مراحل نصب کابینت هایگلاس

مراحل نصب کابینت هایگلاس

مراحل نصب کابینت هایگلاس

نصب کابینت در دنیای امروزی با توجه به وجود افراد باتجربه می‌تواند صورت بگیرد. متریالی که انتخاب می کنید تا طراحی داخلی آشپزخانه با آن انجام گیرد هم اهمیت بسیاری دارد. بهتر است که متناسب با دکوراسیون داخلی منزل انتخاب کنید. به طور کلی دو سبک رایج در دنیای طراحی وجود دارد که عبارتند از: مدرن و کلاسیک.

 

مراحل نصب کابینت هایگلاس

اگر سبک مدرن را انتخاب می‌کنید می‌توانید از کابینت های هایگلاس برای طراحی داخلی آشپزخانه استفاده کنید. امروزه آشپزخانه از لحاظ بصری بیشترین تاثیر را در دکوراسیون داخلی منزل دارند که نکته بسیار مهم برای آشپزخانه ها به حساب می آید که در زمینه های مختلفی طراحی کابینت و کابینت سازی  وجود دارد که توسط استادکاران و افراد حرفه ای صورت می گیرد.

 

کابینت هایگلاس

اگر کابینت های گلاس را انتخاب کرده اید بهتر است که اطلاعاتی در خصوص این متریال داشته باشید تا بتوانید دلیل انتخاب تان را بدانید. کابینت های هایگلاس از جدیدترین و پرطرفدارترین نمونه های کابینت می باشند که برای هر سلیقه ای مناسب است. کابینت های گلاس اولین گزینه برای خانه های مدرن می باشد و معمولاً در رنگهای مختلف به صورت ساده و بدون ریزه کاری  اجرا می شوند.

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس

های گلاس از مغزی ام دی اف تشکیل شده است که بر روی آن روکشی به نام پلی گلاس یا نوعی پلاستیک فشرده قرار می‌گیرد اجرا می شود. در طرف دیگر آن روکشی با کیفیت متوسط برای بهینه سازی هزینه ها اجرا می گردد. سطح براق این کابینت از مهم ترین ویژگی های آن است که توجه مشتریان را جلب می کند.

کابینت اگر در خانه های کوچک اجرا گردد بهتر است رنگ‌های روشن انتخاب شود به دلیل اینکه رنگ روشن خانه را بزرگتر نشان دهد. به دلیل اینکه ریزه کاری و تزئینات بر روی کابینت ها وجود ندارند.

سادگی در خانه های مدرن بیشتر استفاده می‌شود به دلیل اصول زیبایی در سبک مدرن سادگی و بی آلایش بودن محصولاتی است که برای طراحی داخلی آشپزخانه انتخاب می‌شوند.

 

نصب کابینت های گلاس

نصب کابینت ها از مهم ترین کارهایی است که توسط کابینت سازان انجام می‌گیرد.

ویژگی بارزی که یک کابینت‌ساز باید داشته باشد خوش قولی و دقیق بودن است.

نصب کابینت هایگلاس

نصب کابینت هایگلاس

خریداران در زمانی که به خرید کابینت می روند به دنبال این هستند که سریعتر فضای داخلی آشپزخانه را از بلا تکلیفی خارج کنند و توسط کابینت ها یک فضای متفاوت و دلخواه را به وجود بیاورند. پس در ابتدا نیازمند این هستند قولی که به آنها داده می‌شود سر وقت هم انجام می‌گیرد. گزینه بعدی کیفیت محصول است که تهیه می‌کنند. خریداران با بودجه‌ای که در اختیار دارند ترجیح می‌دهد که همه چیز به صورت تمام و کمال و با کیفیت تهیه و اجرا شود. برای همین افرادی که این حرفه را انتخاب می‌کنند باید از لحاظ اندازه گیری و اجرا دقیق باشند زیرا تخلخل در این کار باعث خواهد شد که نتیجه نهایی مطلوب نباشد و هم ممکن است مشتریان آنها را مرجوع کنند.

