قیمت پارتیشن دوجداره و تک جداره

در این قسمت می خواهیم به سوالاتی پاسخ دهیم که مربوط به هزینه و قیمت پارتیشن دوجداره می‌شود.

با توجه به کیفیت بالای پارتیشن و فرنیچر قیمت ها در چه رنجی قرار دارد؟

برای مثال پارتیشن های لوکس که در شرکت‌ها تولید می‌شوند با چه قیمتی به بازار عرضه می‌شود؟

قیمت پارتیشن های دوجداره ام دی اف بر چه مبنایی محاسبه می گردد؟

پارتیشن های دو جداره و تک جداره و محصولات مبلمان آیا در سال ۹۷ تغییر کرده است؟

برای پاسخگویی به این سوالات باید بگویم که برای انتخاب محصولات که به غیر از مصرف روزانه می باشند، مانند فرنیچر اداری و پارتیشن ها را فقط نباید به دنبال جنس های ارزان قیمت باشیم چرا که همچین کاری باعث می‌شود ما مجدداً هزینه را پرداخت کنیم و مجبور به خرید دوباره آن شویم.

 

پارتیشن های دو جداره و تک جداره

 

قیمت پارتیشن دوجداره و تک جداره

کیفیت محصول

کیفیت یکی از آیتم‌هایی است که در هنگام خرید وسایل باید به آن توجه کنیم زیرا باعث ماندگاری در محیط و زیبا بودن در فضای اداری و مسکونی می شود.

قیمت پارتیشن دوجداره | آیا محصولی را که به دلیل قیمت ارزان آن خریداری کرده ایم میتواند نیاز به ما را پاسخگو باشد و کیفیت کافی داشته باشد؟

برخی از شرکت ها جزو محدود شرکت‌هایی هستند که در تراز قیمت و کیفیت محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کنند .

همچنین در بازار وجود پارتیشن های اداری و پارتیشن های مختلف باعث می شود که افراد بتوانند محصولات خود را با هر هزینه ای که می خواهند پرداخت کنند بتوانند تهیه نمایند و محصولاتی که در شرکت های معتبر  تولید میشوند، معمولاً در اکثر موارد با کیفیت های مصوب به بازار عرضه می شود.

کارخانه ها و شرکت ها معمولاً لوازم اداری را به صورت تخصصی تولید می کنند و با استفاده از تجارب و تحقیقاتی که دارند طرح های متفاوتی را تولید می نماید.

قیمت پارتیشن دوجداره | هنگامی که برای انتخاب محصول دفاتر می خواهید خرید کنید در ابتدا باید کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهید و با استفاده نیازهای تزئینات ساختمان و یا کاربری شرکتتان آنها را انتخاب کنید تا هزینه مجدد پرداخت نکنید.

 

پارتیشن های شیشه ای

 کیفیت محصولات بر روی راندمان کاری و تبلیغات کار تاثیرگذار است ؟

یکی از ابزاری که همان تاثیرگذاری در بازار هست و جذابیت انحصاری را در فعالیت اقتصادی نشان می دهد استفاده از دکوراسیون اداری و تزئینات ساختمان می باشد که در هر شرکت و یا هر محلی وجود دارد.

امروزه با درک بیشتری از تاثیرات محیطی که بر روی عملکرد و کارایی محیط می‌گذارد باید بیشتر وسواس به خرج دهید، زیرا تاثیراتی که دکوراسیون بر روی روحیه افراد و یا محیط میگذارد می‌تواند نمایان باشد و بهتر است که محیطی را ایجاد کنید که رضایتمندی شغلی برای همه وجود داشته باشد.

 

هزینه های مصرفی و تاثیر آن در راندمان کار | قیمت پارتیشن دوجداره

قبل از اینکه اقدام به تغییرات دکوراسیون با طرح پارتیشن بندی کنید باید آنها را در نظر بگیرید امروزه با هزینه بالایی که در تغییرات معماری وجود دارد باید با آگاهی جلو بروید تا بتوانید تغییرات را با مناسب ترین هزینه انجام دهید.

بسیار مهم است که دکوراسیون و مبلمان اداری با هدف کار شود به دلیل اینکه تاثیر مستقیمی بر روند کاری و کیفیت کار دارد این موضوع را همیشه در نظر داشته باشید که تاثیر مثبت بر روند کاری کارمندان دارد و همچنین محلی که شما بیشتر زمان خودتان را در آن سپری می‌کنید باید محیطی منحصر به فرد باشد.

