نحوه انتخاب میز منشی

نحوه انتخاب میز منشی

نحوه انتخاب میز منشی | این روزها بسیاری از افراد از خانه کار می کنند ، بنابراین میزهای منشی بیشتر و بیشتر به دنبال مبلمان مورد جستجو قرار می گیرند. این که آیا داشتن دفتر کار در خانه یا فقط یک لپ تاپ برای جبران نامه های ایمیل و سایر موارد مرتبط با کار است ، ما همیشه به دنبال راه هایی هستیم که بتوانیم در خانه تا آنجا که می توانیم مثمر ثمر باشیم.

یافتن فضای کافی برای میز تحریر سنتی می تواند دشوار باشد. در بعضی موارد ، ممکن است فضای کافی داشته باشید اما به دلایلی ، نیازی به فضای کاری بزرگ ندارید. اینجاست که میزهای منشی وارد می شوند.

میزهای منشی نسبتاً کم حجم تر از میزهای اداری سنتی طراحی شده اند ، به گونه ای نوآورانه طراحی شده اند که فضای کاری قابل اعتماد و فضای ذخیره سازی اضافی را بدون اشغال فضای کف زیاد فراهم می کنند. آنها را می توان در هر اتاق قرار داد ، از جمله در امتداد راهرو یا سرسرا. در این پست ، ما می خواهیم یک راهنمای دقیق در مورد نحوه خرید میز تحریر کامل ارائه دهیم.

 

پیشنهاد نویسنده: میز منشی

 

نحوه انتخاب میز منشی

 

نحوه انتخاب میز منشی | چه عواملی را باید هنگام خرید میز تحریریه در نظر گرفت؟

نحوه انتخاب میز منشی | قبل از اینکه به فاکتورهای خاصی بپردازیم که هنگام جستجوی میز تحریر باید در خاطر داشته باشید ، مهم است که لیستی از آنچه برای شما مهم است ایجاد کنید. میز تحریریه از ویژگی های بسیاری برخوردار است و در اندازه های مختلف و طرح های مختلف نیز ارائه می شود.

بنابراین ، مهمترین چیز برای شما چیست؟ آیا فضای میز ، گزینه های ذخیره سازی ارائه شده توسط میز ، ارزش زیبایی یا دکوراسیون یا جذابیت مدرن و مدرن است که میز به فضای شما می آورد؟

در هر صورت ، شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما بهتر است و از این طریق ، پیدا کردن میز مورد نظر خود راحت تر خواهد بود.

اندازه

درست مثل هر مبلمان دیگر ، اندازه یک فاکتور بزرگ در هنگام خرید میز تحریر است. به خاطر داشته باشید که میزهای منشی قرار است قطعات مبلمان لهجه ای باشند. به عبارت دیگر ، قرار نیست آنها مرکز اصلی توجه در یک اتاق باشند. در واقع به همین دلیل است که آنها جمع و جورتر و کوچکتر از میزهای اداری معمولی هستند.

میزهای منشی در امتداد دیوار یا در گوشه ای از اتاق یا دفتر خانه قرار می گیرند. با اندازه گیری دیواری که میز کار روی آن قرار می گیرد شروع کنید. بعد از آن ، یک میز منشی تهیه کنید که حداکثر با یک سوم آن دیوار متناسب باشد. می توانید آن را در یک گوشه یا فقط در وسط دیوار قرار دهید.

 

نحوه انتخاب میز منشی

 

ذخیره سازی

نحوه انتخاب میز منشی | همه کاره بودن در طراحی مبلمان این روزها به یک چیز عظیم تبدیل شده است. این فقط تهیه میز کار نیست. شما همچنین می خواهید میز تحریر همراه با فضای کافی و طراحی عالی تهیه کنید. در این عصر و روزگار ، ما همیشه فضای خود را برای قرار دادن وسایل خود کم می کنیم.

هر مبلی که وارد شود باید به نوعی به رفع این مشکل کمک کند. به همین دلیل است که شما باید ظرفیت ذخیره سازی مورد نیاز میز تحریر را در نظر بگیرید.

