رنگ های مورد استفاده در کابینت

رنگ های مورد استفاده در کابینت

رنگ های مورد استفاده در کابینت

در این نوشته همراه شرکت کابینت سازی گریت کابینت باشید.

 

رنگ های مورد استفاده در کابینت

ترکیب کرم و قهوه ای

طیف رنگ قهوه ای اگر برای کابینت آشپزخانه استفاده شود خود آن طیف وسیعی را شامل می شود.

گاهی اوقات انتخاب رنگ که برای آشپزخانه ایده آل و مناسب برای فضا مشکل به وجود می آورد، و حتی ممکن است تردید به وجود آورد.

در این زمان شما می توانید از ترکیب رنگ قهوه ای برای کابینت های ام دی اف استفاده کنید.

برای رویه کابینت ها می توانید از رنگ کرم یا قهوه ای روشن همراه با بدنه قهوه ای تیره کابینت های ام دی اف می تواند به شما حس خوب و زیبایی را به آشپزخانه بدهد.

 

رنگ نسکافه ای، رنگ گردویی

رنگ نسکافه ای، دارچینی، گردویی و شکلاتی روشن و تناژ هایی چنین مدل رنگ هایی برای کابینت های ام دی اف در آشپزخانه که سبک مدرن نیز دارند گزینه خوبی است.

اگر در چنین آشپزخانه هایی از نورپردازی هایی نقطه ای و کاشی های کوچک در آشپزخانه در بین کابینت ها  طراحی شود باعث می شود فضای دلنشینی را برای گذراندن وقت در آشپزخانه خود ایجاد کرد.

 

قهوه ای سوخته

اگر آشپزخانه شما فضایی بزرگ و پر نور می باشد می توانید از رنگ های قهوه ای سوخته و قهوه ای تیره استفاده کنید.

این رنگ به دلیل تیره بودن فضای موجود شما بسیار کوچک نشان داده می شود و فضای مورد استفاده شما کوچک دیده می شود.

بهتر است در این آشپزخانه ها از لوازم آشپزخانه به رنگ های نقره ای و جنس استیل تکمیل کنید تا بتوانید نمای فوق العاده ای از آشپزخانه مدرن داشته باشید.

اگر برای دیوارپوش های رنگ روشن مانند رنگ کرم در این آشپزخانه ها استفاده کنید بهترین نما را برای تعادل نور خواهید داشت.

 

طراحی انواع کابینت ها

همان طور که می دانید و شاهد آن هستید در هر خانه ای شما آشپزخانه هایی با طرح ها و کابینت های مختلف رو به رو می باشید.

کابینت های آشپزخانه یکی از مهم ترین اجزا و وسایل لازم در هر آشپزخانه ای می باشد که می تواند آشپزخانه را برای ما کاربردی و مفید کند.

رنگ در کابینت

رنگ در کابینت

در زمان طراحی و ساخت کابینت ها نباید فقط به این فکر باشید که این قفسه ها فقط برای قرار دادن وسایل می باشد بلکه باید به جزئی تبرین بخش های استفاده از کابینت ها فکر شود و بتوان کابینتی با طراحی زیبا و متناسب با فضای داخلی شما و آشپزخانه شما هماهنگ باشد و بتوان ازآن کاربردی ترین نقطه را ساخت.

همان طور که در آشپزخانه ها می بینید همه ما شاهد این هستیم که کابینت ها بیشترین فضای آشپزخانه را به خود اختصاص می دهد.

فاکتور مهم و ابتدایی هر طراحی متریال مورد استفاده در کابینت آشپزخانه می باشد.

اگر شما قصد تغییری اساسی در دکوراسیون منزل خود را دارید کافی است به آشپزخانه توجه کنید، شما می توانید با عوض کردن مدل و طرح و رنگ کابینت های آشپزخانه تغییری اساسی را ایجاد کنید، این تغییر بهترین راه حل تغییر دکوراسیون داخلی شما می باشد.

 

کابیت های آشپرخانه

در بیشتر مواقع وقتی تغییری را در کابینت ها ایجاد می کنید باعث می شود این تغییر به چشم بیاید، و نتیجه دلسبی را به شما منتقل کند که از تغییر دادن بقیه فضا های خانه جلوگیری کنید و دست نگه دارید.

در زمان طراحی کابینت آشپزخانه بهترین گزینه این می باشد که از دو رنگ مکمل در کنار یک دیگر استفاده کنید تا بتوانید دکوراسیون شیک و متفاوتی را درون آشپزخانه ایجاد کنید.

بهترین گزینه این می باشد که برای آشپزخانه های فاقد نور و کوچک از رنگ های ترکیبی گرم و سرد استفاده کنید.

استفاده از زنگ های زننده مانند رنگ های قرمز و آبی کاربنی باعث می شود شما بعد از مدتی از آن رنگ ها خسته شوید و دل شما را بزند و دیگر حس راحتی و آرامش را در آشپزخانه خود نداشته باشید.

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین تجهیزات درون هر آشپزخانه ای کابینت های آشپزخانه می باشد، که شما باید در زمان سفارش و خرید کابینت آن را باید به انواع طرح های جادار کابینت ها دقت کنید و ببینید کدام یک از آن ها را در آشپزخانه خود نیاز دارید.

همان طور که می دانید هر کدبانویی روی آشپزخانه کوچک بسیار حساس می باشد و نیز نمی تواند وسایل خود را در آشپزخانه جای دهد.

استفاده از کابینت های جا دار و بهینه در آشپزخانه می تواند به هر خانمی این کمک را کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن از آشپزخانه خود استفاده کند.

در زمان سفارش کابینت ها حتما نظرات خانم ها را بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای انتخاب کابینت بگیرید.

بهتر است اگر آشپزخانه کوچک می باشد از کابینت های رنگ روشن استفاده شود.

و اگر می خواهید بیشترین استفاده را از کابینت ها ببرید کافی است درون قفسه ها را با طبقه های زیاد سفارش دهید که برای چیدمان ظروف خود فضای بیشتری داشته باشید و کمبود فضای شما رفع شود.

استفاده از کابینت هایی که تا سقف می باشد باعث می شود در این کابینت ها از قفسه های بیشتری استفاده شود که بار یچیدمان وسایل کار را آسان می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.