قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403

قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403

قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403 در آشپزخانه ایرانی

کابینت ایتالیایی یا اروپایی در تمام دنیا از طرفداران زیادی برخوردار بوده و گزینه‌‌ای عالی برای آشپزخانه‌های مدرن و کلاسیک به شمار‌ می‌رود. این کابینت‌ها نه تنها از نظر ساختار و شکل کلی، بلکه اجزا و همچنین رنگ بندی از قوانین خاصی پیروی‌ می‌کنند. برای این که کمی بیشتر با این سبک از کابینت جذاب و همچنین قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403 آشنا شویم، حتما این نوشته‌ی گریت کابینت را دنبال کنید!

 

به دنبال قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403 هستید؟ این نوشته‌ها مخصوص شما هستند!

 

 

کابینت ایتالیایی چیست؟

ایتالیا به پایتخت مد در تمام دنیا شناخته شده بوده و رد پای آن را به خوبی‌ می‌توان در حوزه دکوراسیون نیز مشاهده نمود. به طوری که کابینت‌های طراحی شده توسط طراحان حرفه‌‌ای آن به خوبی توانسته است طرفدارانی را از اقصی نقاط دنیا جذب خود کند. کابینت ایتالیایی به نوع خاصی از کابینت‌ها گفته می‌شود که در دو گروه کابینت مدرن و کابینت کلاسیک قابل تقسیم بندی هستند. نوع مدرن این کابینت‌ها سادگی و مینیمال بودن را تداعی نموده و سبک کلاسیک آنها تجملات و سلطنتی بودن را جلوه‌ می‌دهد. این کابینت‌ها با متریال‌های مختلفی از قبیل چوب، ام دی اف،‌ هایگلاس و غیره، قابل تولید بوده و از نظر رنگ بندی نیز تاکید زیادی بر استفاده از رنگ‌های مکمل دارند.

 

 

قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403 به تفکیک مدل

کابینت‌های ایتالیایی یا اروپایی را‌ می‌توان بر اساس فاکتورهای مختلفی از قبیل طرح و مدل و همچنین جنس بدنه آنها گروه بندی کرد. به همین دلیل‌ می‌توان از آنها در آشپزخانه‌هایی با سبک‌های مختلف استفاده نمود و فضایی فوق العاده را به وجود آورد. از مهم‌ترین دسته بندی‌های ارائه شده برای این کابینت‌ها‌ می‌توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

 • کابینت مدرن ایتالیایی: در حالت کلی اگر نگاهی به لباس، نحوه چیدمان خانه‌ها و محیط اطراف اروپایی‌ها بیندازید، بدون شک اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب‌ می‌کند، سادگی است. این سادگی را‌ می‌توان در کابینت مدرن ایتالیایی به خوبی احساس کرد و به همین دلیل تا این اندازه مورد توجه قرار گرفته اند. علاوه بر سادگی به کار رفته در طراحی این کابینت ها، ویژگی‌های دیگری نیز در آنها وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:
  • توجه بسیار زیاد به سادگی و حذف هرگونه منبت کاری، یراق آلات و طرح‌های برجسته یا تور رفتگی‌ها روی بدنه کابینت
  • توجه زیاد به طراحی کابینت‌های کاربردی مدرن و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه
  • طراحی کابینت‌ها با ارتفاع کم
  • استفاده از جزیره با طرح‌های ساده و کاملا مدرن
  • استفاده از سطوح براق برای کابینت
  • در طراحی این کابینت‌ها توجه زیادی به گوشه‌ها و تمام بخش‌ها می‌شود. به همین دلیل از کابینت‌های کنج و گوشه و همچنین کشوهای طبقاتی در آنها استفاده می‌شود تا فضا کاملا کاربردی شود. در حالت کلی در کابینت ایتالیایی مدرن توجه زیادی به استفاده از کابینت‌های چند منظوره می‌شود تا فضای کم آشپزخانه نظم خوبی داشته باشند.
 • کابینت کلاسیک ایتالیایی: از دیگر انواع کابینت‌های اروپایی‌ می‌توان به سبک کلاسیک اشاره نمود. این کابینت‌ها زیرمجموعه‌‌ای از کابینت چوبی آشپزخانه‌ می‌باشد که با رنگ‌های گرم فضایی فوق العاده را ایجاد‌ می‌کنند. از مهم‌ترین ویژگی‌های کابینت ایتالیایی‌ می‌توان به طراحی سلطنتی و تجملاتی، استفاده از تاج و سر ستون و پاخور، یراق آلات مجلل اشاره نمود. علاوه بر این، در اغلب مواقع برای روی جزیره و کابینت‌های ردیف پایین از سنگ‌های مرمر استفاده می‌شود که در تجملاتی شدن کابینت‌ها اثر زیادی دارند.

