کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ

کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ

آیا کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ مناسب است؟

دکوراسیون اصولی آشپزخانه‌‌ها، یکی از دغدغه‌‌های امروز خانواده‌ها‌ست. از آنجا که آشپزخانه‌‌های امروزی اوپن هستند و فضای داخل آن دیده می‌شود، مرتب بودن، فضا سازی درست و شیک بودن اجزای داخلی آشپزخانه، مهم‌‌‌ترین بخش طراحی آشپزخانه‌‌ها است که باید مورد توجه قرار گیرد. آشپزخانه قسمت مهمی از خانه است که بیشترین وقت خود را در طی روز در آن سپری می‌کنید و علاوه بر زیبا بودن، باید کاربردی و مفید نیز باشد و بتوانید با آسودگی و راحتی در آن، به طبخ غذا بپردازید.

 

به اطلاعات بیشتر درمورد کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

طراحی مفید در آشپزخانه‌‌ها با کابینت هایگلاس

هر کسی دوست دارد آشپزخانه‌‌‌‌ای بزرگ و دلباز داشته باشد، اگر شانس داشتن یک آشپزخانه بزرگ را دارید نباید کمتر از سایرین به دکوراسیون آن اهمیت بدهید! هر چه قدر هم آشپزخانه‌‌‌‌‌ی شما بزرگ باشد، نباید از داشتن فضایی ایده آل و چیدمان اصولی غافل شوید. شما می‌توانید با استفاده از اصول و قواعد طراحی، فضایی مفید و کاربردی برای آشپزخانه‌‌‌ی خود طراحی کنید، به نحوی که نه تنها فضای کافی در اختیار داشته باشید، بلکه بتوانید آشپزخانه خود را بزرگ‌‌‌تر از آنچه هست، جلوه دهید.

 

کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، بهترین انتخاب!

متریال هایگلاس، همان ام دی اف خام است که به وسیله‌‌‌‌‌ی روکش پلاکسی گلاس، پوشانده شده است. پلاکسی گلاس، نمایی مانند شیشه دارد اما لایه‌‌‌‌ای پلاستیکی‌ست و از شیشه سبک‌‌‌تر است. به دلیل گران بودن لایه‌‌‌‌‌ی پلاکسی گلاس، تنها یک سمت ورق هایگلاس با این لایه روکش می‌شود و سمت دیگر آن، از روکشی ارزان‌‌‌تر تهیه می‌شود.

کابینت هایگلاس بهترین کابینت آشپزخانه

کابینت‌‌های هایگلاس، ظاهری براق و شفاف دارند و نور را به صورت کامل منعکس می‌کنند برای همین بهترین گزینه برای آشپزخانه‌‌های متراژ متوسط تا بزرگ هستند. کابینت هایگلاس معمولا در دکوراسیون آشپزخانه‌‌های ساده و مدرن استفاده می‌شود و از نظر قیمتی، بهایی در رنج متوسطی دارد. کابینت‌‌های هایگلاس، طرح ها، مدل و رنگ‌‌های متنوعی دارند و برای هر فضایی چه کوچک و چه بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. کابینت آشپزخانه بزرگ هایگلاس، به دلیل بازتاب نور، یکی از بهترین گزینه هایی‌ست که می‌توانید در آشپزخانه بزرگ خود داشته باشید.

 

مزایا و معایت کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ

هر نوع متریالی که برای آشپزخانه خود استفاده می‌کنید، مزایا و معایب مختلفی دارد و می‌تواند بر روی تصمیم گیری شما اثر گذار باشد. در ادامه برخی از مهم‌‌‌ترین ویژگی‌‌های کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ با شما در میان می‌گذاریم:

  • قیمت کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ مناسب و در سطح متوسط است.
  • هایگلاس از ام دی اف، گران‌‌‌تر و از چوب بسیار ارزان‌‌‌تر است.
  • کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ براق است و نمای مدرن و شیکی را به آشپزخانه شما می‌بخشد.
  • بهتر است کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ را از رطوبت محافظت کنید.
  • کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ به راحتی گرد و غبار یا ذرات چربی را به خود جذب نمی‌کند.
  • کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ سطحی صیقلی دارد.
  • به راحتی می‌توانید در صورت انتخاب کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، آن را تمیز کنید.
  • برخی از روکش‌های هایگلاس مخصوصا در رنگ‌های تیره، جای انگشت را نشان می‌دهد.

 

کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ رنگ روشن

رنگ‌‌های روشن بازتاب نور بسیار زیادی دارند و این خاصیت در کابینت هایگلاس بسیار زیاد‌‌‌تر است. بنابراین برای فضاهای متوسط تا کوچک از کابینت آشپزخانه هایگلاس به رنگ‌‌های روشن، مانند سفید، طوسی، کرم، زرد، قهوه‌‌‌‌ای روشن و یا ترکیبی از رنگ‌‌های روشن استفاده کنید. هر چه رنگ کابینت هایگلاس روشن‌‌‌تر باشد، آشپزخانه بزرگ‌تر و دلباز‌‌‌تر دیده می‌شود. در صورتی که آشپزخانه بزرگی دارید به راحتی می‌توانید از انواع کابینت براق هایگلاس رنگ تیره بهره ببرید.

 

نورپردازی با کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ

نورپردازی مناسب، آیتم مهمی در دکوراسیون آشپزخانه‌‌ها است. وجود نور کافی باعث خواهد شد، آشپزخانه‌‌‌‌‌ی شما، دلباز‌‌‌تر و بزرگتر از حد واقعی نشان داده شود. یکی از امتیازات کابینت هایگلاس، انعکاس نور بسیار بالای آن است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | RYC0885 1 LR scaled 1 1

در واقع کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، مانند یک منبع نور پرقدرت عمل می‌کند و باعث روشنایی آشپزخانه شما خواهد شد. بنابراین از پوشاندن پنجره‌‌های آشپزخانه‌تان اجتناب کنید و اگر آشپزخانه‌تان، نور کافی دریافت نمی‌کند، از سیستم نورپردازی قوی‌‌‌تری استفاده کنید.