آیا برای نگهداری اسناد به کشوهای بزرگ نیاز دارید؟
آیا کشوها یا توله های کوچک لوازم التحریر به درد شما می خورند؟
آیا سینی صفحه کلید مفید خواهد بود؟
آیا برای ذخیره لپ تاپ خود به قفسه ای که از آن استفاده نمی کنید نیاز دارید؟
آیا به فضای چاپگر نیاز دارید؟
شما باید قبل از خرید میز تحریر به همه این سالات پاسخ دهید. در نهایت ، شما می خواهید یک میز منشی خریداری کنید که فضای ذخیره سازی زیادی را بدون نیاز به فضای زیادی در خانه فراهم می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت میز منشی

 

اتمام و طراحی | نحوه انتخاب میز منشی

ارزش زیبایی میز تحریریه نیز بسیار مهم است. شما در اینجا فقط یک فضای کار نمی خرید. میز به بخشی جدایی ناپذیر از دکوراسیون شما تبدیل خواهد شد و بنابراین باید از آن جذابیت برخوردار باشد.

در انتخاب طرح و اتمام موارد مختلفی باید در نظر گرفته شود.

  • طرح دکوراسیون موجود شما چیست؟ در صورت داشتن دکوراسیونی مدرن و با کمی ذوق ، تهیه میزهای دبیر مدرن را در نظر بگیرید. میزهای سفید تمام شده با لهجه های طلایی یا برنجی جذابیت چشمگیری را در طراحی مدرن دکوراسیون منزل ایجاد می کنند.
  • به رنگ دیوار توجه کنید. اگر خانه شما دارای رنگهای روشن پررنگ روی دیوار است ، به سراغ میزهای خنثی بروید. اگر می خواهید میز را روی سرسرا یا راهرو قرار دهید ، این بهترین نتیجه را دارد.
  • میزهای منشی می توانند به دیوارهای لخت نیز اهمیت زیادی دهند. به عنوان مثال ، یک میز تحریر گردو یا دانه طبیعی شخصیت فوق العاده ای را به یک دیوار پررنگ و رنگ روشن اضافه می کند.
  • الگوهای پیچیده و صنعت دستی روی میز را بررسی کنید. آیا حکاکی های اضافی منحصر به فردی دارد؟ آیا میز کار صنایع دستی است؟ در بیشتر موارد ، میزهای دست ساز منحصر به فرد هستند. آنها جذابیت خاصی برای دکوراسیون دارند که با میزهای تولید ماشین به دست نخواهید آورد.

 

نحوه انتخاب میز منشی

 

مواد

نحوه انتخاب میز منشی | به طور سنتی ، میزهای منشی از چوب ساخته می شوند. چوب به راحتی در دسترس است و می تواند به راحتی سفارشی شود تا با سلیقه های مختلف طراحی مطابقت داشته باشد. اما هنوز می توانید میزهای ساخته شده از فلز ، ورقه ورقه و حتی پلاستیک را پیدا کنید.

در صورتی که به دنبال چیزی زیبا و درجه یک هستید ، باید چوب را انتخاب کنید. این یک ماده همه کاره است که به راحتی می تواند در هر دکوراسیون ادغام شود. علاوه بر این ، حتی اگر چوب تقریباً به اندازه فلز مقاوم نباشد ، اما با دوام است. با نگهداری صحیح ، می تواند سالها طول بکشد.

 

ارتفاع

نحوه انتخاب میز منشی | ارتفاع میز منشی شما با توجه به نوع ذخیره سازی آن تعیین می شود. در بیشتر موارد ، فضای عمودی اضافی اغلب دارای قفسه ها یا کشوهای اضافی است. با این حال ، اگر می خواهید میزهای بلندتر را انتخاب کنید ، حداقل مطمئن شوید که طراحی قفسه های باز آنها در بالا باشد. این یک بستر نمایش عالی برای اشیاques عتیقه ، هنر و حتی کتابهای شما خواهد بود و قطعه آن حجیمتر به نظر می رسد.

علاوه بر این ، اگر میز تحریر کوتاه تری را انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که میز تحریر قابل استفاده دارد. می توانید یک گلدان در آنجا قرار دهید یا از آن فضا برای نمایش وسایل گرانبهای خود استفاده کنید.

در مورد ** ارتفاع سطح کار ** ، اکثر آنها * 28 “تا 30” * است که برای افرادی که از 5’8 “تا 5’10” قد بلند هستند ، به شرط استفاده از صندلی کار معمولی ، قد مطلوبی است.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.