این موضوع را خیلی از افراد پرسیدند که آیا می توان پارتیشن های اداری را بدون تعطیلی دفتر در محل نصب کرد و به فعالیت بپردازند؟

قیمت پارتیشن دوجداره | این یکی از مسائلی است که در تغییرات دکوراسیون اداری باعث می شود کارفرما برای مدتی آسیب مالی و اعتباری ببیند.

به دلیل تعطیلی قسمت‌های اداری و نصب پارتیشن ها این مشکل پیش می‌آید اما به سادگی می‌توان از محصول های در محیط اجرا کرد که این خسارت را جبران کند و زمان کمتری را برای نصب در اختیار شما قرار دهند.

 

قیمت پارتیشن های اداری | قیمت پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن های اداری معمولاً بسته به متریال مصرفی و هزینه های پرسنلی و سانتی‌متر اجرایی دارد که به این صورت محاسبه می شود همچنین با توجه به توانایی‌هایی که شرکت ها در واردات متریال دارند که قیمت همه چیز متناسب با جنس و کیفیتی که انتخاب می‌کنید خواهد داشت.

 

پارتیشن های اداری ارزان | قیمت پارتیشن دوجداره

بسیاری از افراد همواره به دنبال فاکتورهایی که به صورت ارزان تهیه میشوند هستند.

این موضوع باعث می‌شود که شما با کمترین هزینه یک محصول را تهیه کنید که پس از مدتی دوام و عمر آن کم می‌شود و مجبور هستید دوباره هزینه کنید.

برای همین بهتر است ابتدا جستجو در بازار را پیش بگیرید و از قیمت ها اطلاعات کسب کنید و ببینید که کدام قسمت را می خواهید پارتیشن کنیم و آیا نیاز واجب است که آن را بخرید یا خیر.

 

پارتیشن های دو جداره و تک جداره

 

در آخر – قیمت پارتیشن تک جداره | قیمت پارتیشن دوجداره

در نظر بگیرید که اگر در محیطی هستید که استفاده از پارتیشن بندی کارایی بالاتری دارد بهتر است که همین الان اقدام به خرید کنید .

زیرا اوضاع اقتصادی ناپایدار باعث نوسان قیمت ها خواهد شد و هر چه زودتر خرید کنید قطعا به نفع تان خواهد بود به جای خرید پارتیشن های اداری میتوانید از پارتیشن های دست دوم استفاده کنید زیرا از نظر اقتصادی در هزینه صرفه جویی می کنید اما موضوعی هم وجود دارد که خریداران پارتیشن های دست دوم برای هزینه های نصب و همسان سازی مبلغ زیادی را پرداخت میکنند که در نهایت باعث می‌شود با تهیه پارتیشن های دست دوم هزینه‌های زیادی پرداخت کنید که این موضوع قطعاً مورد پسند هیچکسی نمی باشد.

پارتیشن های شیشه ای

و اما در مورد پارتیشن و مزایای آن چه می دانید؟ | قیمت پارتیشن دوجداره

دیوارهای جداکننده می توانند افزودنی عالی برای فضای داخلی شما باشند. آنها می توانند عملکرد خانه و مکانی که در حال حاضر در آن کار می کنید را بهبود ببخشند. آنها به شما امکان می دهند این ظاهر مدرن را به فضای داخلی خود اضافه کنید و به شما کمک می کنند فضای باز را مدیریت کنید.

در سال های اخیر ، شما می توانستید روند ساخت و ساز و فضای بازتر خانه ها و دفاتر را مشاهده کنید ، اما برخی از آنها در اتاق های بزرگ احساس راحتی نمی کنند. گاهی ممکن است احساس حریم خصوصی به خطر بیفتد و افزودن دیوارهای بتونی غیرممکن است. وقتی می خواهید خانه شما هم راحت و شیک باشد چه باید کرد؟ و چرا برای دستیابی به آن بهتر است از دیوارهای پارتیشن استفاده شود؟ در اینجا شش دلیل وجود دارد که چرا باید به فکر اضافه کردن آنها به مکان خود باشید.

