مراحل بازسازی آشپزخانه

مراحل بازسازی آشپزخانه

مراحل بازسازی آشپزخانه | یکی از ساده ترین راه ها برای بالا بردن ارزش هر خانه ، بازسازی آشپزخانه است. اما این دقیقاً چه چیزی را در پی دارد و فرد باید انتظار داشته باشد که چه اتفاقی بیفتد؟ اگر قصد انجام جنبه های DIY از بازسازی را دارید ، درک فرآیند اهمیت بیشتری پیدا می کند. حتی هنگام انفرادی رفتن ، هنوز هم باید برای خدمات حرفه ای مانند لوله کشی کمک بگیرید.

اگر مانند اکثر مردم ، تمام مسئولیت ها را به متخصصان بسپارید ، باید مراحل پیش از ساخت مانند مکان یابی ، بررسی و استخدام طراحان و پیمانکاران را طی کنید (یا یک شرکت ساخت طراحی پیدا کنید که هم طراحی را کنترل کند و مراحل ساخت) فراتر از این ، گرچه نیازی به انجام هیچ یک از کارها نیستید ، اما آگاهی از روش صحیح بازسازی آشپزخانه می تواند به شما در برنامه ریزی و برنامه ریزی بهتر فعالیت های اطراف آن کمک کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

1. تخریب در مراحل بازسازی آشپزخانه

اولین مرحله از هر نوع بازسازی آشپزخانه ، پاره شدن و تخریب است. قبل از آماده شدن برای ایجاد یک فضای جدید زیبا ، تخریب و خلاص شدن از شر کهنه و فرسوده مهم است. این زمانی است که هر چیزی را که نمی خواهید حفظ کنید از جمله دیوارها ، کابینت ها ، کفپوش ها ، لوازم جانبی یا موارد دیگر ، پاره می کنید. بعضی از دارندگان املاک خود از انجام این مرحله لذت می برند ، اما معمولاً برای انجام کار بهتر است یک پیمانکار مجاز استخدام کنید. تیم های مجرب دانش لازم را برای جلوگیری از لوله کشی و لوله های پنهان شده در پشت دیوارها یا زیر کابینت ها دارند.

اگر خودتان سعی در اداره این قسمت دارید ، حتماً قبل از شروع آب را خاموش کنید. همچنین ، ایده خوبی است که برای بقایای خود برنامه ریزی کنید ، مانند زباله دان یا تریلر برای حمل و نقل بقایا.

 

مراحل بازسازی آشپزخانه

 

2. کار خشن از جمله قاب بندی و لوله کشی

مراحل بازسازی آشپزخانه | بعدی در توالی بازسازی آشپزخانه ، اتمام کار خشن از جمله هر کادر بندی و لوله کشی است. این مرحله را مانند هر کاری که مربوط به دیوارها یا آنچه در داخل دیوارها است ، در نظر بگیرید.

در برخی موارد ، این مرحله می تواند به سادگی قاب های متحرک در دیوارهای اطراف یک جزیره مرکزی جدید باشد. در پروژه های بزرگ بازسازی ، این ممکن است به معنای انتقال وسایل لوله کشی فوت از محل استقرار آنها یا افزودن متر مربع به فضا با ریختن بتن جدید برای انبساط باشد.

این مرحله بسیار وقت گیر است و معمولاً بهترین کار را به یک خدمه حرفه ای ساخت و ساز بسپارید.

 

3. بازرسی حرفه ای در مراحل بازسازی آشپزخانه

پس از پایان کار سخت ، نوبت به بازرسی حرفه ای می رسد. در بیشتر موارد ، این به سادگی نیاز به تماس با شهر یا شهرستان و تعیین وقت قبلی دارد. برای برخی مناطق ممکن است هزینه کمی در نظر گرفته شود.

اگر همه قوانین ساختمانی قابل اجرا را برای حوزه قضایی خود دنبال کرده اید ، مشکلی پیش نمی آید و می توانید به مرحله بعدی بروید. اگر شکست بخورید؟ خوب ، پس از اشتباهات خود یاد می گیرید و ادامه می دهید.

اگر یک پیمانکار حرفه ای استخدام کرده باشید ، آنها معمولاً هم کار بازرسی را انجام می دهند و هم مراحل رفع اشکال را خودشان انجام می دهند. اما اگر خودتان این فرآیند را انجام داده اید و بازرسی را پشت سر نگذاشته اید ، ممکن است ایده خوبی باشد که برای رسیدن به این هدف نهایی به یک متخصص مجاز دعوت شوید: تأیید برای ادامه حرکت به جلو!

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

4. اتمام دیوارها

مراحل بازسازی آشپزخانه | هنگامی که پروژه بازسازی از بازرسی عبور کرد ، نوبت به پایان رساندن دیوارها می رسد. مطابق برنامه پروژه خود ، آویز ، نوار چسب بزنید و دیوار خشک را به پایان برسانید. این شامل هر نوع دیوار خشک است که برای یک میز پیشخوان یا قسمت دیگر آشپزخانه لازم است. اگر در این زمینه ماهر نیستید ، استخدام یک پیمانکار را برای پایان کار در نظر بگیرید.