 

نصب کابینت های ردیف بالا

نصب کابینت های آشپزخانه بهتر است که از قسمت بالا شروع شود به دلیل اینکه نصب آن بهتر است در زمانی اتفاق بیفتد که بتوان آن ها را محکم تر پیچ و پرچ کرد و فضای کمی را را برای نصاب اشغال کند و کابینت سازان بتوانند فعالیت خود را به راحتی انجام دهند.

دقت داشته باشید که برای نصب کابینت های ردیف بالا از یراق آلات با کیفیت استفاده کنید به دلیل اینکه سطح این کابینت ها بر روی زمین قرار ندارد و بهتر است که نصب آنها با دقت کافی صورت بگیرد. اگر کابینت های هایگلاس را انتخاب کرده‌اید حتما می‌دانید که تزیینات و ریزه کاری برای آن وجود ندارد و اگر بخواهید آن را با این امکانات و ویژگی ها داشته باشید بهتر است که کابینت های ممبران را انتخاب کنید. کابینت ممبران برای آشپزخانه های کلاسیک می باشد و معمولاً افرادی که علاقمند هستند را انتخاب می‌کنند.

کابینت های ردیف بالا باید توسط افراد با تجربه نصب شوند به دلیل اینکه در برخی از موارد مشاهده شده است که دیوار ها تراز نمی باشند و بهتر است برای این کار کابینت ها را به یکدیگر نصب کنید و به طور کلی آنها را بر روی دیوار قرار دهید تا یکدست و در یک راستا نمایان شوند.

 

نصب کابینت های ردیف پایین

در این قسمت معمولاً در زیر کابینت ها پایه های وجود دارد که کابینت‌ها را تضمین می‌کند اما موردی که در کابینت های بالایی وجود داشت در این قسمت هم وجود دارد اما ممکن است به دلیل شیبی که برای فاضلاب در نظر گرفته می‌شود سطح زمین تراز نباشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | marahel nasb cabinet highglass 3 min

کابینت

پس از اینکه بدنه کابینت ها را بر روی دیوارهای علامت گذاری شده نصب کرده اید حالا نوبت لوله هایی است که آنها را به وسیله پیچ و رولپلاک نصب می کنند.

پس از نصب لولا ها حالا درب ها نصب می گردند و به این صورت این کابینت ها اجرا می شوند.

افرادی که از این کابینت ها برای آشپزخانه استفاده می‌کنند ترجیح می‌دهند که نوع براق آن را انتخاب کنند؛ به دلیل اینکه زمانی که نور بر روی آنها منعکس می‌شود بازتاب خوبی دارد و باعث می شود که فضا بزرگ تر دیده شود.

 

انتخاب کابینت ممبران برای خانه های ساده

امروزه با توجه به رشد جمعیت و وجود خانه‌هایی با متراژهای مختلف افراد بسیاری علاقه مند به طراحی داخلی آشپزخانه هستند برای همین به دنبال سبک‌هایی می‌گردند که می‌تواند آشپزخانه خود را با تغییراتی اندک متفاوت تر کنند.

در خانه های کوچک کارشناسان کابینت های هایگلاس را پیشنهاد می‌دهند. دلیل انتخاب این متریال هم وجود سادگی بر روی کابینت ها می باشد. برخلاف هایگلاس در خانه‌هایی که کابینت ممبران را انتخاب کرده‌اند؛ ریزه کاری و جزئیات به فراوانی دیده می‌شود و همین موضوع است که باعث خواهد شد که افراد بسیاری کابینت های ساده را برای خانه های کوچک خود انتخاب کنند. البته که این نوع کابینت ها هم آسانتر است و تنها با یک دستمال مرطوب می توان آن ها را پاکیزه کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت هایگلاس

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.