1. حریم خصوصی

هر کارمندی می خواهد از برخی از حریم های شخصی برخوردار شود ، خصوصاً در جایی که 8 ساعت در روز را سپری می کند. دفاتر طرح باز برای برقراری ارتباط بهتر است ، اما دیدن تعداد زیادی از افراد در اطراف می تواند باعث ایجاد رعب و وحشت شود و راحتی کار را تحت تأثیر قرار دهد. افزودن حریم خصوصی بیشتر به زندگی یک کارمند می تواند نگرش مثبت نسبت به کارفرما و همکاران را افزایش دهد زیرا احساس می کند این شرکت به راحتی کارگران خود اهمیت می دهد.

دیوارهای پارتیشن مخصوصاً برای اتاق های کنفرانس بسیار مفید است زیرا شما می توانید آنها را باز کنید و افراد دیگر می توانند به فضای جلسه دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب می توانید انتخاب کنید که جلسه خصوصی یا عمومی باشد.

خانه های با نقشه باز مد هستند ، اما زندگی در چنین آپارتمانی با افراد دیگر گاهی ممکن است طاقت فرسا یا ناخوشایند باشد. به دلیل همه گیری ، بسیاری از ما در خانه های خود بسته شده ایم و هر کس گاه به گاه به وقت خود نیاز دارد. یک محیط آرام هنگام کار در خانه حیاتی است. دیوارهای جداکننده متحرک می توانند فضایی به شما بدهند که اگر فقط برای یک لحظه خود را ببندید ، روی کار خود تمرکز کنید. اگر مشکل اصلی شما کمبود یک اتاق خصوصی است ، آنها یک روش عالی برای ایجاد فضا برای خود هستند.

2. آکوستیک

فضای باز در خانه باعث می شود صدا به هر قسمت از آپارتمان شما برسد. سر و صدا بسیار سریع حرکت می کند ، اما حتی یک پارتیشن شیشه ای که از نیمه دیوار تا نیمه عبور می کند می تواند باعث کاهش صدا در مناطقی شود که افراد باید تمرکز کنند.

در کفهای بزرگ اداری ، افزودن دیوارهای خشک می تواند بسیار پرهزینه و گاهی غیرممکن باشد. این امر باعث پخش شدن نور و جریان هوا می شود و فضا را تاریک و گرمتر می کند. استفاده از دیواره پارتیشن نیمه بلند یا شیشه ای می تواند ضمن حفظ تمام نکات مثبت یک فضای کار با برنامه ریزی باز ، باعث کاهش صدای محیط در مناطق مشکل ساز شود.

3. نور

اگر در آپارتمانی زندگی می کنید که فقط از یک طرف پنجره دارد ، می توانید با این معضل روبرو شوید که چه چیزی بهتر است – نور طبیعی یا برخی از حریم خصوصی؟ در آن صورت ، بهترین کار استفاده از پارتیشن های شیشه ای است. آنها به شما امکان می دهند تا فضای فضای باز را حفظ کنید و هیچ گونه نوری را مسدود نمی کنند ، در حالی که به رفع نویز و بوی “اتاق” های دیگر کمک می کنند. اگر به درستی انجام شود ، نور به راحتی حرکت می کند و می تواند تنظیمات زندگی انعطاف پذیرتری را ارائه دهد.

4. هزینه های کمتر

بازسازی یک فضای داخلی می تواند هزینه زیادی داشته باشد. به دلیل کار و زمان زیادی که باید صرف کنید ، افزودن دیوارها مشکل ساز است. همچنین می تواند یک خرابکاری عظیم ایجاد کند ، بنابراین کل دفتر (یا خانه) باید در زمان ساخت خالی باشد و پس از آن تمیز شود. دیوارهای پارتیشن به همان اندازه مختل کننده نیستند و نصب آنها آسان تر است ، بنابراین بیشتر کارمندان مجبور نیستند جابجا شوند.

اگر می خواهید دفتر کار را برای مشتریان جذاب تر کنید ، اما بودجه شما اندک است ، افزودن دیوارهای جداکننده و ایجاد مکان کاملاً جدید را در نظر بگیرید. شما می توانید از بین انواع مختلفی مواد را انتخاب کنید تا به بهترین وجهی متناسب با نیاز ، زیبایی و بودجه شما باشد.

5. مقررات COVID-19 یا کرونا | قیمت پارتیشن دوجداره

در زمان Covid-19 ، همه ما باید عادت های خود را تغییر دهیم و زندگی خود را با مقررات جدید تنظیم کنیم. اکنون دفاتر باید از ایمنی کارمندان خود اطمینان حاصل کرده و احتمال شیوع ویروس را کاهش دهند. در فضاهای باز ، فاصله اجتماعی بدون تغییر در طراحی داخلی ممکن نیست. برای پیروی از مقررات ، شرکت باید اطمینان حاصل کند که همه میزها جدا هستند.

