کابینت انزو آقای سخاوت -توسط گریت کابینت

کابینت انزو آقای سخاوت -توسط گریت کابینت

کابینت انزو آقای سخاوت

کابینت هایی که در تصاویر زیر می بینید، به سبک انزو بوده که بدنه ی آن رنگ پولیشی سفید صابونی خارجی می باشد. یراق آلات استفاده شده در این پروژه به طور کامل بلوم اتریش بوده و صفحه ی روی آن کورین سامسونگ کره است.

 

تصاویر کابینت انزو آقای سخاوت:

کابینت انزو آقای سخاوت کابینت انزو آقای سخاوت کابینت انزو آقای سخاوت کابینت انزو آقای سخاوت کابینت انزو آقای سخاوت

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت انزو

نکاتی برای طراحی آشپزخانه | کابینت انزو آقای سخاوت

پیشرفت در فن آوری های ماده به این معنی است که اکنون سبک های کابینه بیشتری برای انتخاب وجود دارد که بیش از هر زمان دیگری است. برای یک آشپزخانه بیانیه ، درب های کابینت خام را می توان به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد. درهای شیشه ای مات و روکش شده محبوبیت بیشتری پیدا کرده. در صورت همکاری با سبک های متضاد کابینت ، جلوه ای ایجاد می کنند.

کابینت انزو آقای سخاوت | سطوح مقاوم در برابر حرارت با مقاومت بالا برای آشپزخانه هایی که در معرض اشعه ماورا بنفش قرار دارند مناسب است. در حالی که درب های ملامینه یک بروزرسانی مدرن به آشپزخانه می دهند. سطوح دارای بافت مناسب برای آشپزخانه های پرمصرف است. سبک کابینت شما می تواند کل آشپزخانه شما را تطبیق دهد و به طور کلی به اموال شما ارزش افزوده دهد. حتماً در مورد تمام گزینه های خود تحقیق کنید و از اظهارنظر نترسید.

کابینت انزو آقای سخاوت

صرف نظر از رنگ و ماده ای که در طراحی مدرن شما به کار رفته است. مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید شکل و فرم درب کابینت شماست. کابینت مدرن آشپزخانه دارای درب های تخت اسلب است که از جزئیات بیش از حد جلوگیری می کند هیچ قالب تاج ، پانل های برجسته یا کنده کاری های تزئینی دیده نمی شود ، و در عوض بر سطوح صاف و براق تأکید می کنند.

کابینت انزو آقای سخاوت | سادگی در طراحی آشپزخانه مدرن باعث می شود تا فضای راحت و جاداری در آشپزخانه شما احساس شود. بنابراین این سبک طراحی در میان کسانی که پنجره های زیادی در آشپزخانه خود دارند و همچنین کسانی که تعداد کمی دارند مورد پسند است. صاحبان خانه هایی که با فضاهای کوچک زاویه دار کار می کنند ، ممکن است ظاهر و عملکرد کابینت های آشپزخانه مدرن را ترجیح دهند زیرا عملکرد آنها بیشتر از تزئینات است.

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه انزو

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.