در این مطلب قصد داریم تا در مورد قیمت کابینت ممبران و نحوه محاسبه آن توضیحاتی خدمتتان ارائه کنیم در ادامه لیست قیمت گریت را مشاهده میکنید و سپس نحوه محاسبه قیمت کابینت ممبران مطابق با اتحادیه کابینت سازان خدمتتان ارائه خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کابینت ممبران

کابینت ممبران یکی از پرطرفدارترین انواع کابینت آشپزخانه در سبک کلاسیک است، اما قبل از خرید این نوع کابینت ها از چهار فاکتور اصلی این نوع کابینت ها اطمینان کامل حاصل فرمایید:

  1. چسب آلمانی (مهمترین عامل بلند شدن وکیوم از روی ورق)
  2. روکش کره ای
  3. جنس ام دی اف درب ها (کاستامونا یا واناچای)
  4. نوع دستگاه وکیوم

 

نوع کابینت قیمت متری جنس یونیت جنس درب و نما  نوع روکش وکیوم
کابینت ممبران خارجی تماس بگیرید. تمام خارجی تمام خارجی کره ای
کابینت ممبران ایرانی تماس بگیرید. تمام ایرانی تمام ایرانی چینی درجه ۱

قیمت درج شده شامل کلیه یراق آلات،  لولا، جک ، پاخور، ریل، دستگیره، تاج،  زیر چراغ، پایه ، صفحه روی کابینت میباشد ، و هیچ هزینه اضافی دریافت نمیشود

 

 منظور از قیمت یک متر کابینت ممبران چیست؟

قیمت کابینت ممبران متری ۱۵۰۰ متری ۱۶۰۰ متری ۱۷۰۰ و ….اینها عددهایی هستند که شما از هر مغازه دار یا شرکتی میشنوید اما منظور از قیمت یک متر چیست؟

 

کابینت ممبران زمینی و دیواری :

استاندارد ابعادی کابینت زمینی : ارتفاع ۹۰ و عمق ۵۵ سانتی متر

استاندارد ابعادی کابینت دیواری : ارتفاع ۷۰ و عمق ۳۵ سانتی متر .

 

 رایگان

 

 

قانون ۶۰%-۴۰% در محاسبه قیمت کابینت

طبق قانون اتحادیه کابینت سازان قیمت یک متر کابینت زمینی ۶۰% قیمت کل و قیمت یک متر کابینت دیواری ۴۰% است.

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

از این پس با ضرایب بیشتر آشنا میشوید پس تا اینجا در محاسبه قیمت کابینت ممبران فهمیدیم ضریب کابینت زمینی ۰.۶ و ضریب کابینت دیواری ۰.۴ است این قانون برای محاسبه قیمتانواع کابینت آشپزخانهیکسان است

 

کابینت ممبران کمدی:

کابینت کمدی همانطور که از اسمش پیداست به کابینتی میگن که از زمین شروع میشه و تا سقف ادامه دارد, عمق آن ها مثل کابینت های زمینی (۵۵ سانت )، قیمت کابینت کمدی سه برابر قیمت کابینت زمینی است

در مطلب قبل گفتیم که قیمت کابینت ممبران زمینی ۰.۶ قیمت متری کابینت آشپرخانه است.

پس:

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

نکته : تمامی ضرایب متناسب با فرمول محاسبه قیمت کابینت دراتحادیه کابینت سازان است.

 

 رایگان

 

قیمت کابینت ممبران نیمه کمدی :

کابینت نیمه کمدی به کابینت آشپزخانه ای میگویند که شروع آن از روی صفحه کابینت شروع شده و تا ارتفاع سقف امتداد میابد عمق این کابینت ها همانند عمق کابینت های دیواری (۳۵ سانت) است، در کابینت های ممبران معمولا در کنار کابینت های نیمه کمدی ستون های ابزار خورده ممبرانی نصب میشود اما قیمت کابینت ممبران نیمه کمدی ۲ برابر کابینت زمینی است

در مطالب قبل گفتیم که قیمت کابینت ممبران زمینی ۰.۶ قیمت متری کابینت آشپرخانه است.

بنابراین :

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

 رایگان

 

قیمت کابینت ممبران ویترین کمدی:

تفاوت کابینت کمدی ممبران با کابینت کمدی ویترین (کابینت کمدی یا کابینت ویترین کمدی) در این است که کابینت ویترین دارای درب ویترین است و قیمت کابینت ممبران ویترین ۳.۳ برابر کابینت زمینی ممبران است دلیل اینکه قیمت کابینت ویترین گرانتر از کابینت کمدی است به این دلیل است که در کابینت ویترین جنس بدنه و نما کاملا وکیوم است و مانند سایر کابینت ها از یونیت (ورق های mdf سفید صابونی) استفاده نشده است.

