پروژه پارتیشن دوجداره توسط گریت کابینت

پروژه پارتیشن دوجداره توسط گریت کابینت

پروژه پارتیشن دوجداره توسط گریت کابینت

این پروژه مربوط به پارتیشن های دوجداره می باشد. برای ساخت این پارتیشن ها از ام دی اف ایرانی و شیشه و پرده ی ترکیه استفاده شده است.

 

تصاویر پروژه پارتیشن دوجداره:

پروژه پارتیشن دوجداره پروژه پارتیشن دوجداره پروژه پارتیشن دوجداره پروژه پارتیشن دوجداره پروژه پارتیشن دوجداره پروژه پارتیشن دوجداره پروژه پارتیشن دوجداره پروژه پارتیشن دوجداره

 

 

پیشنهاد نویسنده: پارتیشن های دو جداره و تک جداره

 

پروژه پارتیشن دوجداره  | چندین مزیت دیگر برای نصب پارتیشن در دفاتر کار شما وجود دارد. در اینجا فقط پنج مورد اصلی ذکر شده است.

یک – آکوستیک بهبود یافته | پروژه پارتیشن دوجداره

آیا شما یک گروه پر سر و صدا هستید؟ برای تمرکز نیاز به آرامش و سکوت دارید؟ یا شاید محرمانه بودن در اتاق جلسات مهم باشد؟ لعاب صوتی یک راه حل عالی ارائه می دهد. شیشه این مزیت را دارد که از نظر بصری به فیلتر نور اجازه می دهد تا عبور کند اما سطح نویز را کاهش می دهد. همچنین به کارمندان کمک می کند احساس کنند فضایی دارند که می توانند از دفتر اصلی جدا شوند اما همچنان احساس می کنند در محیط اطراف هستند.

با شیشه صوتی ، یک غشای PVB نازک و شفاف به صفحات شیشه متصل می شود. این غشای صوتی باهوش ، انرژی صدا را جذب می کند و از نفوذ ارتعاشات صدا به شیشه جلوگیری می کند و در نتیجه باعث کاهش قابل توجه صدا می شود.

دو – حریم خصوصی

بیایید حقیقت را بپذیریم ، همه ما برای لذت بردن از وقت خصوصی برای آن جلسات مهم یا گفتگوی محرمانه به فضاهای اداری خود احتیاج داریم. تقسیم فضای شما به مناطق می تواند به سازماندهی محل کار کارمندان کمک کند. یک قسمت پارتیشن بندی شده ساده و شیشه ای با یک درب می تواند فضایی را برای شما فراهم کند تا بتوانید خود را ببندید و دیگر نیازی به ادامه کار در بقیه اتاق نباشید.

سه – تطبیق پذیری

زیبایی پارتیشن های دیواری شیشه ای این است که برای نوسازی مطب ها گزینه بسیار ساده ای هستند. به هیچ وجه نمی توان آنها را مونتاژ و جدا کرد و نیازی به اصلاحات ساختاری نیست. اگر به فکر گسترش بیشتر در آینده هستید ، این بسیار عالی است ، زیرا با کمترین اختلال می توان آنها را به راحتی از بین برد و جابجا کرد. این یک راه حل مقرون به صرفه ایده آل است زیرا شما نگران استخدام سازندگان برای ورود و نصب دیوارهای گلدان نیستید.

چهار – حداکثر رساندن نور | پروژه پارتیشن دوجداره

شیشه حداکثر میزان نور طبیعی وارد شده به اتاق را ایجاد می کند و فضای روشن و مطبوعی ایجاد می کند. روشنایی بطور چشمگیری بر ظاهر و احساس دفاتر کوچک به ویژه تأثیر می گذارد. با پارتیشن های شیشه ای ، نور طبیعی خورشید می تواند به راحتی در فضا جریان یابد و اجازه دهد تا آنجا که ممکن است نور بیشتری به اتاق وارد شود. وجود نور طبیعی همچنین می تواند به بهبود روحیه کارمند شما کمک کند و باعث افزایش سطح بهره وری شود.

پنج – نگاه کنید و احساس کنید

بسیاری از سیستم های پارتیشن شیشه ای بسیار شیک به نظر می رسند و می توانند در هر محیط اداری کار کنند. پارتیشن های شیشه ای بدون قاب هم براق و هم ظرافت هستند و به سبک فضای کار فضای خاصی می بخشند. ایجاد احساس یک دفتر کار روشن ، تمیز و مدرن کاری است که پارتیشن های شیشه ای آن را به خوبی انجام می دهند. پارتیشن های Banded Glass می توانند به عنوان مثال یک دکوراسیون هنری و شیک ارائه دهند. آنها از ویژگی های اصلی ساختمان مانند آجرکاری تعریف می کنند. مجاری و لوله کشی در معرض؛ تیرهای چوبی و کف های چوبی.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت پارتیشن دوجداره و تک جداره

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.