اشتباهات رایج در نصب کابینت آشپزخانه

اشتباهات رایج در نصب کابینت آشپزخانه

اشتباهات رایج در نصب کابینت آشپزخانه

اشتباهات در راه اندازی کابینت یا نصب کابینت آشپزخانه نادرست مهمترین دلایلی هستند که باعث می شود پروژه خانه به تاخیر بیفتد. ما می خواهیم سرمایه گذاری شما عالی به نظر برسد و همچنین بدانیم که کارشناسان طراحی و نصب آشپزخانه چقدر برای تکمیل یک بازسازی مناسب ضروری هستند. همانطور که گفته شد، ما می دانیم که بسیاری هنوز برای صرفه جویی در هزینه آشپزخانه خود را به تنهایی برنامه ریزی می کنند، و ما به شما کمک می کنیم از برخی از این اشتباهات رایج جلوگیری کنید.

اندازه گیری های نادرست ما نمی توانیم تاکید کنیم که اندازه گیری های دقیق قبل از سفارش کابینت آشپزخانه چقدر مهم است. پرکننده‌ها، فاصله‌دهنده‌ها و سایر عناصر برای دادن ظاهر سفارشی «تنفت» به شما مهم هستند، و در صورت اندازه‌گیری نادرست، نامرتب و غیرحرفه‌ای به نظر می‌رسند. ما اندازه‌گیری‌های شما را تأیید می‌کنیم و سطح نگه‌داری نصب‌کننده مناسب روی کابینت‌های آشپزخانه را تضمین می‌کنیم لوله کشی یا روشنایی نادرست قرار داده شده است. خواه این یک کار با روده کامل باشد یا به دنبال کابینت های عمیق تر باشید، باید لوله کشی و نورپردازی خود را ترسیم کنید! هیچ چیزی نمی گوید که شما به اندازه کافی برنامه ریزی نکرده اید، مانند چراغ هایی که تا نیمه توسط کابینت پوشانده شده اند یا سینک ظرفشویی که در یک مکان عجیب و غریب است.

کابینت RTA

اندازه دستگاه جدید را در نظر نگرفتم. بسیاری از اوقات هنگامی که آشپزخانه بازسازی می شود، وسایل جدید ظاهر را تکمیل می کنند. یخچال های 20 سال پیش بسیار متفاوت از مدل های امروزی هستند، بنابراین برای دقت، لوازم جدید خود را چند بار اندازه بگیرید. نصب کابینت بدون کمک اضافی این قبل از هر چیز یک نگرانی ایمنی است. در دست گرفتن کابینت ها سخت، سنگین هستند و به سختی روی دیوار قرار می گیرند. ما همیشه پیشنهاد می کنیم حداقل یک نفر دیگر برای کمک به نصب برای جلوگیری از صدمه دیدن داشته باشید. نصب بدون سطح اگرچه نمایش‌های بهبود خانه باعث می‌شود نصب کابینت مانند نسیمی به نظر برسد، اما واقعاً یک شکل هنری است. هیچ چیز نمی گوید که آشپزخانه شما کاملاً مانند کابینت هایی که به طور ناهموار روی دیوار شما قرار می گیرند، اشتباه بوده است.

 

12 اشتباه رایج در نصب کابینت

یکی از بزرگترین دلایل تاخیر در بازسازی آشپزخانه اشتباهات در نصب کابینت شماست. در اینجا فهرستی از 12 روش متداول برای تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه (و نحوه اجتناب از آنها) آورده شده است:

