کابینت مدرن خانم الماسی – گریت کابینت

کابینت مدرن خانم الماسی – گریت کابینت

کابینت مدرن خانم الماسی

کابینت های که در عکس های زیر می بینید به سبک مدرن می باشد. درب های این کابینت ها نیمن آلمان بوده و یراق آلات مورد استفاده در این پروژه به طور کامل بلوم اتریش می باشد. صفحه ی به کار رفته روی کابینت ها نیز کورین سامسونگ کره است.

 

تصاویر کابینت مدرن خانم الماسی:

کابینت مدرن خانم الماسی کابینت مدرن خانم الماسی کابینت مدرن خانم الماسی کابینت مدرن خانم الماسی کابینت مدرن خانم الماسی کابینت مدرن خانم الماسی

 

تزئین و دیزاین آشپزخانه | کابینت مدرن خانم الماسی

موارد زیادی وجود دارد که باید هنگام برنامه ریزی کابینت خود مورد توجه قرار دهید. ابتدا محل قرارگیری کابینت ها را در نظر بگیرید. نقشه های طبقه باز به یک روند معمول تبدیل شده است ، و قرار دادن کابینت های شما نشان می دهد که آیا تصمیم دارید این روند را دنبال کنید یا با یک طرح سنتی تر بچسبید. کابینت ها ممکن است هم در بالا و هم در زیر پیشخوان آشپزخانه استفاده شوند تا شکاف بین آشپزخانه و اتاق نشیمن یا غذاخوری شما را به روشی سنتی تر ایجاد کنند. کابینت ها همچنین ممکن است در جزیره ای در وسط آشپزخانه شما قرار بگیرند تا امکان طراحی بازتر طبقه یک آشپزخانه مدرن را فراهم کند.

موادی را که در طراحی کابینت خود استفاده می کنید در نظر بگیرید. کابینت های چوبی یک انتخاب محبوب است ، اگرچه برخی از گزینه های جایگزین مانند فولاد ضد زنگ ، ورقه ورقه و سطح جامد وجود دارد که ممکن است شما نیز دوست داشته باشید. چوب های عجیب و غریب و مواد با درجه بالاتر مانند فولاد ضد زنگ یا شیشه ممکن است هزینه طراحی کابینت آشپزخانه شما را افزایش دهد.

بعد ، درهای کابینت را در نظر بگیرید. سبک درب یکی از اجزای مهم در طراحی کابینت آشپزخانه است زیرا معمولاً سبک آشپزخانه را مشخص می کند. کابینت های مدرن طراحی ساده تری دارند که دارای خطوط مستقیم و تمیز و بدون تزئینات اضافی است. کابینت های سنتی معمولاً شامل درهای پانل برجسته هستند ، یا ممکن است جزئیاتی مانند تیرهای ضد زنگ یا پست های منحنی داشته باشند. کابینت هایی که شبیه مبلمان موجود در سایر خانه ها هستند ، در طراحی سنتی تر آشپزخانه نیز یافت می شوند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت مدرن

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.