کابینت انزو آقای سرکسیان – گریت کابینت

کابینت انزو آقای سرکسیان – گریت کابینت

کابینت انزو آقای سرکسیان – گریت کابینت

کابینت های این پروژه به سبک انزو هستند که رنگ آن رنگ پولیشی سفید است. کلیه ی یراق آلات به کار رفته در این پروژه بلوم اتریش است که باعث بهبود کیفیت و کارایی کابینت ها شده است. صفحه ی به کار رفته روی کابینت، سنگ طبیعی می باشد.

 

 

تصاویر کابینت انزو آقای سرکسیان:

کابینت انزو آقای سرکسیان کابینت انزو آقای سرکسیان کابینت انزو آقای سرکسیان - گریت کابینت کابینت انزو آقای سرکسیان کابینت انزو آقای سرکسیان

 

نکاتی مهم برای نصب و تعویض کابینت انزو در خانه و آشپرخانه | کابینت انزو آقای سرکسیان

برداشتن کابینت های قدیمی

کابینت های قدیمی آشپزخانه را بردارید.
دیوار را با کابینت های قدیمی جدا نکنید. اغلب مواردی فراتر از پیچ هایی است که کابینت های آشپزخانه را به دیوار می چسباند. وقت بگذارید و هر پیچ را پیدا کنید و با استفاده از یک چاقوی آب بندی هرگونه آب بندی را از لبه ها بردارید.

نصب کارآمد

ابتدا کابینت های دیواری را نصب کنید.
برای نصب کننده های اولین بار ، سفارش آنها ایده آل است. با کابینت های دیواری شروع کنید و سپس به سمت پایین حرکت کنید. شروع از بالا مانع از آن می شود که مانعی برای شما ایجاد شود. همچنین ، از گوشه ای شروع کنید. این باعث صرفه جویی در وقت و ناامیدی می شود.

یک طراح کابینت باشید!

چیدمان آشپزخانه را بدانید
کابینت های اطراف آشپزخانه را برنامه ریزی کنید. قبل از سفارش کابینت های جدید ، لوازم موجود را شناسایی کنید. بدانید که لوله کشی ، سینک ، گاز ، اجاق گاز ، پریزهای برق ، یخچال و مایکروویو در کجا قرار دارد. همه این موارد قبل از نصب کابینت های جدید بسیار مهم می شوند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.