با تیرهای رنگ شده سفید، جزیره مرکزی سفید کوچک و گیاهان نخل سبز. دلایل زیادی وجود دارد که چرا آشپزخانه‌های سفید تا این حد محبوب هستند: رنگ سفید آرام، مرتب، مینیمال و نوربخش است – همه ویژگی‌های ضروری در فضایی که به طور فزاینده‌ای شلوغ است (و گاهی اوقات تا حدودی آشفته است). تغییر رنگ سفید نیز بسیار آسان است: سارا دیویس از Floella Interiors می‌گوید: «کابینت‌های سفید برای داشتن ظاهری مینیمال تمیز و تازه عالی هستند، اما همچنین پس‌زمینه‌ای عالی برای لایه‌بندی رنگ و بافت هستند و البته، آشپزخانه‌های سفید به احتمال زیاد خریداران بالقوه را راضی می‌کنند، اگر تصمیم بگیرید زمان ادامه کار فرا رسیده است.

 

قفسه های شناور

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | wLr5R9nCEh663bRdHitRe3 768 80.jpg

بیش از 122000 نفر از ما قفسه های شناور خود را در اینستاگرام تگ کرده اند – در آخرین تعداد ما. آنها نه تنها کاربردی هستند، بلکه مکان مناسبی برای نشان دادن جذاب ترین لوازم آشپزخانه شما هستند و باعث می شوند آشپزخانه شما بیشتر شبیه یک فضای نشیمن باشد تا یک فضای آشپزی.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی و ساخت کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.