 • نصب کابینت آشپزخانه با اندازه‌گیری‌های نادرست: دلیلی وجود دارد که این مورد به عنوان شماره یک فهرست شده است – اندازه‌گیری‌های نادرست بزرگترین دلیل تاخیرهای عمده در پروژه شما هستند. برای اینکه بازسازی خود را در برنامه نگه دارید، اندازه‌گیری‌های دقیقی از جمله ارتفاع سقف و دیوار به دیوار، در نظر گرفتن پنجره‌ها یا درهایی که کابینت را می‌شکنند یا بر روی تراز شدن آن تأثیر می‌گذارند، دریافت کنید.
 • نصب کابینت آشپزخانه با فراموش کردن وسایل جدید: اگر در حال تعویض لوازم خانگی هستید، حتما اندازه مدل های جدید را اندازه بگیرید. اندازه استاندارد بیست سال پیش امروز استاندارد نیست. بسیاری از برندهای یخچال، اجاق گاز یا ماشین ظرفشویی اکنون بسیار بزرگتر از آن چیزی هستند که در ابتدا در آشپزخانه شما نصب شده بود. مشخصات هر سازنده را دریافت کنید و از آن ابعاد در چیدمان کابینت استفاده کنید.
 • استفاده از چیدمان طراحی غیررسمی: قرار دادن تصادفی کابینت ها فضایی نامناسب و بدون جذابیت بصری ایجاد می کند. حتی یک فرد DIYer باید یک طرح طراحی حرفه ای داشته باشد – معمولاً هنگام خرید کابینت در مراکز بزرگ خانه رایگان. فروشگاه‌های تخصصی آشپزخانه ممکن است برای کمک به برنامه‌ریزی چیدمان، هزینه اسمی دریافت کنند. آنها متخصصان طراحی را در اختیار دارند تا به شما در انتخاب سبک های مناسب، از جمله اندازه های صحیح برای کابینت های بالا و پایین کمک کنند.
 • نصب کابینت آشپزخانه و محاسبه نادرست ارتفاع سقف: در رابطه با اندازه گیری و چیدمان نادرست، محاسبه نادرست اندازه و ارتفاع مناسب کابینت های بالایی یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد مشکل است. اگر سقف های بلندی دارید، کابینت های با اندازه استاندارد عجیب به نظر می رسند. برای جلوگیری از خرید کابینت‌های بزرگتر و گران‌تر برای متعادل کردن فضای دیوار، با نصب تاج‌سازی برای فریب دادن چشم جبران کنید. همچنین، ممکن است بخواهید بسته به قد (یا کوتاه قد) شما، قرار دادن کابینت های بالایی بالاتر یا پایین تر از حد معمول باشد.
 • بازرسی نکردن کابینت ها بلافاصله پس از تحویل: بسیاری از پیمانکاران این اشتباه را مرتکب می شوند زیرا درگیر تمام کارهای اولیه ای می شوند که باید در حین بازسازی انجام شود، اما در روزی که قصد نصب کابینت ها را دارند متوجه می شوند که ایرادات اساسی وجود دارد. یا یک یا دو کابینت اندازه یا سبک اشتباه دارند. به محض تحویل کابینت‌ها، تمام جعبه‌ها را باز کنید و هر واحد را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آماده کار هستند. اگر نه، حداقل زمانی که هنوز در حال آماده سازی هستید، زمان خواهید داشت که آنها را بازگردانید یا مبادله کنید.
 • سخت افزار اشتباه: اطمینان حاصل کنید که تعداد صحیح دستگیره ها، دستگیره ها و کشش ها و همچنین مقدار صحیح لولا یا هر سخت افزار دیگر لازم برای نصب را دارید. مهمتر از آن، به دلایل ایمنی، از بست های مناسب برای نصب کابینت روی دیوار استفاده کنید.
 • نصب کابینت آشپزخانه و برنامه ریزی نادرست برای نورپردازی: کابینت ها چه ربطی به نورپردازی دارند؟ اگر قصد دارید از نورپردازی زیر کابینت، چراغ‌های مسیر یا چراغ‌های فرورفته استفاده کنید، اگر برقکار شما بتواند کارهای اولیه را قبل از بالا رفتن کابینت‌ها انجام دهد، بسیار ساده‌تر (و ارزان‌تر) است. مطمئن شوید که اندازه‌گیری‌ها را به او بدهید تا بداند کابینت‌ها چقدر بلند خواهند بود و همچنین عمق آن‌ها. از او بخواهید قبل از شروع کار دوباره چک کند.
 •  برنامه ریزی نادرست برای لوله کشی: مانند روشنایی، لوله کشی باید به طور دقیق نصب شود تا وسایلی مانند ماشین ظرفشویی، ماشین های فشرده سازی زباله و یخچال و همچنین سینک ها و شیرآلات را در خود جای دهد. قبل از شروع کار لوله کش، یک طرح طراحی محکم داشته باشید. در نظر بگیرید که آیا در نهایت لوله کشی اضافی انجام خواهید داد – مانند نصب فیلترهای آب یا دفع زباله – و در هنگام نصب کابینت اجازه دهید. لوله‌کش‌ها می‌توانند لوله‌کشی اضافی را برای دسترسی آسان بدون ایجاد مزاحمت برای کابینت در دیوار قرار دهند.
 • تلاش برای نصب کابینت توسط خودتان: این ایده خوبی نیست، حتی اگر ماهیچه هایی با عضلات هالک شگفت انگیز داشته باشید. کابینت های آشپزخانه نامناسب، سنگین و قرار دادن آنها سخت است. (همچنین اگر در حین نصب آسیب ببینند، تعویض آنها گران است.) نصب کابینت یک کار دو نفره است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | cabinet main min

