کابینت یو شکل و همه چیز درمورد آن!

کابینت یو شکل و همه چیز درمورد آن!

 کابینت یو شکل، ایده ای زیبا و کارآمد!

طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و با توجه به این آشپزخانه ها به صورت اپن یا باز طراحی می‌ شوند و از قسمت پذیرایی و نشیمن کاملا قابل رویت می باشد این اهمیت دو چندان شده است، یکی از ایده های جالب برای آشپزخانه های اپن کابینت آشپزخانه یو شکل است. یکی از مدل های بسیار جذاب و زیبا که علاوه بر زیبایی ،کارآمدی آشپزخانه شما را نیز دوچندان می کند طراحی کابینت آشپزخانه یو شکل می باشد دکوراسیون و کابینت‌ آشپزخانه با کابینت های یو شکل از جدیدترین مدل های طراحی میباشد که شما  می ‌توانید در طراحی ‌های خود از آن استفاده نمایید این کابینت ها سبک نوین و  مدرن در صنعت کابینت سازی به شمار می رود و به دلیل مدل و نوع طراحی یکی از پر کاربرد ترین کابینت ها محسوب می شود.

 

کابینت آشپزخانه u شکل

پلان آشپزخانه هایی با کابینت یو شکل

قبل از این که به معرفی ویژگی ‌های انواع کابینت آشپزخانه یو شکل بپردازیم بهتر است کمی درباره آشپزخانه های یو شکل و پلان آنها توضیح دهیم: در طراحی پلان آشپزخانه می توان از انواع مختلفی استفاده کرد که یکی از ان ها  آشپزخانه های یو شکل می باشد. این نوع آشپزخانه ها از سه دیوار به هم چسبیده استفاده می نمایند و به همین علت است که این سبک طراحی ها از طراحی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارای کارایی بیشتری نسبت به دیگر مدل ها می باشد زیرا می توان از هر سوی آشپزخانه استفاده مفید کرد و بر روی ان ها کابینت آشپزخانه  اجرا کرد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 5d0cbc0b72ca1b360264f711 u shape kitchen minدر پلان این آشپزخانه ها دو دیوار آشپزخانه درست روبروی هم قرار می‌ گیرند و توسط یک دیوار به هم وصل می شوند و فضای شبیه حرف u انگلیسی به وجود می‌ آورند و به همین دلیل است که به این آشپزخانه‌ ها، آشپزخانه های یو شکل می گویند. دیواری که در روبروی هم قرار میگیرد ممکن است هم اندازه باشند یا یکی بلندتر (طول بیشتری داشته باشد) از دیگری باشد.

 

مهمترین ویژگی های کابینت یو شکل
  1. کاربری بالای آشپزخانه
  2. طراحی کابینت های جادار با تعداد بالاتر
  3. استفاده بهینه از تمام فضای آشپزخانه
  4. مناسب برای آشپزخانه های کوچک و بزرگ
  5. ایجاد مسیر رفت و آمد راحت و مناسب تر نسبت به دیگر مدل های آشپزخانه
  6. امکان طراحی پیشخوان و کانتر زیاد برای انجام امور
  7. نحوه چیدمان آسان تر وسایل آشپزخانه
  8. دارای ظاهری شیک و زیبا

علاوه بر موارد ذکر شده کابینت آشپزخانه یو شکل با هر متریالی قابل اجرا می باشند از جمله کابینت کلاسیک تمام چوب، کابینت ام دی اف، کابینت های گلاس، کابینت ممبران و غیره.

 

طرح و رنگ کابینت یو شکل در آشپزخانه با فضای کوچک

اگر فضای آشپزخانه شما کوچک می باشد پیشنهاد می شود که از کابینت های با رنگ روشن و براق مانند کابینت های گلاس استفاده کنید به عنوان مثال رنگهای روشن مانند رنگ طوسی روشن و سفید از رنگ های مناسبی برای آشپزخانه های متراژ کم می باشند که با ایجاد خطای دید باعث می شوند آشپزخانه از آنچه که هست بزرگتر به نظر برسد یکی از پیشنهادات ما برای آشپزخانه های یو شکل با متراژ کم استفاده از کابینت های  گلاس سفید رنگ  یا کابینت هایگلاس قهوه ای روشن می باشد کابینت ممبران طوسی یا سفید و کابینت ام دی اف براق سفید رنگ از دیگر گزینه های مناسب برای این گونه آنها محسوب می شود به شرطی که دارای رنگ روشنی باشند فضای شما را دلباز تر و بزرگتر نشان می دهد.

 

برای مشاهده قیمت کابینت ممبران کلیک کنید

 

وجود شبه جزیره و جزیره در کابینت یو شکل

جدا از کاربرد بسیار جزیره ها ، جزیره ها دارای ظاهری فوق العاده زیبا می باشند که طراحی دکوراسیون داخلی اشپزخانه شما را امروزی و زیبا می کند و شما می توانید از هر چهار سمتطراحی آشپزخانه خود استفاده بهینه نمایید. اگر فضای اشپزخانه شما بزرگ است شما می توانید از یک جزیره زیبا در فضای خود استفاده نمایید تنها باید به این نکته توجه داشته باشید که عرض فضای شما به حد کافی پهن باشد. اگر امکان طراحی یک جزیره در فضای اشپزخانه را ندارید می توانید برای کارایی شدن بیشتر اشپزخانه و زیباتر شدن ان از کابینت های شبیه جزیره استفاده کنید.

 

طراحی کابینت یو شکل بدون کابینت بالایی

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | u shaped kitchen design ideas min

به این دلیل که در این گونه طراحی های آشپزخانه شما سطح نسبتا زیادی را برای اجرای کابینت در اختیار دارید می توانید تنها در قسمت پایین از کابینت استفاده کنید با این کار فضای دلباز تری را ایجاد خواهید کرد.

 

دریافت خدمات و مشاوره انتخاب کابینت یو شکل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت یو شکل را انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید. اگر کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن کابینت آشپزخانه یو شکل به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید! ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند. همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید! استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز کابینت های مناسب آشپزخانه و آشنایی با انواع کابینت های مدرن کمک می کند.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.