رنگ سبز در آشپزخانه 1

رنگ سبز در آشپزخانه 1

رنگ سبز در آشپزخانه

رنگ سبز در آشپزخانه | سبز تیره ، رنگ آشپزخانه است که به لطف تنوع سایه های مختلف متناسب با همه سبک ها ، آزمایش زمان می کند. سبز رنگی است که ما بیشتر با طبیعت ارتباط برقرار می کنیم و به درستی استفاده می شود ، می تواند سایه ای ایده آل برای دمیدن یک طراحی آشپزخانه باشد. ایده های باشکوه آشپزخانه سبز ما را برای برنامه ریزی کامل طرح آشپزخانه متناسب با سبک و بودجه خود مشاهده کنید.

ایده های آشپزخانه سبز

هیلی سیمونز ، رئیس تجارت برای مگنت می گوید: “در سال 2021 کابینت آشپزخانه سبز یک سبک جدید و کلیدی است.” ‘رنگ سبز در آشپزخانه می تواند به همان اندازه چشمگیر و لوکس باشد.’ در حال حاضر دو محبوب ترین سایه سبز برای آشپزخانه ها سبز مرجانی و جنگلی است. هر دو سبز ، اما هر یک کاملا متفاوت ظاهر می شوند – نشان دهنده پتانسیل و قدرت استفاده از این رنگ تقویت کننده است. انتخاب سایه مناسب می تواند باعث ایجاد یا شکستن طرح مورد نظر شما شود.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

نگاهی به بهترین راه های استفاده از این سایه های سبز و موارد دیگر در هر سبک آشپزخانه بیندازید.

1. سبز تیره را با رنگ سفید مقایسه کنید | رنگ سبز در آشپزخانه

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

کابینت های آشپزخانه با رنگ سبز پررنگ در مقابل دیوارهای سفید ، مانند آنچه در بالا مشاهده شد ، در تضاد بسیار خوبی هستند – برای نرم کردن ظاهر. استفاده از نمای متضاد امکان استفاده از یک رنگ سبز تیره در آشپزخانه کوچکتر را ایجاد می کند ، زیرا به تعادل روشنایی و تاریکی کمک می کند. با انتخاب میز کار و کاشی های سفید ، نور را بیشتر تقویت کنید.

2. سراغ طلا بروید

واحدهای آشپزخانه با رنگ سبز زیتونی را با جلوه های مجلل افزایش دهید. در این شیپور خاموشی طلای آشپزخانه ، دستگیره های درب و حتی لولاها ، جلای زیبایی را به سایه سبز رنگی که در کابینت استفاده می شود ، اضافه می کنند.

3. از رویکرد بازیگوشی به رنگ استقبال کنید

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

این آشپزخانه نمونه خوبی از نحوه سرگرمی با رنگ ، با کابینت های سبز یشمی و قطعات رنگارنگ درون میز کار جزیره است. یکی دیگر از برجستگی های طراحی کاشی های دیواری غیر معمول فن دار است. “ما یک چشم انداز برای آشپزخانه داشتیم” توضیح می دهد این صاحبخانه ، با این وجود یک مشاور طراحیfutureicons_. green سبز تیره مورد پسند است و کاشی های سفالی متناسب با سن خانه ماست. ما می دانستیم که یک جزیره آشپزخانه می خواهیم ، اما واحدهای سطح بالا نمی خواهیم. در بالای این جزیره سنگ مرمر سبز وجود دارد – یک ماده سنتی ، اما به روشی معاصر استفاده می شود. ‘

4. سبک با مریم گلی | رنگ سبز در آشپزخانه

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

رنگ سبز در آشپزخانه | مریم گلی سایه ای از رنگ سبز است که در آشپزخانه ها برای سال 2021 دیده می شود. با ترکیب یک سبز مریم گلی با رنگ سفید و سفید که یادآور طبیعت است ، احساس تازه و ارگانیکی به آشپزخانه خود اضافه کنید. دیوارهای سفید و میز کار به تمیز و تمیز نگه داشتن ظاهر کمک می کند. ایده آل اگر ظاهری آرام و دلپذیر را برای ارائه هوایی با طراحی پیچیده اسکاندیناوی ترجیح دهید.

