کابینت کلاسیک آقای میرزاپور

کابینت کلاسیک آقای میرزاپور

کابینت کلاسیک آقای میرزاپور

کابینت های به کار رفته در این پروژه به سبک کلاسیک بوده و به طور کامل توسط گروه گریت کابینت انجام شده است. کابینت ها و کمد ها همگی روکش چوب بلوط کانادایی است. یراق الات استفاده شده در این پروژه به طور کامل بلوم اتریش است. صفحه ی روی کابینت ها نیز سنگ طبیعی بوده و بدنه ی آن نیز سفید صابونی خارجی است.

 

 

تصاویر کابینت کلاسیک آقای میرزاپور:

 کابینت کلاسیک آقای میرزاپور گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin17 2 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin17 3 min

 

کابینت کلاسیک برای خانه | کابینت کلاسیک آقای میرزاپور

برخی از طراحان ، نمایش های تلویزیونی و سایت های آنلاین برای آشپزخانه های مدرن طراحی هایی با خطوط تیز و جزئیات فاقد زیبایی و سرد ارائه می دهند . اگرچه دیدن عکسهای آشپزخانه ها ممکن است جالب  توجه باشد. اما حقیقت این است که ما بیشتر به دنبال آشپزخانه های واقع گرایانه ای هستیم که بتوانیم در آنها آشپزی کرده و مدتهای طولانی از روز را  در آن زندگی کنیم.

این سبک های جدید آشپزخانه می تواند برای اکثر صاحبان خانه های متوسط بسیار پرهزینه باشد و طراحی های زودگذر هم  ممکن است بعد از مدتی از مد افتاده و آزمون زمان  کوتاهی را داشته باشند.

بنابر این اگر به دنبال آشپزخانه ای به سبک واقع گرایانه هستید که متناسب با سبک شخصی شما و نیازهای خانواده شما باشد ، پس یک آشپزخانه کلاسیک سبک مناسب شماست.

آشپزخانه های کلاسیک هنوز هم محبوب ترین سبک هستند زیرا خوب ، کلاسیک هستند! طراحی ساده همراه با جزئیات سنتی ، بوم نقاشی کاملی را برای افزودن سبک شخصی شما و تغییر راحت طرح بر اساس احساسات و نیازهای شما ایجاد می کنند .موارد زیر نکاتی هستند که پیش از طراحی باید از آنها آگاه شوید تا بتوانید انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

سراغ یک پالت رنگ خنثی بروید

کابینت کلاسیک آقای میرزاپور | آشپزخانه های کلاسیک با یک پالت رنگی خنثی ، که شامل سفیدهای عمیق تر ، کرم ها ، بژ و قهوه ای روشن تر است ، بهتر عمل میکند. کنتراست های شارپ برای طرح های کلاسیک معمول نیستند ، زیرا رنگ های متضاد محبوب تمایل دارند که با تغییر فصل تغییر کنند. رنگ های خنثی سهولت و آرامش را در چشم بیننده ایجاد می کنند ، به علاوه شما می توانید با تکه های تزئینی فصلی مورد علاقه خود به راحتی یک تکه رنگ اضافه کنید. و کنتراست زیبایی بوجود بیاورید .

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.