همه گیر ممکن است بهترین فرصت برای معرفی دیوارهای پارتیشن به دفتر باشد. در آینده می توانید آنها را حذف کنید و این یک راه حل عالی است که اطمینان حاصل می کند همه کارمندان از هم جدا شده اند.

6. مسئولیت محیطی |‌قیمت پارتیشن دوجداره

ما باید به آینده فرزندان خود بیندیشیم و مسئولیت بیشتری در قبال تغییرات محیطی که بشریت ایجاد کرده است ، بر عهده بگیریم. حتی گاهی اوقات چیزهای کوچک می توانند بر جهان تأثیر بگذارند. انتخاب دیوارهای جداکننده به دلیل استفاده از مواد بازیافتی و تغییر مکان مکرر بدون استفاده از اجزای جدید ، مسئولیت بیشتری نسبت به ساخت دیوارهای جامد دارد.

دیوارهای جدا کننده می توانند یک شیک و مفید به فضای داخلی شما باشند. فرقی نمی کند که برای دفتر یا خانه خود به آن نیاز دارید. تنوع دیوارهای موجود می تواند جلوه و نشاط بی نظیری به اتاق شما بدهد که بیشترین جذابیت را برای شما ، کارمندان و مشتریانتان داشته باشد.

هر چند وقت یکبار ، ما به تغییرات و احساس چیزهای جدید و لوکس تری احتیاج داریم ، زیرا باعث بهبود روحیه و شادی ما می شود. افزودن دیواره های پارتیشن می تواند به شما در دستیابی به درجه بالاتری از بهره وری ، سودآوری ، قابلیت زندگی و موارد دیگر کمک کند. زمان مناسبی است که به آن فکر کنیم!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | csm gk trennwandsystem t10 07 mit ganzglaswand t50 7f937c7b68 min

دیوار جداکننده یا همان پارتیشن چیست؟ ‌|قیمت پارتیشن دوجداره

پارتیشن ها دیوارهای بدون بار هستند که فضاها را در ساختمان ها جدا می کنند. و همچنین تقسیم فضایی ، آنها می توانند فراهم کنند. حریم خصوصی ، آکوستیک و جداسازی آتش و انعطاف پذیری طرح.

دیوارهای پارتیشن می توانند جامد باشند ، به طور معمول از آجر یا بلوک ساخته می شوند ، یا می توانند یک ساختار قاب باشند. دیوارهای پارتیشن قاب دار گاهی اوقات به عنوان دیوارهای گل میخ نامیده می شوند و می توان آنها را از چوب ، قاب های فولادی یا آلومینیومی پوشانده شده با تخته مانند تخته گچ ، الوار ، فلز یا تخته فیبر ساخت. دیوارهای پارتیشن نیز ممکن است لعاب داشته باشند.

آنها ممکن است به صورت هدف طراحی و ساخته شده باشند یا ممکن است سیستم های مدولار باشند و می توانند شامل بازشوها ، پنجره ها ، درها ، کانال ها ، لوله کشی ها ، پریزها ، سیم کشی ها ، دامن ها ، معماری ها و غیره باشند.

ساختارهای قاب ممکن است شامل عایق بندی برای جلوگیری از عبور صدا یا آتش بین فضاهای مجاور باشد. بنابراین مهم است که بالا و پایین دیوار به درستی در کف و سقف مهر و موم شده باشند ، و در جایی که کف برجسته یا سقف معلق وجود دارد ، مهم است که پتانسیل “کنار زدن” را از طریق حفره های بالا و پایین در نظر بگیرید.

از آنجا که دیوارهای تحمل بار ندارند ، دیوارهای پارتیشن می توانند انعطاف پذیری خوبی را ایجاد کنند ، خصوصاً اگر آنها دارای سیستم های سبک و دارای قاب هستند ، زیرا موقعیت دیوارها می توانند نسبتاً به راحتی و بدون تغییر بر ساختار کلی یک ساختمان تغییر کنند.

