رنگ سبز در آشپزخانه 2

رنگ سبز در آشپزخانه 2

رنگ سبز در آشپزخانه | چه رنگی در آشپزخانه با رنگ سبز همراه است؟

رنگ سبز در آشپزخانه | اینکه رنگ در سبز در آشپزخانه چه رنگی باشد ، به سایه مورد نظر بستگی دارد. سایه های عمیق و مجلل با ظاهری مدرن و لوکس با لهجه های طلایی و برنجی و میز کار مرمر مطابقت دارند. سایه های روشن تر و روشن سبز کاملاً متناسب با سایه های غنی از چوب و مواد خنثی گرم کننده مانند کرم و کتان است. همه باعث تقویت زیر رنگ گرم و سبز می شوند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

چگونه یک آشپزخانه سبز را تزئین می کنید؟

رنگ سبز در آشپزخانه | نحوه انتخاب شما برای تزئین یک آشپزخانه سبز با انتخاب سبک تعیین می شود. سنتی یا مدرن ، کشور یا معاصر. برای غوطه وری کامل در فضای خود ، کابینت های رنگ سبز را انتخاب کنید و بر روی دیوارها چاشنی رنگ اضافه کنید. برای یک رویکرد نرم تر ، کابینت های سبز را انتخاب کنید اما اتاق را با رنگ دیوار خنثی تزئین کنید. برای اینکه شمشیر خود را به تزئین آشپزخانه با رنگ سبز آغشته کنید. کابینت ها را در سایه خنثی بگذارید. به جای آن دیوارها را به رنگ سبز درآورید.

قانون کلی هنگام استفاده از رنگ پررنگ در آشپزخانه ایجاد تعادل است. بنابراین هرچه رنگ سبز روی کابینت ها تیره تر باشد ، باید رنگ آن در طبقه ها روشن تر باشد تا حس تعادل ایجاد شود. و بالعکس با سایه های سبز روشن.

برای کسانی که به دنبال ایجاد رنگهای سبز آرام در طراحی آشپزخانه خود هستند ، سایه روشن تر از رنگ سبز مریم گلی و کابینت و مبلمان به رنگ سفید را امتحان کنید. سایه های شیک و ظریف یک ظاهر پاستلی را در خانه شما گنجانده و باعث ایجاد احساس سبک و تازه به آشپزخانه می شود. برای تزیین یک جفت تنظیم سنتی ، این سایه های آرامش بخش را با میز کار با چوب طبیعی و کفپوش سنگی تزئین کنید برای اینکه سایه های روشن تر ، با لمس سنگ مرمر سیاه و آهن آلات سیاه ، احساس مدرن تری داشته باشید.

 

12. یک آشپزخانه روستایی را با رنگ سبز کامل کنید

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

رنگ سبز در آشپزخانه | برای تزریق رنگ به طرح کلاسیک کشور از رنگ سبز استفاده کنید. یک سیب کم رنگ یا سبز مریم گلی را انتخاب کنید تا ظاهر شما را تازه و سبک نگه دارد ، نه اینکه زیاد باشد. برای جفت واقعی سبک سنتی با میز کار چوبی روستایی و کاشی کف سنگ فرش خنثی. دیوارها را با رنگ سفید روشن نگه دارید تا حواس شما را از نگاه پرت نکنید. از قفسه های باز برای نمایش ظروف سفالی به سبک مزرعه ، پایه کیک و شیشه های کلنر کلنر پر از مواد استفاده کنید.

13. با گزینه های مطمئن تر مبلمان تعادل را حفظ کنید | رنگ سبز در آشپزخانه

کار با رنگهای تند و تیره مانند این سبز جنگلی مجلل کاملاً متعادل است. از طریق مبلمان ، لوازم جانبی یا سایر رنگ ها با رنگ های خنثی و کمرنگ مخلوط کنید تا فضا سبک شود. اگر دیوارها را به رنگ سبز عمیق نقاشی می کنید ، سقف را با رنگ سفید ترد انجام دهید.

