قیمت کابینت هایگلاس

در این مطلب قصد داریم تا در مورد قیمت کابینت هایگلاس و نحوه محاسبه قیمت کابینت هایگلاس مطالبی را خدمتتان ارائه دهیم تا با دیدی باز و اطلاعات فنی کافی نسبت به خرید کابینت آشپزخانه تان اقدام کنید.

 

قیمت کابینت هایگلاس

نوع کابینت قیمت متری جنس یونیت جنس درب و نما توضیحات
کابینت هایگلاس تمام خارجی تماس بگیرید.  خارجی تمام خارجی

قیمت درج شده شامل :

کلیه یراق آلات،  لولا، جک

پاخور، ریل، دستگیره

تاج،  زیر چراغ، پایه

صفحه روی کابینت

میباشد

و هیچ هزینه اضافی دریافت نمیشود

کابینت هایگلاس مونتاژ ایران تماس بگیرید. ایرانی خارجی مونتاژ ایران
کابینت هایگلاس تمام ایرانی تماس بگیرید. ایرانی تمام ایرانی

 

در مطالب قبلی نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه را به طور مفصل بیان کردیم در این مطلب قصد داریم تا با نحوه محاسبه قیمت در کابینت هایگلاس بپردازیم.

فرض کنید به فروشگاهی مراجعه میکنید و قصد دارید تا برای آشپزخانه تان کابینت های گلاس تهیه کنید.

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

به عنوان مثال شما اگر در محیط آشپرخانه تان قدم بزنید و فرض کنید هر قدم شما یه متر است شما به تعداد قدم هایتان ضرب در قیمت متر کابینت هایگلاس باید هزینه پرداخت کنید اما این موضوع درست نیست!

اما این به چه معناست؟ منظور از یک متر کابینت هایگلاس چیست؟

یک متر کابینت هایگلاس از یک متر کابینت زمینی هایگلاس و یک متر کابینت دیواری هایگلاس تشکیل شده است واضح است که در یک آشپرخانه “متر کابینت زمینی” و “متر کابینت دیواری” برابر نیستند چرا که بر روی زمین آشپزخانه تان ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ،یخچال و گاز مبله قرار میگیرد و بر دیوار آشپزخانه تان هود و یخچال قرار میگیرد که باید از محیط کابینت های هایگلاس زمینی و دیواری کسر شود.

میخواهیم یک گام جلو تر برویم اما قبل آن مطالب زیر را مطالعه کنید.

 

قیمت کابینت هایگلاس زمینی

 

کابینت هایگلاس زمینی

در تصویر فوق کابینت زمینی با اجزاء تشکیل دهنده آن مشخص شده است

همانطور که قبلا بیان شد کابینت زمینی به کابینتی گفته میشود که بر روی زمین آشپرخانه قرار میگیرد ارتفاع آن ۹۰ سانتی متر (۱۵ سانت پایه،۷۲ سانت یونیت زمینی و ۳ سانت صفحه روی کابینت) است و شامل پایه، پاخور، یونیت زمینی، درب کابینت هایگلاس و صفحه روی کابینت است.

نکته : حواستان باشد برای موارد بالا از شما پول اضافه دریافت نشود.

پایه کابینت هایگلاس زیر یونیت های کابینت قرار میگیرد و یونیت کابینت را ۱۵ سانت بالا میاورد تا هنگام شست و شوی زمین آشپرخانه آب به بدنه کابینت نفوذ نکند و در واقع زیر کابینتتان ۱۵ سانت فضای خالی است.

یونیت کابینت هایگلاس به بدنه یا اسکلت کابینت میگویند که در تمامی انواع کابینت آشپزخانه یکسان هستند و از جنس ورق های سفید صابونی است در واقع در کابینت هایگلاس، مات،ممبران و …بدنه کابینت ها تماما یکسان هستند و تفاوت انواع کابینت در جنس درب کابینت ها است.

یونیت کابینت زمینی

بدنه یا یونیت کابینت

پاخور کابینت هایگلاس در فضای خالی ۱۵ سانت ایجاد شده توسط پایه قرار میگیرد که بنا به سلیقه مشتری میتواند در کابینت آشپرخانه قرار بگیرد یا نگیرد.

 

مدت زمان تحویل کابینت های گلاس

 

 قیمت کابینت هایگلاس دیواری

کابینت هایگلاس دیواری

کابینت دیواری هایگلاس همان کابینتی است که بر روی دیوار قرار گرفته و شامل یونیت دیواری ،درب هایگلاس، تاج و زیر چراغ است ارتفاع این نوع کابینت ها ۷۰ سانتی متر است و عمق آن ها ۳۵ سانت است.

خوب موقع آن رسید است که به معرفی ضرایب کابینت هایگلاس زمینی و هایگلاس دیواری برویم که برای محاسبه قیمت کابینت هایگلاس به کارمان می آید.

قبلا اشاره شد که منظور از قیمت یک متر کابینت هایگلاس یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت دیواری است و میدانیم که در محیط آشپزخانه متراژ کابینت زمینی و دیواری یکسان نیست طبق قانون اتحادیه کابینت سازان، کابینت زمینی ۶۰ % قیمت کل کابینت و کابینت دیواری ۴۰ % قیمت کل کابینت است.

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

قیمت کابینت هایگلس

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

 

گروه دکوراسیون و کابینت گریت با ۱۵ سال سابقه در زمینه دکوراسیون و کابینت به واسطه کارخانه تولیدی دارای کمترین قیمت تمام شده محصولات و در نتیجه کمترین قیمت کابینت در بازار است، همچنین به واسطه کارشناسان طراحی زبده بهترین طرح های کابینت را ارائه داده و در این زمینه همواره صاحب سبک بوده ایم، اگر نیاز به نصب کابینت با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارید با ما در ارتباط باشید و یا از طریق فرم ارسال کارشناس رایگان، کارشناسان ما در محل شما حضور به عمل رسانده و علاوه بر پلن و اطلاعات دیگر بهترین طرح های سه بعدی را به شما به صورت رایگان ارائه میکنند.

 

برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید.

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

    جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

    پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند