کابینت سفید عروس

کابینت سفید عروس

رنگ سفید در کابینت مدرن برای کابینت سفید عروس!

رنگ سفید از دیرباز تا امروز، رنگ مورد علاقه دکوراسیونرهای داخلی آشپزخانه بوده است. این رنگ در همه ی فرهنگ ها و تمدن ها نشان دهنده ی پاکیزگی، روشنایی و درخشندگی بوده است و به همین دلیل رنگ سفید در سبک مدرن و کلاسیک آشپزخانه جایگاه خاصی دارد. به خصوص بانوان محترم به عنوان کابینت های اول خانه خود مدل های کابینت سفید عروس را بیشتر می پسندند.

کابینت مدرن می تواند در هر رنگی طراحی و ساخته شود، اما رنگ سفید یکی از پرکاربرد ترین آن هاست و طرفداران بیشماری دارد. کابینت مدرن سفید رنگ با درخشندگی و بازتاب نور، حس روشنایی و پاکیزگی را به درستی در آشپزخانه شما منعکس می سازد و باعث می شود فضایی دلباز و روشن را تجربه کنید. هر نوع کابینتی که در آشپزخانه خود تعبیه کنید و هر نوع چیدمانی که داشته باشید، رنگ سفید می تواند گزینه ی مناسبی برای فضای شما باشد، زیرا این رنگ به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب شده و به دلیل سادگی و خلوت بودن، باعث خستگی و دلزدگی نمی شود و می تواند سال های متمادی، در آشپزخانه شما بدرخشد. کابینت مدرن سلفید رنگ یکی از متداول ترین مدل ها در طراحی آشپزخانه است.

شما میتوانید کابینت سفید خود را با هر رنگی از جمله رنگ های خنثی ست کنید . قرار گرفتن کابینت های سفید و روشن در کنار کاشی های خاکستری و وسایل آشپزخانه استیل زیبایی دو چندانی به محیط آشپزخانه و دکوراسوین منزل شما می دهد.

 

کابینت سفید عروس با دو فضای کار اضافه کابینت مدرن سفید رنگ یکپارچه

کابینت های مدرن به صورت یکپارچه و دو تکه طراحی می شوند و این مساله بستگی به فضای شما و سلیقه شما دارد. کابینت های یکپارچه که از زمین تا سقف آشپزخانه امتداد دارند، باعث می شوند فضای زیادی برای چیدمان وسایل آشپزخانه خود داشته باشید و از فضای آشپزخانه به صورت بهینه تر استفاده نمایید.

 

کابینت سفید عروس رنگ یکپارچه با فضای ذخیره سفیدکابینت مدرن سفید مات و براق

کابینت مدرن سفید رنگ ، می تواند مات یا براق باشد. کابینت های براق معمولا طرفداران خاص خود را دارد و باعث بازتاب نور بیشتر و بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه می شود. در مقابل، کابینت های مدرن سفید مات، سادگی بیشتری دارند و کمتر جلب توجه می کنند و لکه های دست و یا چربی، کمتر بر روی آن ها دیده می شوند. کابینت مدرن سفید صدفی، سفید مات و سفید براق یا طوسی روشن، همه در یک تم رنگی قرار دارند و می توانند گزینه ی مناسبی برای آشپزخانه شما باشند.

 

کابینت سفیدعروس برای جزیره آشپزخانه

اگر فضای بزرگ و کافی در آشپزخانه خود دارید، می توانید یک جزیره را در دل آشپزخانه خود تجربه کنید. کابینت های جزیره، طرفداران بیشماری دارند و با کارایی و زیبایی که دارند، سال های سال در طراحی آشپزخانه های ایرانی می درخشند. جزیره آشپزخانه با کاربردهای متنوعی که دارد می تواند زیبایی کابینت مدرن سفید رنگ را دوچندان سازد و مطابق سلیقه شما طراحی و ساخته شود.

کابینت سفید عروس

جزیره ها می توانند محیطی اضافه برای گذاشتن وسایل برقی، تعبیه سینک و یا محیطی برای آشپزی باشد. با گذاشتن صندلی نیز می توانید از آن به عنوان میز استفاده کنید.