14. چیزها را با هم مخلوط کنید

اگر فکر یک رنگ پررنگ در آشپزخانه شما را از ترس پر می کند ، دیگر نیازی به رفتن کامل گراز نیست. فقط با رنگ آمیزی واحدهای دیواری ، جلوه ای را که در این آشپزخانه از بلیکس لندن نشان داده شده امتحان کنید. چوب تراش خورده خشن در کابینت های پایه احساس آرام و روستایی ایجاد می کند که با سبز ملایم به خوبی کار می کند.

15- فضای سبز را با فضای سبز ملایم دعوت کنید | رنگ سبز در آشپزخانه

تخته های چوبی رنگ شده روی میله صبحانه که با کابینت های داخلی آشپزخانه مطابقت دارد ، به شما اطمینان می دهد که این آشپزخانه در آخرین روند رنگی غوطه ور است. سایه ملایم سبز سیب بسیار ظریف اما به اندازه کافی موثر است که می تواند طبیعت را به این آشپزخانه تزریق کند. استفاده از گیاهان خانگی به فضای سبز بیشتر کمک می کند ، و استقبال واقعی از فضای بیرونی در داخل.

16. سراغ رنگ های گرم بروید

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

رنگ سبز در آشپزخانه | ممکن است ما به طور خودکار سبز را به عنوان یک رنگ گرم تصور نکنیم. اما سایه های زیادی وجود دارد که در آنها احساس راحتی می کنند. به خصوص اگر با خنثی های خامه ای یا فلزات گرم ترکیب شوند. مانند آنهایی که در آشپزخانه به سبک کشور هستند.

 

17. داخل و خارج را مخلوط کنید

اگر آشپزخانه شما مشرف به باغ شما باشد ، رنگ سبز و ملایم داخل آن با فضای سبز افزایش یافته و یک پالت یکپارچه ایجاد می کند. در یک فضای بزرگ کابینت با رنگ سبز کم رنگ و میزهای کار با چوب گرم فضای خفیف را متوقف می کند و باعث می شود حتی بزرگترین آشپزخانه احساس گرما و استقبال کند.

18. رنگ زنگی را انتخاب کنید | رنگ سبز در آشپزخانه

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

با سایه های ترد ، برگ روشن یا سبز آهک ، احساس معاصر ایجاد کنید. یک مورد یکپارچهسازی با سیستمعامل ، سبز زیتونی شریک ایده آل برای مبلمان چوبی تیره در اواسط قرن است. این ترکیب فضایی را به شما می بخشد که گرما و راحتی را از آن خارج می کند. می توانید جسور باشید و از آن روی دیوارها استفاده کنید. یا با استفاده از زیتون برای لوازم جانبی و یک ماده خنثی غنی برای دیوارها ، آن را ایمن بازی کنید.

20. به سمت یکپارچه سازی با سبز نعنایی بروید

 

رنگ سبز در آشپزخانه

 

رنگ سبز در آشپزخانه | سایه پاستلی تصفیه شده مواد معدنی یشم برای ایجاد احساس آرامش و در عین حال طراوت به آشپزخانه شلوغ بسیار مناسب است. از آن در واحدهای پایه و دیوارهای زیر ریل دادو استفاده کنید ، سپس با کفپوش سفید روشن ، میز کار و دیوارهای بالایی جفت شوید تا تعادل ایجاد شود. سایه دارای فضای Fifties است. بنابراین با داشتن مبلمان چوبی به سبک اواسط قرن ، ظروف سبز کم رنگ و وسایل ظاهری یکپارچه برای ایجاد یک قلب معمولی اما شیک از خانه بسیار عالی به نظر می رسد.

21. در لوازم جانبی چوبی کار کنید

رنگ سبز در آشپزخانه | ما اینجا سایه آرام زیتون را دوست داریم. آرام و پیچیده ، رنگی ساده است و بی رمق نیست. رنگهای سبز ملایم و چوب وقتی با هم جفت شوند به طرز شگفت انگیزی کار می کنند. این ترکیب فضایی را به شما می بخشد که گرما و راحتی را از آن خارج می کند. می توانید جسور باشید و از آن روی دیوارها استفاده کنید. یا با استفاده از زیتون برای لوازم جانبی و یک ماده خنثی غنی برای دیوارها ، آن را ایمن بازی کنید. ما توصیه می کنیم با بسیاری از لوازم جانبی روستایی احساس کشور را تقویت کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.