میز مدیریت آقای شهابی – گریت کابینت

میز مدیریت آقای شهابی

این پروژه مربوط به میز مدیریت جناب آقای شهابی است که ویدیوی این پروژه را در قسمت زیر می بینید. بدنه ای که برای این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است، سفید صابونی خارجی است و صفحه ی رویی و نماها به طور کلی های گلاس ترک ای جی تی است. همچنین یراق آلات استفاده شده در این پروژه یراق آلات ترک می باشد.

پیشنهاد نویسنده: قیمت میز منشی

5 نکته در مورد سازماندهی دفتر | میز مدیریت آقای شهابی

این نکات سازماندهی و اینفوگرافیک را دنبال کنید تا بهره وری خود را در دفتر دو برابر کنید.

1) میز خود را سازماندهی کنید

تمام اسناد خود را در پرونده های مناسب ، فیزیکی و آنلاین قرار دهید. دسک تاپ رایانه خود را تمیز نگه دارید.

اگر نمی توانید محافظ صفحه نمایش خود را ببینید ، صفحه نمایش بیش از حد وجود دارد. مطمئن شوید که فقط وسایل ضروری را در فضای خود نگه دارید ، هر گونه عکس یا پوستر باید به شما کمک کند تا روی کار خود تمرکز کنید یا انگیزه شما را برای اتمام پروژه حفظ کنید.

متوجه می شوم که داشتن چند نقل قول یا تصویر الهام بخش در اینجا راهی عالی برای ایجاد شخصیت در فضای کاری من و در عین حال حفظ روحیه من است.

2) فقط بر روی وظیفه فعلی خود تمرکز کنید | میز مدیریت آقای شهابی

فقط به وظیفه فعلی خود بپردازید. سعی کنید تا جایی که امکان دارد فقط یک مورد در مقابل خود داشته باشید.

بسیاری از مردم معتقدند که آنها در یک محیط کار نامرتب و با میز آشفته کار موثرتری دارند. با این حال ، هر مطالعه ای که با این افراد انجام شده است ، نشان می دهد وقتی مجبور می شوند محیط کار خود را به گونه ای تمیز کنند که فقط یک وظیفه در پیش داشته باشند ، بهره وری آنها معمولاً یک شبه است.

3) نحوه سازماندهی میز کار با وسایل مناسب

منظم باشید و منظم باشید. اطمینان حاصل کنید که لوازم و مواد دفتری و اداری شما کاملاً موجود و در دسترس است. خواهید فهمید که هیچ چیز به دلیل عدم آماده سازی و تأمین مناسب برای کارایی و اثربخشی مخرب نیست.

4) زندگی و میز کار خود را شسته و رفته کنید

مشخص می شود افرادی که با میزهای آشفته کار می کنند مقدار زیادی از هر روز کاری خود را صرف جستجوی مواد مورد نیاز خود در میان آشفتگی اطراف خود می کنند. از نظر روانشناسی ، دید یک میز کار یا دفتر بهم ریخته ، بازخورد ناخودآگاه بصری را فراهم می کند که درک شما از بی نظمی را تقویت می کند. این باعث می شود حواس شما به طور مداوم پرت شود و چشمان شما و توجه شما از مورد به مورد دیگر بازگردد و دوباره برگردید. از بین بردن بی نظمی و شفافیت در زندگی برای انجام حداکثر ظرفیت ضروری است.

5) ایمیل خود را مرتب نگه دارید

صندوق ورودی خود را تمیز و منظم نگه دارید. اگر به ایمیل نیازی ندارید ، آن را حذف کنید. در طول روز چند بار انتخاب کنید تا به همه ایمیل های خود بطور همزمان پاسخ دهید. فقط هنگام پاسخ دادن به آنها پاسخ ندهید. صندوق ورودی خود را در جریان نگه دارید و اجازه ندهید بیش از حد ایمیل زندگی شما را کنترل کند.

ویدیو میز مدیریت آقای شهابی:

پیشنهاد نویسنده: میز منشی

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.