کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه

کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه

کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه، ایده‌ای به‌روز و اقتصادی!

همه‌ی ما کم و بیش می‌دانیم که آشپزخانه‌‌های کوچک، یکی از دغدغه‌‌های امروز خانواده‌های ایرانی و حتی خود ما هستند. این روزها، بیشتر منازل نوساز با هال و پذیرایی بزرگ و آشپزخانه و اتاق‌های کوچک ساخته شده و املاک فرسوده نیز با همین نقشه بازسازی می‌شوند. مرتب بودن، فضاسازی درست و شیک بودن اجزای داخلی آشپزخانه، مهم‌‌‌ترین بخش طراحی آشپزخانه‌‌های کوچک و بزرگ است که باید مورد توجه قرار گیرد. در این میان، کابینت آشپزخانه بدون شک مهم‌ترین عنصر یک آشپزخانه‌ی کامل است. در این نوشته از گریت کابینت با هم کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه را بررسی و ارزش خرید این نوع از کابینت را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد تا برای بازسازی آشپزخانه و خرید کابینت جدید، بهترین تصمیم را بگیرید!

 

به اطلاعات بیشتر درمورد کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

چرا کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه؟

اگر چه هر کسی دوست دارد آشپزخانه‌‌‌‌ای بزرگ و دلباز داشته باشد، اما زندگی شهری و آپارتمان نشینی، این فرصت را به همه نخواهد داد که فضایی بزرگ در اختیار داشته باشیم و اغلب اوقات داشتن آشپزخانه‌‌‌‌ای بزرگ، امکان پذیر نخواهد بود. پس مهم است که با استفاده از آشپزخانه‌های اصولی و طراحی دکوراسیون آشپزخانه با شیوه‌های درست و کمک از متخصصان این حوزه، از این فضای کوچک نهایت استفاده را ببریم.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 9

حقیقت این است هر چه قدر هم آشپزخانه‌‌‌‌‌ی شما کوچک باشد، نباید از داشتن فضایی ایده آل برای آشپزی محروم باشید؛ بلکه می‌توانید با استفاده از اصول و قواعد طراحی، فضایی مفید و کاربردی برای آشپزخانه‌‌های کوچک طراحی کنید، به نحوی که نه تنها فضای کافی در اختیار داشته باشید، بلکه بتوانید آشپزخانه خود را بزرگ‌‌‌تر از آنچه هست، جلوه دهید. کلید این راه، بازسازی آشپزخانه است. در ادامه قصد داریم با معرفی کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه، انتخاب را برای شما کمی آسان‌تر کنیم.

 

آیا استفاده از کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه منطقی است؟

بیایید پیش از پرداختن به کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه، کمی با خود این کابینت آشنا شویم. متریال هایگلاس، همان ام دی اف خام است که به وسیله‌‌‌‌‌ی روکش پلاکسی گلاس درخشان و براق، پوشانده شده است. پلاکسی گلاس، نمایی مانند شیشه دارد اما لایه‌‌‌‌ای پلاستیکی‌ست و از شیشه سبک‌‌‌تر است. به دلیل گران بودن لایه‌‌‌‌‌ی پلاکسی گلاس، تنها یک سمت ورق هایگلاس با این لایه روکش می‌شود و سمت دیگر آن، از روکشی ارزان‌‌‌تر تهیه می‌شود تا قیمتش اقتصادی‌تر باشد.

کابینت هایگلاس بهترین کابینت آشپزخانه

کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه، ظاهری براق و شفاف دارند و نور را به صورت کامل منعکس می‌کنند برای همین بهترین گزینه برای آشپزخانه‌‌های کوچک هستند. کابینت هایگلاس معمولا در دکوراسیون آشپزخانه‌‌های ساده و مدرن استفاده می‌شود و از نظر قیمتی، بهایی در رنج متوسطی دارد. یک کابینت هایگلاس ایرانی سفید، می‌تواند فضای شما را بسیار بزرگ‌تر نشان دهد.

چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ایرانی

کابینت‌‌های هایگلاس، طرح ها، مدل و رنگ‌‌های متنوعی دارند و برای هر فضایی چه کوچک و چه بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. کابینت آشپزخانه هایگلاس، به دلیل بازتاب نور، یکی از بهترین گزینه هایی‌ست که می‌توانید در آشپزخانه‌ی خود داشته باشید و برای بازسازی آشپزخانه، آن را انتخاب نمایید.