بتابراین :

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

قیمت کابینت ممبران بالا یخچالی :

قیمت کابینت ممبران بالا یخچالی همانند کابینت زمینی قابل محاسبه است دلیل آنکه کابینت بالا یخچالی مثل کابینت های دیواری محاسبه نمیشود عمق آن است چراکه عمق کابینت های دیواری ۳۵ سانت است در صورتی که عمق کابینت های بالا یخچالی ۵۵ سانت است، چرا که در کابینت ها بیرون زدن یخچال از کادر زیبا نیست در صورتی که شما بخواهید عمق کابینت بالا یخچالی همانند کابینت دیواری باشه قیمت کابینت بالا یخچالی شما همانند کابینت های دیواری محاسبه میشود در تصویر بالا طول کابینت بالا یخچالی ۹۵ سانت است و فرض میکنیم قیمت یک متر کابینت ممبران ۱.۵ میلیون تومان است

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

قیمت کابینت ممبران کانتر یا جزیره :

کابینت جزیزه به آن دسته از کابینت هایی میگویند که معمولا در وسط آشپزخانه قرار میگیرد و دو ورودی برای آشپزخانه ایجاد میکند اما کابینت های کانتر از یک طرف به کابینت های دیگر و یک طرف ورودی آشپزخانه دارد اما محاسبه قیمت در این نوع کابینت ها یکسان است

ضریب در نظر گرفته شده در کابینت های ممبران ۰.۹ است دلیل اینکه این ضریب برای این نوع کابینت ها در نظر گرفته شده است این است که از جنس درب ها در دوطرف کابینت استفاده شده است به عنوان مثال کابینت های زمینی یک طرف رو به آشپزخانه است و پشت آن (که از جنس یونیت ها است) به دیوار چسبیده است و نیازی به استفاده از درب وکیوم نیست عمق کابینت های کانتر ۵۵ تا ۶۰ سانت است و ارتفاع آن ها ۹۰ سانتی متر است.

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

فکر میکنم تا اینجای کار به طور کامل متوجه نحوه محاسبه قیمت کابینت ممبران شده اید اما هنوز مانده است.

 

انواع نما در کابینت های ممبران:

طبق قانون اتحادیه کابینت سازان یک متر کابینت شامل یک متر کابینت زمینی به همراه درب و پاخور و صفحه و یک متر کابینت دیواری به همراه درب ،تاج و زیر چراغ است که جنس بدنه از ورق های ۱۶ میل ام دی اف سفید صابونی است، حال در نظر بگیرید در بخش هایی از کابینت نیاز به تو رفتگی در عمق کابینت ها داریم پس اگر این قسمت ها ورق هایی از جنس نما زده نشود بدنه سفید رنگ یونیت ها معلوم میشود برای نمایان نشدن این یونیت ها از نما استفاده میشود؛

در واقع هر صفحه ای از جنس بدنه که به صورت عمود به درب های کابینت است در دسته نماهای کابینت آورده میشود.

 

نکته :

نما زمینی که بر روی کابینت های زمینی نصب میشود، کابینت های کانتر هم دارای نمای زمینی هستند
نما دیواری که بر روی کابینت های دیواری نصب میشود و بالا یخچالی نصب میشود
نما کمدی که بر روی کابینت های کمدی نصب میشود، کابینت های ویترین با در نظر گرفتن نما قیمت گذاری میشوند چون تمام جنس بدنه ویترین چه درب ها و چه داخل کار از جنس وکیوم است پس کابینت های ویترین نما ندارند
نمای نیمه کمدی که بر روی کابینت های نیمه کمدی نصب میشود
نماها به صورت تعدادی محاسبه و قیمت گذاری میشود.

 

 رایگان

 

قیمت ستون ها در کابینت ممبران:

ستون ها ممبران هم مانند کابینت های ممبران دارای انواع است:

ستون های زمینی،ستون های دیواری،ستون های کمدی و ستون های نیمه کمدی

فکر میکنم نیازی به تشریح تفاوت های بین ستون های ممبران نیست.

کابینت ممبران صدفی رنگ - تصویر یک

**** دانلود کاتالوگ های درب و ستون و سرستون و تاج … ممبران***

یکی از زیبایی های کابینت آشپزخانه ممبران ستون های آن است، ستون های کابینت ممبران زیبایی بی نظیری به این نوع کابینت ها میدهد، اگر در طراحی کابینت های ممبران از ستون های کمدی بیشتری استفاده شود سبک کابینت به کلاسیک نزدیک تر شده در صورتی که از ستون ها کمتر استفاده شود یا اصلا استفاده نشود سبک کابینت مدرن میشود، قیمت ستون در کابینت های ممبران بستگی به نوع ستون دارد.

برخی از ستون ها دارای تراش (ابزار سی ان سی) بیشتری هستند اما برخی دیگر دارای تراش کمتری است، این را بدانید که هرچه متر تراش دستگاه سی ان سی بیشتر باشد.