 

کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ با رنگ‌‌های شاد

کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ با رنگ‌‌های شاد و متفاوت می‌تواند آشپزخانه شما را منحصر به فرد و جذاب کند. هایگلاس به دلیل طراحی‌‌های متنوع، این اجازه را به شما می‌دهد که کابینت‌‌های شاد و رنگارنگ را در آشپزخانه تان، تجربه کنید و از داشتن محیطی شاد لذت ببرید. کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ علاوه بر این که رنگ‌‌های براق و شادی دارد، می‌تواند طرح دار و ساده باشد. انواع طرح دار کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ دارای رگه‌‌ها و خطوط است که می‌تواند مطابق سلیقه شما باشد.

استفاده از کابینت‌‌های رنگی ترکیبی به عنوان کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، باعث ایجاد عمق در آشپزخانه و بزرگ‌‌‌تر دیده شدن فضای آشپزخانه می‌شود. همچنین کابینت‌‌های دو رنگ و ترکیبی، باعث می‌شوند نمای آشپزخانه شما مدرن‌‌‌تر و شیک‌‌‌تر به نظر برسد و در کل، فضای جذابی برای شما به وجود بیاید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | A Luxurious Neoclassical Home 6 1

به دلیل اینکه هایگلاس رنگ‌‌های متنوعی دارد، می‌توانید از رنگ‌‌های متضاد مانند سفید و مشکی یا مکمل مانند کرم و قهوه ای، در آشپزخانه خود استفاده کنید. اینکه قسمت پایینی کابینت‌‌ها را روشن‌‌‌تر کار کنید یا قسمت بالایی را، بستگی به سبک سلیقه شما و تیم طراحی کابینت تان دارد. به دلیل اینکه کابینت هایگلاس در برابر خط و خش، آسیب پذیر است، از متریال هایگلاس نمی‌توان بر روی کابینت و کانتر آن استفاده کرد. بنابراین باید از جنسی به جز هایگلاس، بر روی پیشخوان آشپزخانه تان استفاده کنید.

 

هماهنگی کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ

هایگلاس علاوه بر کابینت ها، می‌تواند در ساخت سایر لوازم چوبی مانند کمد‌‌ها نیز مورد استفاده بگیرد. این آیتم به این دلیل حائز اهمیت است که باعث هماهنگی بیشتری بین اجزاء در خانه‌‌های بزرگ می‌شود و باعث می‌شود از شلوغی و هرج و مرج در دکوراسیون خانه جلوگیری شود.

 

تمیز کردن کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ

چنانچه برای آشپزخانه‌ی خود، کابینت هایگلاس را انتخاب کرده اید، کار شما برای تمیز کاری کابینت آشپزخانه، چندان دشوار نخواهد بود. کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، به دلیل این که سطح صاف و صیقلی دارد به راحتی کثیف نمی‌شود و ذرات چربی بر روی آن نمی‌شیند، اما این به این معنی نیست که شما هرگز نباید کابینت آشپزخانه خود را اصلا تمیز کنید!

برای تمیز کردن کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، به یک دستمال نرم نخی و مقداری سرکه یا مایع ظرف شویی نیاز دارید. چنانچه از سرکه استفاده می‌کنید، یک لیوان سرکه را با یک لیوان آب گرم مخلوط کنید و دستمال را به آن آغشته کرده و بر روی سطح کابینت‌‌های خود بکشید. اگر از مایع ظرف شویی یا سایر شوینده‌‌های غیر اسیدی استفاده می‌کنید، چند قطره از آن را در یک لیوان آب گرم مخلوط کرده و با دستمال آغشته به آن، بر روی سطح کابینت بکشید و کایبینت را با آن تمیز کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | david lazishvili kutaisi 1 4 1 1

دقت داشته باشید استفاده از شوینده‌‌های قوی و اسیدی، همچنین استفاده از مایع سفید کننده، باعث کمرنگ شدن کابینت‌‌های آشپزخانه خواهد شد. بنابراین هرگز نباید از این مواد برای تمیز کاری کابینت هایگلاس ترک استفاده کنید.

 

کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، بخریم یا نه؟

هایگلاس، متریال رایجی در ساخت کابینت آشپزخانه است. این ماده به دلیل خاصیت براق بودن، جذابیت زیادی دارد و باعث شده، حضور خود را در آشپزخانه‌‌های ایرانی تثبیت کند. هر چه از ورق هایگلاس بهتری برای ساخت کابینت آشپزخانه کوچک هایگلاس استفاده شود، مقاومت، دوام و زیبایی آن دوچندان خواهد شد. همچنین استفاده از متریال مرغوب، باعث می‌شود کابینت شما کمتر دچار خط و خش ناشی از ضربه شود.

کابینت هایگلاس فرامید به دلیل براق بودن و بازتاب نور، یکی از بهترین گزینه‌‌ها برای آشپزخانه‌‌های کوچک تا بزرگ است و به دلیل بهای متوسطی که دارد، متناسب با بودجه بندی شما خواهد بود. در پایان اشاره می‌کنیم هر چه از رنگ‌‌های روشن‌‌‌تر کابینت هایگلاس در آشپزخانه تان استفاده کنید، فضای شما روشن‌‌‌تر و بزرگ‌‌‌تر از آنچه هست دیده می‌شود و می‌تواند زیبایی آشپزخانه شما را بیشتر سازد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | landingKitchen scaled 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.