5. نورافکن را به رنگ سبز روشن کنید

سبزیجات جنگل عمیق را می توان با سایه های لاته ، شیشه دودی و فلزات نرم متعادل کرده و تجملاتی را به آشپزخانه وارد کرد. افزودن سنگ مرمر سفید و برنج از طریق جنبه های طراحی مانند روشنایی و میز کار ، یا حتی لوازم جانبی ، به پرش نور در فضا کمک می کند و رنگ های سنگین تر را جبران می کند. »

6. از ظرافت با رنگ مات اطمینان حاصل کنید

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

بگذارید رنگ برجسته و برجسته به جای فریاد کشیدن. ساده ترین راه برای کاهش تأثیر یک رنگ قوی ، انتخاب روکش مات برای کابینت آشپزخانه است. در اینجا سایه ای زیبا و غنی از خاکستری سبز فورا فضا را گرم کرده و احساسی دنج و شبیه پیله ایجاد می کند. چلپ چلوپ از مدهای خاکستری پیچیده و یک افتخار کامل عالی با عنوان splashback.

7. با دیوارهای منطبق تأثیر بگذارید

رنگ سبز در آشپزخانه | با استفاده آزادانه از آن در فضای آشپزخانه ، عبارتی قوی تر با سایه چشمگیر سبز جنگلی ایجاد کنید. همان رنگ سبز را روی کابینت ها ، کم و دیواری ، با رنگ دیوار مطابقت دهید. هنگامی که نوبت به یک ظاهر طراحی شده با مبلمان و لوازم جانبی می رسد ، معرفی پاستیل های نرم و متالیک می تواند به ایجاد لطافت و کنتراست زیبا کمک کند.

 

8. الگوی را معرفی کنید

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

فضای آشپزخانه در این غذاخوری آشپزخانه با کاشی های طرح دار شیک از Topps Tiles به راحتی مشخص می شود. الگویی را انتخاب کنید که هم از روی کابینت و هم از روی میز کار دارای رنگ یا تن باشد. به شکل ها هم فکر کنید. در اینجا سبک هندسی پایه میز با الگوی هندسی روی کاشی ها متناسب است.

9. رنگ های متضاد را انتخاب کنید

رنگ سبز تیره در آشپزخانه | حرکت روی خاکستری ، سبز زمردی تیره داغترین رنگ آن لحظه است. دیوارهای نقاشی شده صورتی تضاد تازه ، زیبا و مدرنی با کابینت های سبز شاکر به سبک سنتی Shaker دارند. مانند این مجموعه سه تایی و سه تایی چراغ آویز ، با جستجوی روشنایی که می تواند ظاهر را بهتر کند ، از طرح رنگ سبز انتخابی خود نهایت استفاده را ببرید.

10. ایجاد کنتراست با میز | رنگ سبز تیره در آشپزخانه

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 10 Green kitchen 920x920 min

 

با افزودن میز کار مشکی ، از روشن به تاریکی نگاه کنید. انتخاب های تیره را با مبلمان درب مشکی و پریز های شیک مطابق ادامه دهید و به سایه ای کلاسیک از رنگ سبز سیب کشور ، یک لبه مدرن بدهید.

 

11. جرات برخورد رنگ ها را داشته باشید

چه کسی می گوید آبی و سبز هرگز نباید با هم دیده شوند؟ این ترکیب رنگی به طرز جسمی انحطاطی است و کتاب قانون را کاملاً از پنجره بیرون می اندازد. رنگ های برخورد به خوبی برای کمک به تعریف فضا و تفکیک محل پخت و پز و غذاخوری کار می کنند.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.