10 نکته بازسازی آشپزخانه

10 نکته بازسازی آشپزخانه

10 نکته ای که باید هنگام بازسازی آشپزخانه در نظر بگیرید

10 نکته بازسازی آشپزخانه | یک آشپزخانه به روز شده می تواند به یک خانه ارزش و ویژگی اضافه کند ، اما روند بازسازی می تواند دلهره آور باشد. در نظر گرفتن این ده مورد در اوایل می تواند به اطمینان از بازسازی موفق تر و سریعتر کمک کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

1. یک جزیره آشپزخانه مناسب برای فضا طراحی کنید. | 10 نکته بازسازی آشپزخانه

بعضی از آشپزخانه ها برای یک جزیره کافی نیستند. یکی را نصب نکنید ، مگر اینکه حداقل 36 اینچ ترخیص کالا داشته باشید. فاصله 42 اینچ بهتر است و 48 اینچ ایده آل است. اگر جزیره آشپزخانه را نصب کردید ، مراقب آنچه در آن قرار دارد ، باشید. به یاد داشته باشید که یک جزیره برای مطابقت با کد به پریزهای برق (معمولاً در هر طرف) نیاز دارد.

2. کارهای الکتریکی را طبق کد انجام دهید.

10 نکته بازسازی آشپزخانه | در اکثر مکان ها ، صاحبان خانه می توانند کارهای الکتریکی خود را انجام دهند ، اما این امر آنها را از شرایط کد مستثنی نمی کند. در اینجا متداول ترین تخلفات مربوط به کد الکتریکی است که توسط خودتان در آشپزخانه انجام شده است:
• ارائه دو مدار لوازم خانگی 20 آمپر
• روشن کردن چراغ ها با مدارهای لوازم خانگی 20 آمپر
• عدم محافظت از مدارهای پیشخوان با GFCI
• عدم نصب تعداد کافی خروجی در طول پیشخوان (هیچ نقطه ای نمی تواند از 24 ظرف در یک ظرف دورتر باشد)

 

بازسازی آشپزخانه

3. برنامه ای تنظیم کنید و به آن پایبند باشید. | 10 نکته بازسازی آشپزخانه

برای بازسازی آشپزخانه برنامه های زیادی وجود دارد ، بنابراین خیلی زود شروع به تخریب آشپزخانه قدیمی خود نکنید. قبل از شروع ، لوازم خانگی ، کابینت ، وسایل لوله کشی و سایر اجزای اصلی را در دست داشته باشید. همچنین ، داشتن همه چیز به شما امکان می دهد اندازه گیری دقیق و مشخصات نصب را تأیید کنید. لوله کشی ، برق ، کاشی کاری و سایر پیمانکاران فرعی را از قبل برنامه ریزی کنید. یک بازسازی مناسب با دقت طراحی شده است ، و حتی در این صورت شما باید آخرین لحظات را برنامه ریزی کنید.

4. در مورد چیدمان فکر کنید.

بازسازی آشپزخانه | اگر می خواهید آشپزخانه را به اتاق های دیگر باز کنید ، تصور نکنید که می توانید به راحتی دیوارهای مورد نظر خود را بردارید. برخی از دیوارها تحمل بار هستند و برخی دیگر نیستند. بدانید کدام یک قبل از کشیدن پتک و اره متقابل است. برعکس ، تصور نکنید که نمی توانید دیواری را بردارید فقط به دلیل اینکه دیوار است بسیاری از صاحبان خانه ها نیز تصور می کنند که سینک ظرفشویی ، اجاق گاز و یخچال باید در همان جایی که هستند بمانند. این یک اشتباه است بله ، استفاده از لوله کشی و تهویه ممکن است گران باشد ، اما گاهی اوقات این بهترین کار است.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

5- تهویه را فراموش نکنید.