همچنین ممکن است متحرک باشند. سیستم های پارتیشن متحرک عبارتند از:

 • سیستم های لوله و دراپ با اجزای افقی و عمودی تلسکوپی یا ثابت که سیستم پانل متحرک را ایجاد می کند.
 • صفحات ایستاده
 • پارتیشن تاشو
 • پارتیشن های کشویی با آهنگ های متصل به کف و سقف.
 • پارتیشن های متحرک معمولاً در فضاهای نمایشگاه ها ، هتل ها ، دفاتر و غیره یافت می شوند.
 • یک دیوار جداکننده ممکن است یک دیوار مهمانی باشد ، یعنی دیواری که در زمین دو یا چند مالک قرار داشته باشد. در این حالت ، کارها به دیوار
 • ممکن است منوط به الزامات قانون دیوار حزب باشد.

مشخصات دیوارهای پارتیشن به الزامات وزن ، هزینه ، سرعت نصب ، در دسترس بودن مواد ، طول عمر ، دوام ، انعطاف پذیری ، سهولت تنظیم مجدد ، عایق صدا و آتش و پایان سطح بستگی خواهد داشت. همچنین ممکن است از آنها برای اجرای نقش ساختاری ثانویه ، به عنوان مثال حمایت از کمدها یا قفسه ها ، استفاده شود.

 

پارتیشن ها یا جدا کننده های بین دوقسمت مختلف از یک فضا، اهمیت زیادی در طراحی آن فضا دارند. بدون دیوارهای پارتیشن ، نقشه ساختمان نمی تواند تزئینی یا ساختاری باشد. بنابراین ، ما باید در مورد جزئیات دیوارهای پارتیشن ، انواع ، عملکردها و مزایا بدانیم.

دیوار پارتیشن چیست؟ | قیمت پارتیشن دوجداره

یک دیوار پارتیشن به عنوان یک دیوار یا تقسیم بندی ساخته شده از آجر ، گلدان ، شیشه یا مواد دیگر از این قبیل تعریف شده و برای تقسیم از یک اتاق به اتاق دیگر ارائه شده است.

دیوار پارتیشن را می توان به عنوان یک دیوار تحمل بار یا یک دیوار تحمل نشده بار ساخت. دیوار پارتیشن تحمل کننده بار به دیوار داخلی معروف است. این دیواره های داخلی هیچ وزنی ندارند. بعضی اوقات ممکن است دیواره پارتیشن تاشو ، تاشو یا از نوع ثابت باشد. دیوارهای پارتیشن یا دیوارها می توانند به اشکال مختلف مانند نازک ، سبک ، ضخیم ، سنگین و غیره ساخته شوند. عمدتا ، نیاز این دیوارها بر اساس مصالح ساختمانی و طراحی است.

انواع دیوارهای پارتیشن | قیمت پارتیشن دوجداره

امروزه ، یک ساختمان دارای چند اتاق است و دیوارهای جدا کننده این اتاق ها را تقسیم می کند. برای اشغال حریم خصوصی اتاق و سرویس دهی ، دیوارهای جداکننده بهترین انتخاب هستند و ممکن است برای اهداف مختلف در انواع و اشکال مختلف ساخته شوند. با این حال ، بسته به مصالح ساختمانی ، طرح و نیازها ، دیوارهای جدا کننده می توانند انواع مختلفی داشته باشند. مانند:

 • دیوار پارتیشن آجری
 • دیوار آجری تقویت شده
 • دیوار تقسیم آجر توخالی و خشتی
 • دیوار پارتیشن های بتونی
 • دیوار پارتیشن شیشه ای
 • پارتیشن های Straw Board
 • دیوار پارتیشن پلاک گچ
 • دیوار پارتیشن توری فلزی
 • ورق A.C یا G.I. دیوار پارتیشن ورق
 • دیوار پارتیشن چوبی
 • پارتیشن های چوبی
 • پارتیشن های سیمان آزبست
 • پنجره دو جداره

قیمت پارتیشن دوجداره | در زیر به شرح مختصری از این انواع دیوارهای پارتیشن پرداخته شده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | wall partition 500x500 min