این نیز یک مرحله بهینه برای افزودن یک لایه آستر به دیوار خشک است ، حتی اگر مدت زمان طولانی رنگ اضافه نکنید. چرا؟ پرایمر هنگام نصب سایر وسایل در اتاق ، کاغذ روبرو را مهر و موم کرده و از آن در برابر خراش و خراش محافظت می کند. هنگامی که کابینت و وسایل بزرگ را به داخل فضا منتقل می کنید ، حوادث به راحتی اتفاق می افتد و این حالت را در شکل عالی حفظ می کند تا زمانی که آماده باشید بعداً در مراحل بازسازی ، رنگی از رنگ دلخواه خود اضافه کنید.

 

مراحل بازسازی آشپزخانه

 

5. درها و پنجره ها را نصب کنید

بعد از خشک شدن دیوار زمان نصب هر درب یا پنجره است. اگر از ساختاری مشابه آشپزخانه قدیمی خود پیروی می کنید ، ممکن است مجبور نباشید برای این مرحله کاری انجام دهید. کافی است وقت خود را صرف پاک کردن وسایل قدیمی خود با یک تمیز کننده خوب کرده و هرگونه ترک موجود در اطراف پنجره ها را با درزگیری مهر و موم کنید تا به عایق بندی موثرتر کمک کند.

مراحل بازسازی آشپزخانه | اگر درها یا پنجره های جدیدی به فضا اضافه می کنید ، حتماً آنها را به درستی عایق بندی کنید. اکثریت قریب به اتفاق هزینه انرژی یک خانه هر ساله از طریق هوای گرم و سرد از دست رفته تامین می شود. پنجره های درزگیر آشپزخانه نه تنها فضای شما را راحتتر نمی کند بلکه می تواند صدها دلار قبض گرمایشی و سرمایشی برای شما داشته باشد.

همچنین برای اطمینان بیشتر در نصب کابینت ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که آنها تر و تمیز نصب کرده اند. عدم انجام این کار امکان ایجاد شکاف هایی را دارد که ممکن است مشکلات بزرگتری را در جدول زمانی نوسازی ایجاد کند.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

 

6. زمان کابینت و وسایل لوله کشی در مراحل بازسازی آشپزخانه

مرحله بعدی در فرآیند نوسازی ، نصب کابینت و وسایل لوله کشی است. همچنین زمان نصب میزهای پیشخوان جدید است. در بسیاری از موارد ، این جالبترین قسمت فرآیند است زیرا در نهایت می توانید شروع به کار کنید که پروژه به پایان رسیده و پایان آن کاملاً مشهود است. فقط تصور کنید که آن سینک ظرفشویی بزرگ مزرعه ای که ماهها به آن چشم دوخته اید ، سرانجام در فضای بازسازی شده شما جلوه ای عالی می کند!

نمونه هایی از مواردی که در این مدت نیاز به افزودن به آشپزخانه دارند ، شامل سینک ظرفشویی ، شیر آب و دفع زباله است. این همچنین زمانی است که برخی از مسائل جزئی لوله کشی ممکن است خود را نشان دهند. در صورت لزوم ، برای مشاوره یا کمک با یک متخصص ماهر تماس بگیرید.

 

7. لوازم خانگی جدید بیاورید

مراحل بازسازی آشپزخانه | بعد از نصب کابینت ها و وسایل لوله کشی ، وقت آن است که لوازم جدید خود را اضافه کنید. این شامل مواردی مانند مایکروویو ، اجاق گاز ، یخچال و موارد دیگر است. اگر موارد لوکس – مانند چیلر شراب یا سیستم فیلتراسیون آب – را اضافه می کنید ، زمان آن است که این نصب را نیز انجام دهید.

در این مرحله ، آشپزخانه جدید شما واقعاً شروع به شکل گرفتن می کند. اگر با یک پیمانکار حرفه ای کار می کنید ، آنها احتمالاً یک لیست چک لیست یا جدول زمانی دارند تا به شما کمک کند تا تعیین کنید که کل پروژه به پایان رسیده است. اگر خودتان این روند را انجام می دهید ، بنشینید و لیستی از همه کارهای برجسته را تهیه کنید تا به همه چیز در مسیر درست کمک کند.

 

مراحل بازسازی آشپزخانه

 

8. کف جدید نصب کنید

سرانجام ، زمان نصب کفپوش جدید فرا رسیده است. این در بین بسیاری از متخصصان بازسازی منزل یک مرحله قابل بحث است. برخی ترجیح می دهند نصب کاشی یا چوب را قبل از کابینت انجام دهند. دیگران احساس می کنند بهتر است آن را برای همیشه ذخیره کنیم. و بسیاری دیگر تصمیم می گیرند این تصمیم را پروژه به پروژه بگیرند.

اگر تا پایان صبر کرده اید ، اکنون زمان مناسب برای نصب کف است. رنگها و سبک هایی را انتخاب کنید که با سلیقه و سبک منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد. با گزینه های مختلف در بازار – وینیل ، سرامیک ، تخته چوب ، وای! چیزی برای جذابیت هر فضایی وجود دارد.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت روکش چرمی

 

9. آشپزخانه جدید خود را جشن بگیرید

مراحل بازسازی آشپزخانه | تبریک می گویم! پروژه بازسازی کامل شده است. اکنون وقت آن است که بنشینید و آشپزخانه زیبای جدید خود را جشن بگیرید. برای خود یک لیوان شراب بریزید یا یک غذای مورد علاقه برای دوستانتان بپزید. مهم نیست که چقدر به تنهایی کار می کردید یا یک پیمانکار حرفه ای استخدام می کردید ، اکنون مکان زیبایی برای خاطره سازی و لذت بردن دارید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.