بدون در نظر گرفتن تهویه ، صفحه آشپزی را جابجا نکنید. اکثر کدهای ساختمانی به یک هود محدوده مجرای خارج احتیاج ندارند ، اما اکثر کارشناسان یکی از آنها را توصیه می کنند. برای حداکثر اثربخشی ، مجاری داکت باید تا حد ممکن کوتاه و مستقیم باشد. حتماً به این فکر کنید که در خارج از خانه دریچه خاتمه می یابد.

6. در نصب کابینت هوشمند باشید.

10 نکته بازسازی آشپزخانه | حتی قبل از سفارش کابینت – و مطمئناً قبل از نصب آنها – شرایط موجود در اتاق را ارزیابی کنید. آیا طبقات شیب دارند؟ آیا دیوارها خم می شوند؟ آیا گوشه ها مربع هستند؟ اگر پاسخ هر یک از این سوال ها مثبت است ، پس تعداد زیادی شیک در دست داشته باشید و در مورد محل نصب کابینت ها خوب فکر کنید. قرار است میزهای پیشخوان هم سطح باشند.

 

بازسازی آشپزخانه

 

7. کفپوش هایی را انتخاب کنید که هم کاربردی باشد و هم زیبا.

با کفپوش جدید خطر سفر ایجاد نکنید. اگر از وینیل به کاشی تبدیل می کنید ، ممکن است در ورودی اتاق های دیگر با مشکلات ارتفاعی روبرو شوید. کاشی همچنین معمولاً برای جلوگیری از ترک خوردگی به لایه ای دیگر از تخته سه لا برای سفت شدن کف کف یا یک غشای ایزوله مانند تشک Schluter’s Ditra نیاز دارد. اگر طبقه موجود را تغییر نمی دهید اما قصد تغییر چیدمان آشپزخانه را دارید ، آن را بررسی کنید
کفپوش زیر کابینت ها و لوازم خانگی اجرا می شود یا در سوراخ چالشی برای وصله ایجاد می کنید. و هر کاری که می کنید ، ماشین ظرفشویی را با نصب کف جدید در جلوی آن گیر ندهید.

8. به یاد داشته باشید که ، در یک آشپزخانه ، نورپردازی مهم کلیدی است. | 10 نکته بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه تاریک سرگرم کننده نیست. حداقل برای روشنایی عمومی و روشنایی کار به روشنایی محیط نیاز دارید تا بتوانید سیر را خرد کنید. چراغ های فرورفته یک انتخاب معمول برای هر دو است ، اما آنها را در مکان اشتباه نصب کنید و در سایه خود کار خواهید کرد. یک قانون کلی این است که یک خط چراغ را مستقیماً روی دماغه پیشخوان قرار دهید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت روکش چرمی

 

بازسازی آشپزخانه

9. به جزئیات توجه کنید.

اطمینان حاصل کنید که چهارپایه پنجره روی سینک آشپزخانه شما در نصب شیر تداخلی ندارد. اگر ظرفشویی خیلی دور در پیشخوان تنظیم شود و مدفوع خیلی زیاد شود و شیر آب مستقیم بالا بیاید ، ممکن است دچار مشکل شوید. اگر کاشی دیواری بین پیشخوان و کابینت های فوقانی اجرا می کنید ، به دقت در مورد محل خاتمه کاشی در انتها و نحوه مواجهه آن با هر تر و تمیز پنجره دقت کنید.

10. در این بین آشپزخانه موقت راه اندازی کنید.

10 نکته بازسازی آشپزخانه | زندگی بدون آشپزخانه کار یک فشار است ، به خصوص اگر بچه داشته باشید. در اینجا چند نکته برای بقا آورده شده است:
• با انتقال یخچال ، مایکروویو و اجاق توستر به اتاق دیگری آشپزخانه موقت راه اندازی کنید.
• روی گریل بیرون خود آشپزی کنید (و اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید در اواخر زمستان مدل سازی نکنید).
• بله ، می توانید ظرف ها را در وان بشویید ، اما سرگرم کننده نیست. به خاطر عقل سالم ، فقط یکبار تمایلات دوستانه خود را به حالت تعلیق درآورید و روی بشقاب های کاغذی و ظروف پلاستیکی بار بیاورید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.