دیوار یا پارتیشن آجری | قیمت پارتیشن دوجداره

دیوارهای آجری به دلیل اتصال دیواره برانکارد معروف هستند زیرا دیوار از دو طرف گچ بری شده است. برای ساخت این دیوار از مواد اولیه استفاده می شود که باعث صرفه اقتصادی می شود. آنها تمایل به سختی ، دوام ، قابل استفاده مجدد و بازیافت دارند. همچنین به دلیل فرآیند تولید با آلودگی محیطی کمتری همراه است. دیوارهای پارتیشن آجری فقط از آجرهای ساده ساخته شده اند و می توانند سه نوع باشند. مانند آجرهای تقویت شده ، آجرهای بدون آجر یا آجرهای توخالی. ارتفاع پارتیشن آجر ساده از سختی نیم آجر بیش از 2 متر نیست. دیوارهای تقسیم آجری تقویت شده فرم مش سیم یا میله های آهن یا فولاد حلقه ای را تقویت می کند. دیوار پارتیشن آجرچینی از آجر ساخته شده است که در یک طرح از اعضای چوبی ساخته شده است. پارتیشن آجر غیر قابل اشتعال و ضد صدا است. دیوار آجر همچنین دارای چند معایب است:

 • ساخت دیوارهای آجری زمان زیادی می برد.
 • از دیوارهای آجری نمی توان در مناطق لرزه ای استفاده کرد.
 • وقتی دیوار آجری در معرض هوا نباشد باعث فلورسانس می شود.
 • تمیز کردن دیوارهای آجری به سختی انجام می شود.

دیوار آجری تقویت شده

آجر مسلح به دلیل قرارگیری آرماتورها از دوام بیشتری برخوردار است. تقویت کننده هایی که در جلوی نوارهای مش سیم یا لخت آهنی قرار دارند ، در هر دوره سوم یا چهارم قرار می گیرند. ضخامت دیوار برابر با 10 سانتی متر یا نیم آجر است. ادواتی که برای ساخت و ساز استفاده می شود دارای سطح پایین فناوری هستند. به کرکره و بتن نیاز ندارد. این نوع دیوارهای پارتیشن زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که پیوند طولی برتر مورد نیاز باشد و پارتیشن نیاز به کمک به سایر بارهای سوار شده دارد.

دیوار تقسیم آجر توخالی و خشتی | قیمت پارتیشن دوجداره

پارتیشن های بلوک بتنی توخالی برای واحدهای منفرد بتن طراحی شده اند. بلوک های سفالی استفاده شده از خاک رس یا سفال کاملاً آماده هستند و یا جامد یا توخالی هستند. بلوک های سفالی توخالی با قطر 30 * 20 سانتی متر با ضخامت متغیر از پنج سانتی متر تا 15 سانتی متر حتی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. بلوک ها با شیارهایی در پایه ، پایین و طرفین عرضه می شوند ، سطوح در چندین رنگ لعاب نگه داشته می شوند. آنها حجم خود را اصلاح نمی کنند و وزن کمتری دارند. این گونه دیوارها دارای سبک ، مقاوم ، مقاوم ، مقاوم و شومینه هستند.

پارتیشن های بتنی

دیوار پارتیشن بتونی شامل یک دال بتونی ، ساده یا مسلح است که به صورت جانبی توسط اعضای عمودی پشتیبانی می شود. این دال ها ممکن است به صورت پیش ساخته یا درجا ریخته شوند. ممکن است تشکیل شده باشد یا جامد از جای خود خارج شود. ستونهای بتونی منحصر به فرد برای توسعه دیوارهای جداکننده بتونی ساخته شده در دیوارهای محل ، به ضخامت 10 سانتی متر و پایین ، استفاده می شود که کنترل اجتماعی آنها شامل میله های فولادی نرم ریخته شده در مرکز ضخامت دیوار است. بتن ترکیبی از 1: 2: 4 است. این در مقاومت در برابر بارهای افقی مانند زمین لرزه تا حد زیادی کمک می کند. حتی اگر در جهات عمودی و افقی سفت و سخت و پایدار باشد ، چارچوب هزینه بر است.

دیوارهای پارتیشن شیشه ای

دیوارهای پارتیشن شیشه ای از بلوک های شیشه ای ورق دار یا توخالی ساخته شده اند. پارتیشن ورق شیشه با تعمیر ورق شیشه در یک سازه چوبی ساخته می شود. دیوار پارتیشن بلوک شیشه ای توخالی از بلوک های شیشه ای توخالی ساخته شده است. بلوک های شیشه ای توخالی واحدهای شیشه ای شفاف هستند که دارای وزن سبک هستند و در ضخامت ها ، شکل ها و اندازه های مختلف تولید می شوند. دیوارهای جداره شیشه ای ارزان ، در ساخت قابل دسترسی هستند و حریم خصوصی مناسبی را ایجاد می کنند. این زیبایی زیبایی را ارائه می دهد ، اجازه می دهد تا وزن سبک. این نوع دیوارها دارای رطوبت ، صدا و گرما هستند ، برای شستشو و نگهداری ساده هستند. در طول این دیوارهای پارتیشن ، ورق های شیشه در چارچوب چوب یا فلز بسته می شوند. بلوک های توخالی چارچوب های چوبی نمی خواهند.