 

کابینت سفید عروس از نوع مدرن با جزیره و صندلی در وسط آشپزخانه

کابینت های مدرن توانسته اند انقلابی بزرگ در صنعت کابینت سازی دنیا ایجاد کنند. کابینت منحنی به دلیل قابلیت انعطاف پذیری بسیار زیادی که دارند، برای تمام آشپزخانه ها و فضاهای که پرت هستند، مناسب هستند. اگر خطوط منحنی و بدون زاویه را در آشپزخانه می پسندید، حتما از مدل های کابینت مدرن سفید منحنی دیدن کنید و در صورت پسندیدن از مدل های آن برای آشپزخانه خود استفاده کنید.شکسته شدن خطوط تیز و تبدیل آن به خطوط منحنی باعث ایجاد فضای صمیمی تر در محیط شما می شود و همچنین برای بچه ها نیز محیط امن تری فراهم می شود.

 

کابینت سفید عروس در آشپزخانه های کوچک

امروزه در کمتر خانه ای می توان یک فضای بزرگ را برای آشپزخانه متصور بود. بهترین گزینه برای آشپزخانه های کوچک، کابینت مدرن سفید است. کابینت مدرن به دلیل سادگی و بازتاب نور زیاد، در فضاهای کوچک مناسب است و به دلیل اینکه تزئینات در آن وجود ندارد، فضای داخلی آشپزخانه را خلوت نگه داشته و باعث شلوغ شدن فضا نمی شود.

همچنین رنگ سفید به دلیل، بازتاب نور بسیار زیادی که نسبت به سایر رنگ ها دارد، باعث بزرگتر دیده شدن محیط آشپزخانه خواهد شد. اگر فضای کوچکی برای آشپزخانه دارید، به گزینه ی دیگر ی به جز کابینت مدرن سفید رنگ ، فکر نکنید زیرا علاوه بر این که تمام گوشه ها و پستوهای داخلی آشپزخانه تان را می توانید با این سبک کابینت پر کنید و از فضا های پرت آشپزخانه، استفاده مناسب کنید، باعث خواهید شد که فضای پر نور و روشنی را نیز داشته باشید که کوچک بودن آشپزخانه تان را تحت پوشش قرار دهد.استفاده از کابینت هایگلاس می تواند به بزرگتر شدن فضای آشپزخانه شما کمک شایانی بکند

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث می شود کابینت مدرن برای آشپزخانه های کوچک، گزینه ی مناسبی باشد عمق کابینت هاست. در آشپزخانه های کوچکتر، می توانید کابینت هایی با عمق کمتر سفارش دهید تا فضای آشپزخانه شما بزرگتر دیده شود.

 

کابینت سفید عروس با پیشخوان دو رنگ

کابینت های مدرن برای سادگی بیشتر، معمولا بدون دستگیره ساخته می شوند. اما این تنها یک گزینه است و نه اجبار! کابینت های مدرن معمولا یا با دسته مخفی طراحی و ساخته می شوند و یا اصلا دسته ندارند و به وسیله مگنت یا آهن ربا، باز و بسته می شوند. دقت داشته باشید که اصل در کابینت مدرن، سادگی ست و این موضوع در کابینت مدرن سفید رنگ از اهمیت بیشتری برخوردار است.نداشتن دستگیره سبک کلاسیک را از آشپزخانه شما میگیرد و فضای مدرن و شیک را به شما هدیه می دهد.

کابینت سفید عروس

بسیاری از افراد نگران این هستند که باز و بسته شدن کابینت های مگنتی دشوار باشد، اما به دلیل مگنت قوی که در این کابینت ها تعبیه می شود، بر خلاف تصور رایج، درب کابینت ها با سهولت و با یک فشار ساده باز و بسته می شوند.

در هر صورت وجود مگنت یا دسته مخفی، تنها یک گزینه در کابینت مدرن سفید رنگ است و شما می توانید کابینت هایی با دسته های ساده که جلب توجه کمتری می کنند، برای منزل خود سفارش دهید.

 

کابینت سفید عروس با نمای مرمر

اگر چه رنگ سفید در کابینت، زودتر از سایر رنگ ها، کثیفی و جای لکه را نشان می دهد، اما یکپارچه بودن کابینت مدرن، نحوه تمیز کاری آن را راحت می سازد. کابینت های مدرن معمولا سطح صاف، صیقلی و براقی دارند و به همین دلایل باعث می شود ذرات گرد و خاک و ذرات غذا، به راحتی بر روی آن ها نشیند و از سویی دیگر به خاطر وجود همین سطح صاف، به راحتی تمیز و پاکیزه می شوند و نیاز نیست برای تمیز کردن آن از مواد شوینده قوی استفاده کنید. یک دستمال خیس نمدار، آغشته به کمی سرکه یا جوش شیرین می تواند کابینت های مدرن سفید رنگ شما را مثل روز اول تمیز و براق سازد.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی و ساخت کابینت منزل و خدمات ساخت کابینت سفید عروس

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت درب کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.