 • درهایی که در جهت درست نمی چرخند: گاهی اوقات کوچکترین چیزها بیشترین آزار را ایجاد می کند. مطمئن شوید که درها با هیچ چیز دیگری تداخل ندارند. یک اشتباه رایج در آشپزخانه‌های کوچک، درب‌های اجاق گاز است که پس از نصب دستگیره‌ها، کابینت را پاک نمی‌کنند، زیرا از فاصله‌دهنده استفاده نشده است.
 • نصب کابینت آشپزخانه اتفاق افتاده چون فاصله‌دهنده‌ها با کابینت‌های موجود مطابقت ندارند: فاصله‌گیرها برای دستگیره‌ها فاصله ایجاد می‌کنند یا ممکن است به‌عنوان پرکننده برای گسترش صفحه کابینت برای تناسب تمیز استفاده شوند. اکثر سازندگان کابینت اسپیسرهایی را به همان رنگ و روکش کابینت‌های شما ارائه می‌کنند، اما اگر کابینت‌ها ناتمام باشند، باید تخته‌های چوب اضافی را در اندازه‌های مختلف رنگ آمیزی کنید تا هنگام شروع نصب، آماده استفاده باشند. این یک جزئیات کوچک دیگر است که تا آخرین لحظه نادیده گرفته می شود.
 • نصب بدون تراز یا افست از نصب کابینت آشپزخانه: برای نصب کابینت آشپزخانه باید یک DIYer با تجربه باشید. اگر تجربه قبلی در نجاری ندارید، ارزش دارد که یک پیمانکار برای این بخش از پروژه بهبود خانه خود استخدام کنید. کابینت ها باید به درستی تراز شوند و اگر دیوارها و کف های قدیمی دارید، چیدمان دقیق آن ها برای جلوگیری از ناهماهنگی در آینده دشوار است.

همچنین، هیچ چیز بدتر از دیدن تفاوت عمده در قرارگیری کابینت های اطراف یک پنجره به نظر نمی رسد. تفاوت‌های کوچک ظاهری عجیب و غریب ایجاد می‌کند، زیرا پنجره‌ها تمایل دارند چشم را به خود جلب کنند.

 

دریافت خدمات و مشاوره جلوگیری از نصب کابینت آشپزخانه!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا و اپن کابینت آشپزخانه را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند و از نصب کابینت آشپزخانه جلوگیری شود، می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.