پارتیشن های Straw Board

دیوارهای پارتیشن Straw Board در مواردی که انتقال پارتیشن ها مکرر باشد ، مفید هستند. این نوع دیوارهای پارتیشن از کاغذ ضخیم پوشیده شده از کاه یا تخته تخته ساخته شده است. دیوارهای پارتیشن تخته کاه ضد حرارت هستند و ساخت آنها آسان است.

دیوار پارتیشن پلاک گچ

دیوارهای جدا کننده دال گچ از مواد معدنی سوخته یا گچ پاریس ، مخلوط با چوب ساخته می شوند. این نوع دیوارهای پارتیشن دارای ضخامت 5 سانتی متر تا 10 سانتی متر دال هستند که در قالب های آهن یا الوار آماده هستند. در داخل دال های گچ شیارهای مناسبی برای ایجاد اتصالات صلب در نظر گرفته شده است. در طی این پارتیشن ، دیوارها ، میخ ها و پیچ ها اغلب به سادگی به این دال ها می رانند. سطح دال گچ این دیواره پارتیشن ممکن است صاف یا خشن باقی بماند و قالب گچ کاری نشده باشد. با این حال ، سطح خشن به عنوان یک کلید برای گچ عمل می کند.

دیوار پارتیشن Lath

دیوارهای پارتیشن توری فلزی لاغر ، محکم ، بادوام و قابل احتراق نیست. برای تعمیر آن در جای خود به چارچوبی از فولاد یا چوب نیاز دارد. Lath توسط سیم آهنی گالوانیزه به میله های فولادی نرم یا کانالهایی با فاصله 15 تا 30 سانتی متر بسته می شود. در هر دو طرف گچ خواهد شد و ممکن است عایق در برابر گرما و صدا بهبود یابد. حفره دیوارهای پارتیشن و توری فلزی. توری فلزی در دو طرف کانالهای فولادی مخصوص تشکیل شده با فاصله 30 تا 45 سانتی متر از یکدیگر. عمق کانال ها معمولاً 3 تا 10 سانتی متر است.

A. C. Sheet یا G.I. دیوار پارتیشن ورق

این دیوارهای پارتیشن در صورت ایجاد مناسب ، اقتصادی ، سبک و مقاوم هستند. به مرز چوب یا فولاد بسته می شود. هر دال متشکل از یک هسته سیمان یا ورق سیمان آزبست شیار دار (5 میلی متر) با ورق سیمان آزبست ساده (10 میلی متر) متصل به آن در هر دو وجه است.

دیوار پارتیشن چوبی | قیمت پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن دوجداره | دیوارهای پارتیشن چوبی دارای وزن کمتری و ساخت ساده هستند ، نه ضد صدا هستند و نه ضد آتش. این دیوار پارتیشن برای مکانهای مرطوب مناسب نیست. پارتیشن های چوبی حاوی لبه های چوبی است که به یک دیوار جانبی متصل شده و به کف بسته شده است. می توانید تقسیم کننده را با دو ورق یا ملات بپوشانید تا یک پارتیشن محکم ایجاد کنید. دیوارهای پارتیشن چوبی دو نوع هستند –

 • پارتیشن های مشترک
 • پارتیشن های خراب شده.

پارتیشن های استاندارد از اعضای عمودی تشکیل شده است که به آنها گل میخ هایی گفته می شود که بین اعضای افقی بالاتر (سر) و افقی پایین (آستانه) قرار دارند. پارتیشن های خرپایی بر اساس اصل خرپا طراحی شده اند در هر جایی که تولید فقط امکان پذیر باشد مفید هستند. پارتیشن های چوبی دارای وزن کم و ساخت آن آسان است ، اما مستعد پوسیدگی و آلودگی به حشرات هستند و همچنین در برابر آتش مقاوم نیستند.

