10 ماده شیمیایی مخصوص نگهداری در کابینت آشپزخانه

10 ماده شیمیایی مخصوص نگهداری در کابینت آشپزخانه

مواد شیمیایی مناسب برای نگهداری در کابینت آشپزخانه

مواد شیمیایی خطرناک برای نگهداری در کابینت آشپزخانه هر چیزی که با علامت خطر مشخص شده است ایده‌آل است، به این معنی که به عنوان یک خطر برای سلامت طبقه‌بندی شده است و کسب‌وکارها باید طبق قانون مانع از قرار گرفتن کارگرانشان در معرض آن شوند. این می تواند شامل مواد شیمیایی، دود، گرد و غبار، بخارات، مه و گازهایی باشد که می تواند برای محیط زیست یا سلامتی مضر باشد.

 

مواد شیمیایی خطرناک برای نگهداری در کابینت آشپزخانه

در حالی که بسیاری از ما فکر می کنیم مواد شیمیایی متعلق به آزمایشگاه های علمی هستند، در حقیقت بسیاری از مواد شیمیایی در محصولاتی که در محل کار و خانه خود استفاده می کنیم وجود دارد. در صورت استفاده نادرست از آنها می توانند بسیار خطرناک باشند و به سلامت آسیب جدی وارد کنند. اثرات متداول مواد شیمیایی بر سلامتی شامل تحریک پوست، کوری و صدمات چشمی، سوختگی ناشی از آتش گرفتن حلال ها، آسیب ناشی از انفجار ظروف و مسمومیت است.

 

ده ماده شیمیایی خطرناک رایج که باید ایمن شوند

 • تونرها اگرچه ممکن است دفتر خود را مکانی خطرناک تصور نکنید، اما بدون شک حاوی تونر دستگاه فتوکپی خواهد بود. برخی از مواد موجود در تونر دستگاه فتوکپی خطرات شناخته شده ای برای سلامتی دارند که می تواند در اثر قرار گرفتن مستقیم در معرض مواد شیمیایی یا در نتیجه انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد شود.
 • سفید کننده. سفید کننده کلر، همچنین به عنوان هیپوکلریت سدیم شناخته می شود، می تواند در ضد عفونی کننده ها و پاک کننده ها، پاک کننده های کپک و محصولات تمیز کننده توالت یافت شود. اگر بلعیده شود می تواند باعث ادم ریوی، استفراغ و کما شود و اگر با آمونیاک مخلوط شود در واقع می تواند بخارات کشنده ایجاد کند.
 • چسب. حلال ها در بسیاری از چسب ها استفاده می شوند و اغلب حاوی تقطیرهای نفتی هستند. اینها مواد پتروشیمی هستند که مواد شیمیایی ساخته شده از قطران زغال سنگ یا نفت خام هستند. اینها با سرطان پوست و ریه مرتبط هستند و برای پوست، چشم ها، بینی و ریه ها تحریک کننده هستند.

نوسازی کابینت آشپزخانه ماده شیمیایی مخصوص نگهداری در کابینت آشپزخانه

 • رنگ و پولیش. تقطیرهای نفتی نیز معمولاً در رقیق کننده رنگ، براق کننده های مبلمان و فلزات، لکه ها و رنگ ها و در برخی محصولات مایع کنترل آفات یافت می شود. تمام مایعات قابل اشتعال باید در کابینت های ذخیره سازی خطرناک مقاوم در برابر آتش نگهداری شوند که به گونه ای طراحی شده اند که نشت ها را حفظ کنند.
 • روغن موتور. اماکنی که تعمیرات وسایل نقلیه موتوری را انجام می دهند دارای روغن موتور و سایر روغن های سوختی هستند که دارای برچسب های هشدار دهنده خطر هستند.
 • تمیز کننده ماشین. در حالی که بسیاری از پاک کننده های خودرو بی ضرر هستند، برخی از آنها حاوی حلال های قابل اشتعال هستند و تماس طولانی مدت می تواند منجر به درماتیت شود. همچنین در صورت تماس مستقیم با پوست یا چشم می توانند مضر باشند.
 • چربی گیر قطعات. چربی‌گیرهای مبتنی بر روغن اغلب سمی و معمولاً قابل اشتعال هستند. هنگام استفاده از این لباس ها باید از لباس های محافظ استفاده کرد و محل کار به طور مناسب تهویه شود.
 • آفت کش ها. معمولاً برای کنترل حشرات، علف‌های هرز، جوندگان و قارچ‌ها استفاده می‌شود، اینها به اشکال مختلفی وجود دارند.
  مواد خورنده مواد خورنده در هنگام تماس به بافت های انسانی حمله کرده و آنها را از بین می برند و باید به طور ایمن نگهداری، نگهداری و دفع شوند. آنها در بسیاری از محصولات پاک کننده یافت می شوند.
 • گازهای فشرده که در برخی از آئروسل ها یافت می شوند. اینها می توانند سلامتی را به خطر بیاندازند، در کابینت آشپزخانه خطر آتش سوزی داشته باشند و با مواد دیگر واکنش نشان دهند.

محافظت از نیروی کار خود در برابر مواد شیمیایی خطرناک

طبق قانون، کارفرمایان باید از کارگران خود در برابر اثرات مضر مواد شیمیایی خطرناک محافظت کنند. آنها همچنین باید اطلاعاتی در مورد خطرات ناشی از کار با مواد خطرناک به آنها ارائه دهند و آنها را در مورد نحوه استفاده ایمن از آنها آموزش دهند. بسیاری از مواد شیمیایی در صورت آتش سوزی می توانند خطرناک باشند و همیشه باید در کابینت های ذخیره سازی خطرناک نگهداری شوند.

 

دریافت خدمات و مشاوره مواد شیمیایی برای نگهداری در کابینت آشپزخانه!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا و اپن کابینت آشپزخانه را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.