کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات – گریت کابینت

کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات – گریت کابینت

کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات

کمد دیواری های کار شده در این پروژه به سبک کلاسیک بوده و درب های آن اتوبوسی و روکش چوب بلوط کانادایی می باشد. همچنین بدنه های آن رنگی خارجی است. کلیه یرق آلات مورد استفاده در این پروژه بلوم اتریش می باشد.

 

تصاویر کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات:

کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات

 

پیشنهاد نویسنده: کمد دیواری

 

ساخت درب کشویی برای کمد | کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات

مواد و ابزار:

2x6s
2x4s
پانل درب چند لایه
لکه دار کردن
سخت افزار درب آویز (مسیر ، غلطک / صفحه)
پیچ های 4 اینچی
رنگ کردن
مرحله
اره میز با تیغه 3/4 “دادو
مته
خرد شده را دیدم
قلم مو
پتک لاستیکی
اره خط مستقیم
قلم مو

مراحل | کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات

1. اگر در اتاق خود یک خزانه موجود ندارید که درها را روی آن آویزان کنید ، می توانید با اتصال دو 2×6 به طول مورد نظر خود یکی بسازید. برای اتصال آنها به دیوار خود ، پیچ های 4 اینچ را تقریباً هر هشت اینچ در امتداد لبه قبل از سوراخکاری قرار دهید و پیچ ها را آزادانه در داخل سوراخ ها قرار دهید. پایه را تا یک هدر بالای درب ورودی نگه دارید ، مطمئن شوید که سطح آن خوب است ، سپس آن را پیچ کنید آن را به رنگ دلخواه خود رنگ کنید.

2. چهار قاب 2×4 برای قاب درب و هر گوشه را با زاویه 45 درجه برش دهید. درهای ما 86-3 / 4 اینچ بود و طول آن متفاوت بود.

3. با یک تیغه دادو روی اره میز خود ، یک برش دادو در امتداد لبه قاب خود ایجاد کنید تا ضخامت آن با صفحه درب برابر باشد. در مورد ما ، عمق 3/4 “dado a 1/2” را برش دادیم.

4. چوب را لکه دار یا رنگ کنید.

5. صفحه اره را با استفاده از اره خط مستقیم در ارتفاع مناسب برای درب منزل برش دهید.

6. پوشش محافظ پلاستیکی را در امتداد لبه های پانل درب خود برگردانید و یکی از دو قطعه قاب عمودی را در جای خود بلغزانید. با دقت آن را با پتک لاستیکی بزنید تا از امنیت بیشتری برخوردار باشد.

7. قطعه قاب پایین را تقریباً در جای خود بلغزانید ، سپس چسب را در گوشه ای از محل قرارگیری اولین قطعه قاب قرار دهید. آنها را بچسبانید و با هم گیر کنید.

کمد دیواری کلاسیک آقای مشکات

8. این روند را برای بقیه فریم ها ادامه دهید.

9. دو سوراخ خلبان را در امتداد پایین و بالای هر چهار گوشه ایجاد کنید تا دیده نشوند. برای شروع کار با اندکی شروع کنید و سپس با بیت بیشتر پیگیری کنید.

10. برای اتصال قاب ، پیچهای 4 اینچی را با یک بیت شمارنده فرو کنید.

11. قسمت اول مسیر را با پیچ های 2 اینچی در قسمت زیرین پایه نصب کنید. اولین غلتک را روی مسیر قرار دهید و قسمت دوم مسیر را وصل کنید. مطمئن شوید که درز بین دو قطعه مسیر یکنواخت است .

12. سخت افزار صفحه را از هر لبه سه اینچ به بالای درب وصل کنید.

13. صفحه را درون غلطک هایی که از قبل روی مسیر متصل شده اند ، قرار دهید. هنگامی که آنها در جای خود قرار گرفتند ، پیچ و مهره ها را پیچ کنید تا محکم شوند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کمد دیواری

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.