کمد دیواری خانم امیری – گریت کابینت

کمد دیواری خانم امیری – گریت کابینت

کمد دیواری خانم امیری

کمد دیواری های کار شده در این پروژه به سبک کلاسیک می باشد که درب های آن انزوی سوپر مات به رنگ پلی ارتان سوپر مات آلمانی است. یراق آلات این پروژه به طور کامل بلوم اتریش است.

 

تصاویر کمد دیواری خانم امیری:

کمد دیواری خانم امیری کمد دیواری خانم امیری

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت انزو

 

انواع درب کمد | کمد دیواری خانم امیری

درب چرخشی لولایی سنتی

در بسیاری از خانه های سنتی ، کمدهای دستی از یک درب چرخشی لولایی ساده یا درب های دوتایی برخوردار هستند. این نوع درب به شما امکان می دهد با نصب قلاب ، جیب یا قفسه به پشت در ، ظرفیت ذخیره سازی کمد خود را افزایش دهید. در نقطه ضعف ، یک درب لولایی استاندارد که به سمت بیرون چرخانده می شود ، به این معنی است که شما نمی توانید چیزی در این راه داشته باشید. این می تواند برای جاهای کم ترافیک مشکل جریان ترافیک ایجاد کند

درهای کشویی

جریان ترافیک برای کمد های دارای درهای کشویی مسئله ای نیست. یک استاندارد برای بسیاری از کمدهای ورودی ، درب های کشویی در انواع مختلف و از پایان ساخته می شوند ، از شیشه مات و شفاف گرفته تا صفحه آینه ای یا برجسته. تنها اجازه دسترسی همزمان به یک طرف کمد بزرگترین عیب درهای کشویی است. به خاطر داشته باشید که درهای کشویی کاملاً آینه دار نیز می توانند فضای اتاق را تحت فشار قرار دهند.

درب های دو تایی

درب های دو تاشو که برای جمع شدن به یک یا هر دو طرف نصب شده اند ، جایگزینی مناسب برای درهای کشویی هستند زیرا به شما امکان دسترسی به عرض کامل کمد را می دهند و فقط نیمی از فضای درب را با لولش اشغال می کنند. اما درب های دو تاشو نیز دو برابر تعداد قطعات متحرک به عنوان درهای کشویی استفاده می کنند و این به معنای دو برابر فرصت اتصال یا افتادن از مسیرها است.

درهای جایگزین

گزینه های دیگری برای درهای کمد وجود دارد. با گزینه های در کمد خود خلاق باشید.
درهای جیبی برای کمدهایی که بیشتر اوقات باز هستند بسیار مناسب هستند.
از پنل های پارچه ای یا پرده ای برای “در” کمد استفاده کنید تا به اتاق رنگ و رنگ ببخشد.
کمد دیواری خانم امیری | برای خانه ای به سبک روستایی ، درب انباری که در امتداد یک مسیر بالا قرار می گیرد ، جزئیات طراحی زیبایی برای اتاق اطراف ارائه می دهد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه انزو

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.