کمد دیواری مدرن باکسی – گریت کابینت

کمد دیواری مدرن باکسی – گریت کابینت

کمد دیواری مدرن باکسی

کمد دیواری های کار شده در این پروژه، به سبک مدرن می باشد که در واقع کمد دیواری باکسی با درب های ریلی است. ریل های این کمد دیواری ها ترکیه ای بوده و جنس بدنه و درب ها ام دی اف آرتای ایرانی است. همچنین یراق آلات این پروژه به طور کامل یراق آلات ترک می باشد.

 

تصاویر کمد دیواری مدرن باکسی:

 

پیشنهاد نویسنده: کمد دیواری باکسی

 

انواع کمد | کمد دیواری مدرن باکسی

کمد های ورودی

اتاق های پیاده روی که عمق و فضای بیشتری نسبت به کمد ورودی سنتی دارند ، اغلب در اتاق های اتاق خواب اصلی یافت می شوند. به دلیل قابلیت کاربری و فضای ذخیره سازی مورد علاقه آنها هستند. کمدهای ورودی می توانند چند فوت مربع یا به اندازه اتاق خواب باشند. اما در حالی که فضای اضافی برای یک محل پانسمان یا غرور مفید است. شما هنوز هم باید به دقت به طراحی کمد خود توجه کنید.

کمدهایی با دسترسی آسان

کمد های مخصوص دسترسی معمولاً در هر نقطه از عرض ۳ تا ۸ فوت با عمق محدود ۲۴ تا ۳۰ اینچ ، در راهروها ، اتاق بچه ها و اتاق خواب های خانه های قدیمی یافت می شوند. این کمدها در ابتدا با یک میله مخصوص برای آویزان کردن لباس در زیر قفسه ، با دیواره های برگشتی که می توانند دسترسی به داخل را محدود کنند ، طراحی شده اند. اما این روزها تنوع گسترده ای از محصولات به شما امکان می دهد با فرصت های ذخیره سازی بیشمار فضای کارآمدتری ایجاد کنید.

بسیاری از کیت های سیم استارتر مقرون به صرفه یک سیستم نصب قابل تنظیم را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد با تغییر نیاز فضای ذخیره سازی ، پیکربندی مجدد کنید. همچنین می توانید اجزای ذخیره سازی قابل انباشته مانند سازمان دهنده های مکعب و واحدهای کشو را اضافه کنید که به شما فضای ذخیره سازی وسایل تاشو و لوازم جانبی را می دهد.

کمدهای بوفه ای

گاهی اوقات به فضای ذخیره سازی احتیاج دارید اما فضای کمد مناسبی ندارید. ساخت کمد در بودجه شما نیست و مکمل طراحی خانه شما نیست. یک جایگزین خوب ، کمد لباس و تسلیحات ذخیره سازی را در فضاهای کم استفاده ایجاد می کند ، و یک “کمد” را در پشت درها یا صفحه های پارچه پنهان می کند.

Roar Vaernes ، رئیس و مدیر عامل استودیوی بکر می گوید. “ما دیده ایم که کمد لباس دیگر فقط محل نگهداری نیست ، بیشتر یک اتاق رختکن است که حال و هوای روز آینده یا مهمانی بزرگ آن شب را تنظیم می کند.” “مهم است که کمد لباس شما دارای ویژگی هایی باشد که نه تنها وسایل شما را مرتب می کند ، بلکه مواردی را که واقعاً استفاده خواهید کرد.”

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کمد دیواری باکسی

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با این پروژه برای ما بنویسید.

  موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.