 

مزایا و معایت کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه

هر نوع متریالی که برای آشپزخانه خود استفاده می‌کنید، مزایا و معایب مختلفی دارد و بالطبع این مزایا و معایب می‌تواند بر روی تصمیم گیری شما اثر گذار باشد. در ادامه برخی از مهم‌‌‌ترین ویژگی‌‌های کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه با شما در میان می‌گذاریم:

 • قیمت کابینت هایگلاس ایرانی مناسب است و در رنج متوسط قرار دارد.
 • هایگلاس از ام دی اف، گران‌‌‌تر و از چوب بسیار ارزان‌‌‌تر است.
 • کابینت هایگلاس ایرانی به دلیلی براق بودن، نمای مدرن و شیکی را به آشپزخانه شما می‌بخشد.
 • کابینت هایگلاس در برابر رطوبت و آب آسیب پذیر است و نباید خیس شود.
 • کابینت هایگلاس ایرانی به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، به راحتی گرد و غبار یا ذرات چربی را به خود جذب نمی‌کند.
 • تمیز کردن کابینت هایگلاس ایرانی به راحتی امکان پذیر است.
 • کابینت هایگلاس ایرانی با رنگ‌‌های تیره، معمولا لکه‌‌‌‌‌ی انگشت را نشان می‌دهد.
 • کابینت هایگلاس ایرانی در برابر خط و خش آسیب پذیر است.
 • کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه در مقابل ضربه و خراش، دچار خط خوردگی می‌شود.
 • طرح‌‌ها و رنگ‌‌های کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه، بسیار متنوع و شاد است.
 • کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه کوچک بسیار مناسب است.
 • کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه قیمتی به صرفه دارد.
 • رنگ‌‌های روشن بازتاب نور بسیار زیادی دارند و این خاصیت در کابینت هایگلاس بسیار زیاد‌‌‌تر است.

 

نورپردازی کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه

نورپردازی مناسب، آیتم بسیار مهمی در نوسازی و دکوراسیون آشپزخانه‌‌ها است و می‌تواند فضای شما را از این رو به آن رو کند. وجود نور کافی باعث خواهد شد، آشپزخانه‌‌‌‌‌ی کوچک شما، دلباز‌‌‌تر و بزرگ‌تر از حد واقعی نشان داده شود. یکی از امتیازات کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه، انعکاس نور بسیار بالای آن است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | RYC0885 1 LR scaled 1 1

کابینت هایگلاس ایرانی در بازسازی آشپزخانه، باعث روشنایی آشپزخانه شما خواهد شد. بنابراین از پوشاندن پنجره‌‌های آشپزخانه‌تان اجتناب کنید و اگر آشپزخانه‌تان، نور کافی دریافت نمی‌کند، از سیستم نورپردازی قوی‌‌‌تری استفاده کنید. کابینت هایگلاس با رنگ‌‌های شاد و متفاوت می‌تواند آشپزخانه شما را منحصر بفرد و جذاب کند. هایگلاس به دلیل طراحی‌‌های متنوع، این اجازه را به شما می‌دهد که کابینت‌‌های شاد و رنگارنگ را در آشپزخانه‌تان، تجربه کنید و از داشتن محیطی شاد لذت ببرید. کابینت هایگلاس علاوه بر اینکه رنگ‌‌های براق و شادی دارد، می‌تواند طرح دار و ساده باشد. انواع طرح دار کابینت هایگلاس دارای رگه‌‌ها و خطوط است که می‌تواند مطابق سلیقه شما باشد.

کابینت ممبران در آشپزخانه ایرانی

استفاده از کابینت‌‌های رنگی ترکیبی، باعث ایجاد عمق در آشپزخانه و بزرگ‌‌‌تر دیده شدن فضای آشپزخانه می‌شود. همچنین کابینت‌‌های دو رنگ و ترکیبی، باعث می‌شوند نمای آشپزخانه شما مدرن‌‌‌تر و شیک‌‌‌تر به نظر برسد و در کل، فضای جذابی برای شما به وجود بیاید. هایگلاس علاوه بر کابینت‌ها، می‌تواند در ساخت سایر لوازم چوبی مانند کمد‌‌ها نیز مورد استفاده بگیرد. این آیتم به این دلیل حائز اهمیت است که باعث هماهنگی بیشتری بین اجزاء در خانه‌‌های کوچک می‌شود و باعث می‌شود از شلوغی و هرج و مرج در دکوراسیون خانه جلوگیری شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 6610

کابینت هایگلاس فرامید به دلیل براق بودن و بازتاب نور، یکی از بهترین گزینه‌‌ها برای آشپزخانه‌‌های کوچک است و به دلیل بهای متوسطی که دارد، متناسب با بودجه بندی شما خواهد بود. در پایان اشاره می‌کنیم هر چه از رنگ‌‌های روشن‌‌‌تر کابینت هایگلاس در آشپزخانه‌تان استفاده کنید، فضای شما روشن‌‌‌تر و بزرگ‌‌‌تر از آنچه هست دیده می‌شود و می‌تواند زیبایی آشپزخانه شما را بیشتر سازد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | landingKitchen scaled 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.