پارتیشن های چوبی

پارتیشن های چوبی چارچوبی از چوب است که در زیر زمین یا دیوارهای جانبی پشتیبانی می شود. این سازه از چیدمان سخت اعضای چوب تشکیل شده است که می تواند از هر طرف گچ بری یا با تخته و غیره پوشانده شود. غیر قابل احتراق نیست.

پارتیشن های سیمان آزبست

پارتیشن های سیمان آزبست دارای وزن سبک ، نفوذ ناپذیر ، بادوام ، ضد آب و ضد آتش هستند. ورق های سیمان آزبست تولید ورق های سیمان آزبست هستند و در چوب ساخته می شوند. ورق ها در موقعیت ثابت قرار می گیرند و با چسب سیمان همراه هستند. آنها اساساً در آثاری با شخصیت گذرا پذیرفته شده اند.

پنجره دو جداره

برای عایق صوتی از پنجره دو جداره استفاده شده است. در طول این پنجره ، ظرفیت هوا بین دو شیشه 50 میلی متر یا زیاد حفظ می شود. هوای موجود در حفره باریک نوعی “سفت” است و ارتعاش را در فرکانس های پایین منتقل می کند. اتصالات دقیق ظاهری لعاب دار “بدون قاب” به این سیستم می بخشند. دیوارهای جداره پنجره دو جداره به طور گسترده ای در تمام ادارات ، جلسات خصوصی و اتاق های هیئت مدیره استفاده می شود.

 

پروژه‌هایی که توسط گروه گریت کابینت انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان در مورد پارتیشن دوجداره و تک جداره

کیفیت پارتیشن ها بر روی راندمان کاری و تبلیغات کار تاثیرگذار است؟

امروزه با درک بیشتری از تاثیرات محیطی که بر روی عملکرد و کارایی محیط می‌گذارد باید بیشتر وسواس به خرج دهید، زیرا تاثیراتی که دکوراسیون بر روی روحیه افراد و یا محیط میگذارد می‌تواند نمایان باشد و بهتر است که محیطی را ایجاد کنید که رضایتمندی شغلی برای همه وجود داشته باشد.

قیمت پارتیشن های اداری به چه صورت است؟

قیمت پارتیشن های اداری معمولاً بسته به متریال مصرفی و هزینه های پرسنلی و سانتی‌متر اجرایی دارد که به این صورت محاسبه می شود همچنین با توجه به توانایی‌هایی که شرکت ها در واردات متریال دارند که قیمت همه چیز متناسب با جنس و کیفیتی که انتخاب می‌کنید خواهد داشت.

مزیت های پارتیشن‌ها چیست؟

حریم خصوصی، نور، آکوستیک، هزینه مناسب

وجود پارتیشن های مختلف چه مزیتی دارد؟

وجود پارتیشن های اداری و پارتیشن های مختلف باعث می شود که افراد بتوانند محصولات خود را با هر هزینه ای که می خواهند پرداخت کنند بتوانند تهیه نمایند و محصولاتی که در شرکت های معتبر تولید میشوند، معمولاً در اکثر موارد با کیفیت های مصوب به بازار عرضه می شود.

آیا می توان پارتیشن های اداری را بدون تعطیلی دفتر در محل نصب کرد و به فعالیت بپردازند؟

به دلیل تعطیلی قسمت‌های اداری و نصب پارتیشن ها این مشکل پیش می‌آید اما به سادگی می‌توان از محصول های در محیط اجرا کرد که این خسارت را جبران کند و زمان کمتری را برای نصب در اختیار شما قرار دهند.

پارتیشن یندی از چه نظر ضروری است؟

اگر در محیطی هستید که استفاده از پارتیشن بندی کارایی بالاتری دارد بهتر است که همین الان اقدام به خرید کنید. زیرا اوضاع اقتصادی ناپایدار باعث نوسان قیمت ها خواهد شد و هر چه زودتر خرید کنید قطعا به نفع تان خواهد بود

ایا می توان از پارتیشن دست دوم استفاده کرد؟

به جای خرید پارتیشن های اداری میتوانید از پارتیشن های دست دوم استفاده کنید زیرا از نظر اقتصادی در هزینه صرفه جویی می کنید اما موضوعی هم وجود دارد که خریداران پارتیشن های دست دوم برای هزینه های نصب و همسان سازی مبلغ زیادی را پرداخت میکنند که در نهایت باعث می‌شود با تهیه پارتیشن های دست دوم هزینه‌های زیادی پرداخت کنید که این موضوع قطعاً مورد پسند هیچکسی نمی باشد.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!