کابینت مدرن خانم وفا – گریت کابینت

کابینت مدرن خانم وفا – گریت کابینت

کابینت مدرن خانم وفا

کابینت های به کار رفته در این پروژه، به سبک مدرن بوده و جنس آن کابینت های گلاس ترک ای جی تی می باشد که در دو رنگ طرح بتن و مشکی براق کار شده است. صفحه ی روی کابینت کورین می باشد. تمامی یراق آلات به کار رفته در آن، بلوم اتریش است.

 

تصاویر کابینت مدرن خانم وفا:

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin19 1 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin19 2 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin19 3 min کابینت مدرن خانم وفا

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

نکاتی برای آشپزخانه |‌کابینت مدرن خانم وفا

طرح آشپزخانه

تصمیم گیری در مورد چیدمان آشپزخانه خود اولین قدم در برنامه ریزی است. چیدمان آشپزخانه های مستقیم و آشپزخانه در آشپزخانه های کوچکتر بهترین است ، در حالی که آشپزخانه های جزیره ای به شکل L و ذخیره سازی اضافی ، سرمایه ای برای خانواده های پرجمعیت و کسانی است که دوست دارند از آنها پذیرایی کنند.

ارزیابی کنید که یخچال ، میز آشپزخانه و ماشین ظرفشویی شما در چه مکان هایی قرار می گیرد و از این ترتیب به عنوان اسکلت برای چیدمان کابینت خود استفاده کنید. منطقه بین یخچال ، اجاق گاز و سینک ظرفشویی شما به عنوان “مثلث طلایی” طراحی آشپزخانه شناخته می شود ، یک منطقه پرتردد آشپزخانه خواهد بود.

هدف قرار دادن هر نقطه با حداقل دو متر بین یکدیگر (در صورت امکان) برای کاهش هرج و مرج آشپزخانه در وعده های غذایی است.

ملاحظات ذخیره سازی

وضعیت نگهداری آشپزخانه فعلی خود را در نظر بگیرید. چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست؟ وقتی نوبت به آشپزخانه می رسد ، چیزی به نام “فضای ذخیره سازی بیش از حد” وجود ندارد ، به خصوص اگر شما یک سرگرم کننده یا اهل خانه هستید.

از لوازم اصلی مانند اجاق و یخچال و فریزر یکپارچه گرفته تا تمام قطعات کوچک تر ، ناخن نگه داشتن فضای آشپزخانه باعث ایجاد تفاوت در عملکرد می شود.

گزینه های شخصی سازی شده را هم در کوله پشتی و هم در مجموعه آشپزخانه های سفارشی در نظر بگیرید که به طور یکپارچه وسایل شما را در خود جای دهد تا فضای نیمکت و فضای ذخیره سازی را به حداکثر برسانید.

به یاد داشته باشید که وسایل کوچکتر مانند توستر و کتری را نیز در نظر بگیرید. کابینت ها می توانند آشفتگی نیمکت را پنهان کنند و باعث می شوند آشپزخانه شما بزرگتر از حد واقعی باشد.

اگر قفسه های باز می توانند در فضاهای کوچک آشپزخانه موثر به نظر برسند (فکر می کنید برای کتابهای آشپزی یا گلدان گل) ، اگر مستعد کمد بی نظمی هستید ، بهتر است کشوها و درها را انتخاب کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.