 

کمی خودمانی تر صحبت کنیم !

اگر شما قصد خرید کابینت ممبران داشته باشید و طرحتان در دستتان باشد و فروشگاه های تولید کننده کابینت بروید مسلما از هر کدام یک قیمت متفاوت با اختلاف شاید ۱۰ میلیون تومان میگیرید، این نکته بسیار مهم است، طبق قانون اتحادیه کابینت سازان قیمت گذاری کابینت مشخص است اما تعدادی افراد سودجو با استفاده از عدم آگاهی مشتریان از نحوه محاسبه قیمت کابینت به آن ها قیمت هایی پایین تر از حد معمول (حتی پایین تر از قیمت خرید مواد اولیه) میدهند و با این شگرد مشتریان را پای قرارداد میبرند و وسط کار تقاضای پول میکنند البته حق هم دارند با آن قیمت ها حتی نمیشه جنس مورد نیاز رو خرید کرد ، یادم میاد یه شخصی توسط یه مشتری دیگمون بهمون معرفی شد، براشون طراحی کابینت کردیم و بهشون فاکتور ۲۶ میلیون تومان دادیم.
ایشون طرحی که بهشون داده بودیم رو پیش تعدادی کابینت ساز برده بودند و قیمت ۱۹ میلیون تومان بهشون داده بودن و خیلی عصبانی با ما تماس گرفتن و گفتن “آخه بی انصاف ۷ میلیون بالاتر؟؟!!!” ، سعی کردم توجیهشون کنم که این قیمت در باغ سبز هست و وقتی که پیش پرداخت، پرداخت میشه بالا رفتن فاکتور شروع میشه و به همون قیمتی که ما گفتیم چه بسا بالاتر تموم میشه وحتی براشون یه آنالیز قیمت تمام شده فرستادم که برای شما هم به همراه پلن دو بعدی آشپرخانه میفرستم.

قطعه متن بالا در سال ۱۳۹۸ نگارش شده است از این نظر قیمت ها قدیمی می باشد.

 

 رایگان

 

 

بعد از ۲ ماه با ما تماس گرفت و گفت یونیت هام نصب شده و فروشنده برای مونتاژ درب های کابینت ۶ میلیون دیگه پول میخواد و در حین کار ۴ میلیون دیگه هم ازمون گرفته، میشه شما بیاید بقیه کار دست بگیرید؟!

اگه این اتفاق بیوفته شما میخواین چه کار کنید؟

شاید به ذهنتون برسه که شکایت میکنید، قانون اتحادیه مشخصه و حق با ایشونه برای قیمت گذاری کابینت که بالاتر توضیح دادیم ضرایبی وجود داره

پس اگه این اتفاق بیوفته شما پولی رو پرداخت کردید و تا زمانی که تکمیل وجه نکنید (به صورت قانونی) کابینتتون مونتاژ نمیشه، حالا بمونه که از چه جنسی برای کارتون استفاده میکنه!

یادتون نره مهم ترین فاکتوردر کابینت های ممبران جنس وکیوم و جنس مغز ام دی اف خام هست، از چه جهت:

  1. جنس وکیوم باید در هنگام پرس به واسطه چسب و حرارت و فشار به مغز ام دی اف بچسبد و اگر از وکیوم درجه دو استفاده بشه به مرور زمان مخصوصا زمانی که بهش گرما بخوره از روی ام دی اف بلند میشه و هزینه تعمیرش سر به فلک میکشه تازه اگه بعد از اون مدت اون جنس وکیوم هنوز تو بازار موجود باشه
  2. درب های ممبران باید تراش (ابزار سی ان سی ) بخورد تا طرح هایی روی آن ها ایجاد شود، اگر جنس مغز ام دی اف خوب نباشه ابزار خوریش ضعیف میشه و طرح ها ،بی کیفیت میشه

قطعه متن بالا در سال ۱۳۹۸ نگارش شده است از این نظر قیمت ها قدیمی می باشد.

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

نکات مهم هنگام عقد قرارداد کابینت ممبران:

  1. جنس روکش وکیوم به همراه کد و شرکت سازنده در قرارداد ذکر شود.
  2. جنس ام دی اف درب ها در قرارداد ذکر شود.
  3. قبل از شروع به کار طراحی کابینت آشپزخانه تان که مورد تاییدتان هست را دریافت کنید و ضمیمه قرارداد کنید.
  4. قرارداد از نظر قیمتی باید بسته باشد ، در بسیاری از قرارداد ها عنوان میشه که در مراحل پایانی نصب ، متراژ نصب شده محاسبه شده و مطابق با استانداردها محاسبات انجام میشه.

