چند نمونه از کابینت های آشپزخانه

چند نمونه از کابینت های آشپزخانه

چند نمونه از کابینت های آشپزخانه

در این نوشته همراه شرکت کابینت سازی گریت کابینت باشید.

 

چند نمونه از کابینت های آشپزخانه

کابینت فلزی

اگر در خانه های قدیمی به آشپزخانه آن ها توجه کنید می توانید ببینید که از کابینت های تمام فلزی استفاده می شده است یا اکنون استفاده می شود.

این کابینت ها اگر اکنون در حال استفاده هستند به دلیل زیبایی که طرح این کابینت ها دارا می باشد که ظاهرشان زیبا می باشد.

کابینت هایی که از جنس استیل می باشند نیز هنور بر روی بورس قرار دارند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | cabinet felezi 1 1

نمونه کابینت های آشپزخانه

به دلیل قیمت پایین این نوع کابینت ها در بعضی مواقع که می خواهند هزینه را کمتر کنند می توانید از اسکلت فلزی استفاده شود و قسمت هایی که قابل رویت هستند را از جنس چوب های مختلفی می توان ساخت تا نمای بیرونی زیبایی را داشته باشند.

اگر زمانی شما تصمیم به تعویض کابینت ها می کنید که نمی خواهید هزینه زیادی را پرداخت کنید کافی است درب های کابینت فلزی خود را باز کنید و به جای آن از درب های چوبی مانند جنس ام دی اف استفاده کنید.

اگر چه قیمت این کابینت ها بسیار پایین می باشد ولی باید به این دقت داشته باشید که بعد از مدتی باید مجددا این کابینت ها رنگ آمیزی شود زیرا در برابر آب و رطوبت باعث ایجاد زنگ زدگی و پوسیدگی در این کابینت ها می شود.

 

معایب و مزایا کابینت فلزی

کابینت های فلزی معمولا بعد از مدت زمانی نیاز به رنگ آمیزی مجدد می باشند.

در این کابینت ها می توان بزرگ ترین عیب را این گونه گفت که این کابینت ها دچار زنگ زدگی می شود و چون آشپزخانه محلی رطوبتی می باشد این اتفاق برای این کابینت ها زود تر می افتد.

یکی دیگر از معایب این کابینت ها سر و صدای زیادی است که ایجاد می کنند، در زمان باز و بسته کردن درب این کابینت ها باعث سر و صدای بسیاری می شود که این باعث می شود طرفداران زیادی نداشته باشند.

تنها مزیتی که این کابینت ها دارا می باشد قیمت پایین آن ها می باشد.

 

کابینت های پی وی سی (PVC)

کابینت های تمام پی وی سی خیلی کتر استفاده می شود و با کابینت های ام دی اف که روکش پی وی سی هستند کاملا متفاوت می باشند.

این کابینت ها مصنوعی می باشند و می تواند نسب به سلیقه خود از طرح ها و رنگ های مختلف آن استفاده کنید.

طریقه نگه داری این کابینت ها از کابینت های چوبی به مراتب آسان تر و راحت تر می باشد، و بعد از ساخته شدن این کابینت ها به راحتی نصب می شود.

یکی از ویژگی های این کابینت ها هزینه پایین آن ها می باشد.

از این ورق ها برای ساخت کابینت های آشپزخانه در قسمت سینک ظرف شویی، کابینت سرویس بهداشتی، کابینت روشویی حمام و دستشویی استفاده می شود.

به این توجه داشته باشید که در تمام آشپزخانه از کابینت های تمام پی وی سی کمتر استفاده می شود.

در کابینت های آشپزخانه بیشتر از ورق های ام دی اف با روکش پی وی سی به فراوانی استفاده می شود، که این کار را نباید با کابینت های تمام پی وی سی اشتباه گرفت.

استفاده از متریال های موجود در طراحی در آشپزخانه با استفاده از کابینت مورد نظر می تواند شما را بسیار راحت تر به هدف تان که آشپزخانه کاربردی می باشد روبه رو کند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.