کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا توسط گریت کابینت

کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا توسط گریت کابینت

کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا 

کابینت های کار شده در این پروژه به سبک مدرن بوده. درب های آن هایگلاس ترک ای جی تی به رنگ نوک مدادی می باشد. یراق آلات استفاده شده در این پروژه، به طور کامل یراق آلات ترک بوده. صفحه ی روی کابینت سامسونگ کره و بدنه ی آن سفید صابونی خارجی می باشد.

 

تصاویر کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا:

کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا

 

ایده های کابینت آشپزخانه نقاشی شده | کابینت مدرن خانم مشتاق‌نیا

اول اینکه ، به رنگ سیاه فکر کنید. در ایجاد کنتراست رنگ بهتری وجود ندارد ، به خصوص اگر دیوارها ، کف ها یا میزهای جلوی شما سایه روشن تری داشته باشند. کابینت آشپزخانه با رنگ مشکی نیز می تواند تقریباً برای هر سبک آشپزخانه ای ، از مدرن قرن میانه تا سنتی ترین و واقعی ترین ، کار کند.

اگر رنگ مشکی در کارت ها نیست ، قهوه های گرم و بژ را برای کابینت های آشپزخانه رنگ شده خود در نظر بگیرید. این رنگ های متنوع می توانند تقریباً با هر میز یا کف ، از چوب تیره یا روشن گرفته تا کاشی و گرانیت خاکستری و سیاه کار کنند.

خاکستری

با صحبت از خاکستری ، سایه های مختلف خاکستری می توانند به هر سبک کابینت آشپزخانه نقاشی شده ، زیبایی و ظرافت را اضافه کنند.

اگر ظاهری تک رنگ متناسب با سبک خلاقیت شما نیست ، به مخلوط کردن و تطبیق رنگ کابینت های آشپزخانه با رنگ پایین و بالا فکر کنید – آبی و زردها به ویژه در کنار هم کار می کنند.

سرانجام ، به هنرمندان خانواده یک حس اضافه کنید – از یکی از کابینت های آشپزخانه که در قسمت زیرین شما قرار دارد ، از رنگ تخته رنگ استفاده کنید و به بچه ها اجازه دهید تا محتوای قلب خود را نقاشی و رنگ کنند. و نترسید که همان لمس را به کابینت بالایی اضافه کنید تا مادر و پدر بتوانند لیست ها یا تقویم ها را نگه داشته و یادداشت ها را ارسال کنند. و البته رسم و رنگ آمیزی کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت مدرن

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.