 

آیا کابینت ممبران برای خانه ها مناسب است؟

کابینت نه تنها زیبایی و به اشپزخانه میبخشد بلکه به نظم و دسترسی راحت و اسان ظروف و وسیله ها کمک زیادی می کند.

کابینت ممبران یکی از انواع کابینت ها می باشد که با تنوع رنگ بالا طرح های شیک و زیبا و با مناسب ترین قیمت بازار عرضه می شود.

با اینکه کابینت ممبران و از مزایای زیادی برخوردار است اما طرفدار های زیادی دارد و مورد توجه همگان قرار گرفته است.

قیمت مناسب این کابینت و تنوع طرح های بالا می تواند مهمترین خصلت آن باشد.

کابینت ممبران

کابینت ممبران

مغزی کابینت ممبران از ام دی اف ساخته شده است و روکش آن از جنس pvc می باشد

ایجاد طرح و نقش در این کابینت جلوه بسیار زیادی به آن میدهد و جلوه اش را دوچندان می کند.

کابینت ممبران به نام کابینت وکیوم هم شناخته شده است و برای خانه های بزرگ که فضای بازی دارند بسیار مناسب اند.

این کابینت هم مانند طرح های کلاسیک و هم در طرح های مدرن می باشد.

در اینکه کابینت های وکیوم یا ممبران بسیار خاص و شیک هستند و در جلوه آشپزخانه کمک بسیار زیادی می کند شکی نیست ولی ممکن است.

کابینت

کابینت

کابینت هایی به این نام اما نه به این زیبایی در بازار برای فروش گذاشته شده باشند.

درهای کابینت وکیوم ضخامت بسیار بالایی دارند و حکاکی روی آن امکان پذیر است.

درب کابینت ممبران از طرح های زیادی برخوردار هستند.

ضخامت آن می تواند این ویژگی بسیار مهم در درب این کابینت باشد.

برای انتخاب کابینت در آشپزخانه تان حتما به این نکته باید توجه کنید از چه موادی ساخته شده یا چه موادی در آن به کار رفته شده است.

عکس ران برای افرادی که قصد خرید این کابینت را دارند بیشتر رنگ،زیبایی،طرح،قیمت و پوشش دهی آشپزخانه مهم است.

شما عزیزان میتوانید با توجه به تم خانه یا طرح مورد نظرتان این کابینت را سفارش دهید تا در اشپزخانه ای منحصر به فرد داشته باشید.

مزایا و معایب کابینت ممبران

همانطور که هر کابینت در هر آشپزخانه‌ای مزایا و معایب خودش را دارد کاملاً بر آن هم از مزایا و معایبی برخوردار است.

 

معایب کابینت ممبران

برای اینکه کابینت آشپزخانه تان طراحی شیک و زیبایی داشته باشد بستگی به سازنده خوش سلیقه و ماهر دارد.

اگر چسبی که مناسب این کابینت باشد استفاده نشود باعث می شود در برخی از نواحی کابینت ازبین برود و یا اسیب ببیند.

سازنده ممکن است نتواند هر طرحی که شما پیشنهاد می دهید و مورد نظرتان می باشد را برای شما طراحی و بسازد.

تیز بودن اجسام موجب اسیب دیدن و خط و خش  به کابیت می شود.

نور خورشید باعث آسیب دیدن رنگ کابینت می شود و  به کاهش چسبندگی آن کمک کند تا بعد مدتی رنگ از روی کابینت بلند شود و جلوه خوبی نداشته باشد.

 

مزایای کابینت ممبران

این کابینت قابلیت پوشش دهی بسیار زیاد و دربرگیری وسایل اشپزخانه را دارد.

شما می توانید طرحی که مورد نظر و دلخواهتان هستند را به سازنده نشان دهید تا همان را به شما تحویل دهند.

. قیمت این کامل نسبت به کابینت های دیگر مناسب می باشد

مقاومتش در برابر حرارت و رطوبت بسیار زیاد است مثلا اگر ظرفی کامل خشک نشده باشد و حالت مرطوبی داشته باشد داخل کابینت قرار بگیرد اسیب نمیبیند.

از رنگ های بسیار متنوعی برخوردار است.

باعث می شود آشپزخانه بسیار زیبا و یکدست جلوه دهد.

. برخلاف بعضی از کابینت ها به راحتی می توان آن را تمیز کرد

 هزینه وسایل جانبی بین کابینت کم می باشد و اگر اسیب دید به راحتی میتوان آن را پیدا و خریداری کنید

وزن کمی دارن.

این کابینت محفظه های بسیار زیادی برای جا گذاری ظرف ها دارد و قفسه های فراوانی در آن بکار برده شده است.

نوع طراح

کابینت های ممبران معمولاً کلاسیک هستند و برخلاف کابینت مدرن بسیار شلوغ می باشند در حالی که

کابینت های مدرن خیلی ساده هستند.

 

 

برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید.

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند