کابینت مدرن خانم سروش

کابینت مدرن خانم سروش

کابینت مدرن خانم سروش

 

 

تصویر پروژه نصب کابینت مدرن سرکار خانم سروش:

 

نصب کابینت مدرن خانم سروش نصب کابینت مدرن خانم سروش نصب کابینت مدرن خانم سروش نصب کابینت مدرن خانم سروش

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

آشپزخانه آماده

کابینت مدرن خانم سروش | قبل از شروع کار و خرید کابینت ، تهیه فضا و اندازه گیری دقیق از اهمیت برخوردار است. با چنین شغلی ، دقت در قسمت جلویی چیزی است که تفاوت در محصول نهایی را ایجاد می کند. هنگامی که کابینت های قدیمی خود را حذف کردید ، با پرسیدن از خود که چه مواردی را باید قبل از حرکت به جلو حل کنید ، یک لیست چک کنید.

آیا در مورد دیوارها و کف ها مواردی وجود دارد که باید اصلاح شود؟ اگر چنین است. اکنون وقت آن است که در حالی که کابینت ها از فضای خارج شده است ، به آنها رسیدگی کنید. شاید شما بخواهید کف خود را دوباره مرتب کنید یا کلا کفپوش جدید نصب کنید. بسته به ترجیح شما می تواند این کار را قبل یا بعد انجام دهد. فقط به یاد داشته باشید که در هنگام نصب کابینت کف پوش های جدید را به درستی ماسک بزنید تا آسیب نبیند. برای دیوارها ، سوراخ های وصله بسیار آسان تر است در حالی که کابینت ها از کار افتاده اند. در آخر ، آیا انتهای شل مانند لوله کشی یا برق وجود دارد که باید قبل از نصب کابینت آنها تمام شود؟ در این صورت ، قبل از حرکت به جلو باید از این موارد مراقبت شود.

نکته حرفه ای: هنگام تعویض وسایل و کار بر روی دیوارها ، با خاموش کردن برق و آب برای اندازه گیری کافی شروع کنید. چیزی به سادگی پیچاندن دیوار می تواند منجر به برق گرفتگی در هنگام برخورد با سیم های زنده در دیوار شود.

 

آشپزخانه را اندازه بگیرید

پس از آماده شدن فضای خود ، طرح مربوط به فضای جدید خود را با دقت و دقیق اندازه بگیرید. اگر از طرح فعلی فضا فاصله ندارید ، به سادگی از کابینت های قدیمی به عنوان راهنمای خود استفاده کنید. متناوباً ، می توانید برای ایجاد فضای جدید خود از یک مرکز طراحی به دنبال الگویی باشید. به هر صورت ، این مرحله برای اطمینان از عملکرد کابینت هایی که نصب می کنید در فضای شما ضروری است.

اسکچ ها ، چه به صورت حرفه ای ساخته شده باشند و چه نباشند ، ابزار مهمی برای کمک به شما در این مرحله هستند. فراموش نکنید که هنگام اندازه گیری ، از لوازم خانگی مانند اجاق گاز و یخچال خود حساب کنید. در صورت نصب کابینت های بالا ، حتماً هود را در نظر بگیرید. ترک وسایل در محل مناسب و اندازه گیری اطراف آنها و استفاده از آنها به عنوان نقاط مرجع می تواند مفید باشد.

 

خرید کابینت

کابینت مدرن خانم سروش | به طور کلی ، فروشگاه های کابینت شخصی را در اختیار شما خواهند داشت تا در ترجمه اندازه ها و طرح های شما به کابینت های واقعی کمک کند. برای داشتن اطمینان از اینکه دقیقاً همان چیزی را می خواهید که می خواهید ، داشتن شخصی با تجربه بسیار مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، یک فضای 60 اینچی می تواند یک کابینت 60 اینچ ، دو کابینت 30 اینچی یا ترکیبی مانند 48 اینچ در کنار یک کابینت 12 اینچ را فراخوانی کند. همه اینها به نیازهای خاص شما بستگی دارد. یک متخصص می تواند به شما در آشنایی با گزینه ها کمک کند.

 

نصب کابینت مدرن خانم سروش

کابینت مدرن خانم سروش |‌طراحی و دکوراسیون آشپزخانه در این خانه به سبک مدرن بود و به همین هم از کابینت های مدرن برای آن استفاده شد. کابینت ها این پروژه کابینت هاگلاس ترک AGT می باشند که به رنگ طرح چوب فرمید در پروژه کار شده است. صفحه ی کار شده روی کابینت ها، صفحع کورین سامسونگ کره است. تمامی یراق آلات استفاده شده در این پروژه، بلوم اتریش می باشد.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.