18 ایده برای آشپزخانه مشکی

18 ایده برای آشپزخانه مشکی

ایده برای آشپزخانه مشکی | با رشد اعتماد به نفس در رنگ ، تزئین با رنگ مشکی در کل خانه مدرن رایج شده است. با ظهور آشپزخانه های مشکی به عنوان یکی از داغترین روندهای رنگ آمیزی آشپزخانه تا به امروز ، ما همه جدیدترین ایده های آشپزخانه مشکی را برای کمک به شما الهام گرفته ایم. ما روشهای مختلفی را که باید هنگام رفتن به سمت تاریک انتخاب کنیم به نمایش می گذاریم.

دارن واتس در Wren Kitchens توضیح می دهد: «آشپزخانه های سیاه در چند سال اخیر محبوب بوده اند و قرار است این روند در سال 2021 بیشتر شود. اما اگر در فکر پیروی از روند هستید این اخطار را دارد. ‘یک آشپزخانه مشکی می تواند بسیار پیچیده و چشمگیر باشد ، اما اگر به خوبی اجرا نشود ، می تواند جلوه گر باشد. ‘

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

ایده برای آشپزخانه مشکی | اندی بریگز ، طراح داخلی مقیم Optiplan Kitchens ، توضیح می دهد: “روند به سمت” آشپزخانه های سیاه “آهسته و دزدکی بود ، و گرانیت سیاه و صفحات میز سنگ مرمر روند را شروع می کرد. ‘سپس به سمت وسایل مشکی حرکت کرد – که اغلب از نقره یا فولاد ضد زنگ استاندارد برتر هستند. ‘

‘اکنون ، صاحبان خانه ها به دنبال افزودن کابینت ، کف و لوازم جانبی مشکی در طراحی آشپزخانه خود هستند.’ این طراحی آشپزخانه پررنگ می تواند در چیدمان های بزرگ و کوچک ، با برنامه ریزی دقیق و یک سبک طراحی شده کار کند. برای الهام بخشیدن به ایده های متخصص آشپزخانه سیاه ما نگاه کنید.

 

ایده برای آشپزخانه مشکی

 

ایده برای آشپزخانه مشکی

1. کابینت های سیاه و سفید گرم با لهجه های رنگی ادویه ای

ایده برای آشپزخانه مشکی | با افزودن رنگ های لهجه ای خاکی و ادویه ای ، به کابینت های آشپزخانه مشکی گرما اضافه کنید. از “ادویه جات ترشی جات” بر روی دیوارها گرفته تا لوازم شیشه ای رنگی و قطعات کهربا که در سراسر میز کار وجود دارد ، استفاده از مقدار زیادی از رنگ گرم کننده به عمق بخشیدن به یک طرح آشپزخانه سیاه کمک می کند.

این آشپزخانه خیره کننده سیاه و سفید دارای یک اسپلش بک کاشی کاری شده سبز است که به ایجاد شور و نشاط ظریف کمک می کند ، و با استفاده از شاخ و برگ های طبیعی در فضا تقویت می شود.

2. رنگ مشکی را برای پسوند آشپزخانه پر نور انتخاب کنید

بسیاری از لوازم جانبی مدرن آشپزخانه از سقف های فانوس شیشه ای ، نورگیرها یا درهای تاشو با قاب های فلزی سیاه و سفید شیک استفاده می کنند. از این ظاهر محبوب الهام بگیرید تا با کابینت آشپزخانه خود جسورانه عمل کنید. اتاق پر از نور فضای کاملی است که در آن مبلمان و لوازم جانبی سیاه واقعا درخشیده می شوند.

‘ذغال یکی از محبوب ترین رنگ های رنگ آشپزخانه است. این سایه ای است که متناسب با فضاهای معاصر همانند فضای کلاسیک ، آشپزخانه های بزرگ و اتاق های کوچک و فضای داخلی کاملاً جسورانه و تزیین شده است. ”

 

ایده برای آشپزخانه مشکی

 

3. رنگ بلوک را با قفسه های طرح باز بشکنید | ایده برای آشپزخانه مشکی

با انتخاب عناصر قفسه باز در طول طرح ، هوا را به یک رنگ رنگ مشکی آشپزخانه حفظ کنید. قفسه ها را با سایه خنثی لهجه انتخاب کنید تا تفاوت را تعیین کنید. با چیدمان باز ، فضای آن می تواند نفس بکشد و باعث می شود فضای محصور کمتر شود. این همچنین یک راه عالی برای نشان دادن سرامیک های مورد علاقه و کنجکاوی های آشپزخانه است. این ایده مخصوصاً هنگام کار با فضای آشپزخانه کوچکتر بسیار عالی است.

4. نور فضا را با شیشه و پنجره باز نگه دارید

برای از بین بردن رنگ ثابت واحدها ، کابینت هایی با نمای شیشه ای در نظر بگیرید. آشپزخانه های تاریک در صورت وجود نور طبیعی محدود ، می توانند فضای اتاق را تنگ و بسته کنند ، یا اینکه اگر روی یک طراحی کوچک آشپزخانه کار می کنید ’به طراحان آشپزخانه در تام هاولی هشدار می دهند. ‘یکی از راه های جلوگیری از این کار استفاده از قفسه های باز یا کابینت های شیشه ای به جای کابینت های دیواری است. درهای شیشه ای روشی ایده آل برای نمایش ظروف شیشه ای مورد علاقه و فضای بار خانگی است.

5. لذت بردن از دراماتیک بودن این رنگ

استفاده از رنگ مشکی برای تزئین و سبک یک آشپزخانه فضای دراماتیک ایجاد می کند. از درام و تأثیر این سایه قدرتمند با استفاده کامل از آن در سراسر آشپزخانه – از کابینت های دیواری و وسایل آشپزی ، گرفته تا قاب های پنجره فلزی و اتصالات سبک – استقبال کنید. فضای پخت و پز خود را با زنگ های تیره پیچیده ای تغییر دهید که بیان کننده سبک قوی است.

 

ایده برای آشپزخانه مشکی

 

6. کابینت های مشکی با دیوارهای سفید را متعادل کنید

ایده برای آشپزخانه مشکی | استفاده از رنگ مشکی فقط در نیمه پایینی آشپزخانه ، یعنی واحدهای پایه و جزیره ، به شما اطمینان می دهد که رنگ باعث کوچک شدن فضا نمی شود. سقف ها ، دیوارها و هر چیز دیگری را بالاتر از واحدهای پایین که با رنگ سفید رنگ شده اند نگه دارید تا احساس هوای شما حفظ شود.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.