کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ

کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ

آیا کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ مناسب است؟

کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، چرا که این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. اگر به سبک مدرن علاقه دارید اما ته دلتان بدتان نمی‌آید رگه‌هایی از سبک کابینت کلاسیک را هم مشاهده کنید و همچنین از طرح‌های جدید و خلاقانه خوشتان می‌آید، هیچ پیشنهادی به خوبی کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ نداریم!

 

به اطلاعات بیشتر درمورد کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ

  • طرح روی درب کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ با وجود حکاکی، ساده است.
  • طرح روی درب‌‌ها باید ساده و ظریف و به دور از هرگونه تزیینات اضافی باشد.
  • در کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ از خطوط منحنی و دایره‌ای شکل استفاده‌ می‌شود.
  • کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ در بیشتر موارد با هارمونی سرد و ملایم طراحی‌ می‌شود.
  • در کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ عموما از رنگ‌های کرم و سفید استفاده می‌کنیم.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | NottingHillKitchen09 72dpi 1

  • در این سبک معمولا کابینت‌‌‌ها تا سقف ادامه پیدا می‌کنند و به همین دلیل فضای بیشتری در اختیار صاحب خانه قرار‌ می‌گیرد.
  • در این سبک بعضی از کابینت‌‌‌ها در شیشه‌ای دارند و به عنوان ویترین مورد استفاده قرار‌ می‌گیرند.
  • روی کابینتی و میز کانتر معمولا از متریال سنگ انتخاب‌ می‌شود.
  • متریال رایج برای درب کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگک، چوب است.

 

طراحی کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ

مزیت طراحی کابینت نئوکلاسیک این است که شما قبل سفارش هر محصولی‌ می‌توانید به شکل طراحی سه بعدی آن را مشاهده نمایید و این مهم باعث می‌شود انتخاب بهتری در انتخاب سبک و رنگ کابینت آشپزخانه داسته باشید و به اصطلاح از قبل بدانید چه چیزی می‌خرید. در واقع کابینت آشپزخانه تشکیل شده از اجزای کوچکی است که در کنار هم یک دکور شیک را پدید‌ می‌آورند. تاج و زیر چراغ دو عضو کوچک در کابینت محسوب‌ می‌شوند که تاثیر به سزایی در شکیل بودن این سبک کابینت دارند. تاج و زیر چراغ در بالا و پایین کابینت‌‌های دیواری نصب‌ می‌شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proreno modern kitchen 1

در سبک نئوکلاسیک تاج و زیر چراغ هم رنگ کابینت آشپزخانه است. همچنین تاج و زیر چراغ در این سبک منحصر به فرد است مشابه تاج و زیر چراغ سبک کلاسیک نیست. ستون‌‌های نقش و نگار برجسته در این سبک تفاوت‌‌هایی از نظر شکل ظاهری و متریال با سبک کلاسیک دارند. در سبک نئوکلاسیک نسب به سبک کلاسیک از ستون‌‌های کمتری استفاده‌ می‌شود.

در بسیاری از مدل کابینت‌‌های نئوکلاسیک هیچ ستونی به چشم نمیخورد و در استفاده از ستون و سر ستون در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک الزامی نیست. دستگیره کابینت نئوکلاسیک نقش به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارد. دستگیره‌‌ها تمام کننده‌ی زیباییِ یک کابینت هستند. ️به طور معمول در آشپزخانه‌‌های سبک نئوکلاسیک از دستگیره‌‌های سرامیکی استفاده‌ می‌شود. این نوع دستگیره‌‌ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل‌‌های مختلف موجود هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | A Luxurious Neoclassical Home 6 1

اگر شما کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید. و اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید. توجه به نکات کوچک است که تفاوت‌‌ها را به وجود‌ می‌آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب‌ می‌کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات دقت فرمایید.

کابینت انزو پولیشی بهترین کابینت آشپزخانه

در دکور کابینت آشپزخانه‌ می‌توان جزیره را به عنوان نقطه عطف آشپزخانه نام برد. معمولا ارتفاع استاندارد جزیره کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، ۹۰ سانتی متر است. ولی زمانی که بخواهیم از آن به عنوان سطح کار استفاده نماییم، ۷۰ تا ۷۵ سانتی متر مناسب می‌شود که این موضوع خلاقیت و توجه طراح به این موضوع را‌ می‌رساند. گاهی شما فضای بیشتری در اختیار دارید که پیشنهاد ما به شما جزیره با کمد و کشوهای بسیار است. هر طراحی‌ می‌داند جزیره آشپزخانه‌ای که برای غذاخوری طراحی شده است، باید فضای کافی برای قرارگیری زانوها در زیر آن را داشته باشد. به همین خاطر، لبه‌های پیشخوان در سمت صندلی‌ها باید به اندازه ۶۰ سانتی‌متر، از جزیره بیرون زده باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kca trends 2022 traditional 1

در این نوع از جزیره از سینک ظرفشویی استفاده‌ می‌شود. همچنین فضایی بر روی پیشخوان این جزیره‌ها فراهم می‌شود که بر روی آن می‌توان مواد غذایی را آماده نمود و حتی برای مهمانی‌های سلف سرویس از آن استفاده کرد. این جزیره نیز اغلب برای آشپزخانه‌‌هایی با فضای بزرگتر طراحی و اجرا می‌شود. وقتی اجاق‌ گاز روی جزیره آشپزخانه قرار داده شود، آشپز به وسط آشپزخانه هدایت می‌شود و به این ترتیب تسط کامل به فضای اطراف پیدا می‌کند. ولی در عین حال اشکال انتخاب این نوع جزیره این است که ریخت و پاش زیادی دارد و آشپزخانه را کمی شلخته نشان می‌دهد.

 

انتخاب رنگ کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ

انتخاب نوع رنگ مصرفی هم در قیمت و هم در کیفیت کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار خواهد بود. رنگ‌‌های قهوه‌ای مثل فندقی و گردویی در دسته‌ی رنگ‌‌های خودرنگ و شفاف طبقه بندی‌ می‌شوند در صورتی که رنگ‌‌های پوششی کاملا سطح چوب و روی کار را‌ می‌پوشانند و دامنه‌ی گسترده‌‌‌تری دارند مانند رنگ طوسی و خاکستری.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Poland 3 1

اگر از رنگ‌‌های پوششی استفاده‌ می‌کنید کیفیت چوب و روکش زیر کار خیلی اهمیت ندارد و‌ می‌توان تنها از ام دی اف خام رنگ شده برای ساخت کابینت با رنگ پوششی استفاده کرد اما اگر به رنگ طبیعی چوب علاقه مند هستید باید از ام دی اف روکش شده و رنگ‌‌های شفاف استفاده کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | design interior House R 3 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.