 

به دلیل نوسانات بازار و همچنین نیاز به بررسی متراژ مورد نیاز آشپزخانه‌ی شما، برای دریافت قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403 حتما با شماره‌ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید یا از مشاوره‌ی رایگان واتساپی ما استفاده کنید!

 

قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403 به تفکیک سبک

امروزه انواع مختلفی از کابینت اروپایی به سبک مدرن و کلاسیک در ایران اجرا‌ می‌شود. مهم‌ترین دلیل توجه و اقبال زیاد مردم به این نوع کابینت‌ها به خاطر کیفیت بسیار بالا و ویژگی‌های خاص آنهاست. به طور کلی کابینت کلاسیک اروپایی به مدل‌هایی از کابینت گفته‌ می‌شود که به سبک قدیمی با متریال جدید طراحی‌ می‌شوند. کابینت‌های کلاسیک اغلب دارای طرحی متفاوت هستند و در ساخت آن‌ها از چوب طبیعی استفاده‌ می‌شود. همچنین این طرح کابینت‌ها باعث‌ می‌شوند تا فضای آشپزخانه گرم و صمیمی‌تر به نظر برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 3Genesi scaled 1

از جمله مدل‌های کابینت که در سرتاسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است و مورد توجه اکثر مردم واقع شده است کابینت اروپایی‌ می‌باشد. علت این محبوب شدن این است که این دسته از کابینت‌ها حسی از زمان گذشته در ذهن مخاطبین خود تداعی‌ می‌کنند.

قیمت کابینت مدرن ترند کابینت وکیوم کابینت وکیوم جدید

اگر تمایل دارید فضای آشپزخانه تان لوکس و لاکچری به نظر برسد بهتر است این کابینت‌ها را برای نصب انتخاب نمایید. کابینت اروپایی به گونه‌‌ای طراحی‌ می‌شود که بیش‌ترین استفاده از فضای آشپزخانه موجود باشد، بنابراین این کابینت‌ها موجب بهینه سازی فضای آشپزخانه‌ می‌شوند.

خرید کابینت نئوکلاسیک کابینت انزو پولیشی جدید 1401

در طراحی کابینت‌های اروپایی و ایتالیایی علاوه بر مدل و ساختار کلی، لازم است به رنگ‌ها توجه زیادی شود. رنگ بندی مورد استفاده برای کابینت‌های مدرن سبک ایتالیایی در اغلب مواقع مکمل هم هستند. به همین دلیل کنتراست خوبی در فضا ایجاد شده و فضای کوچک آشپزخانه‌ها را بزرگتر جلوه‌ می‌دهد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Maistri Giza neolith abu dhabi white Arena 2021 0965 scaledDown

رنگ کابینت ایتالیایی سبک کلاسیک به دلیل تاکید زیادی که به استفاده از چوب در آنها وجود دارد، بیشتر قهوه‌‌ای و کرم و رنگ‌های گرم‌ می‌باشند. مساله بسیار مهم در انتخاب رنگ برای این کابینت‌ها این است که به صورت براق باید اجرا شوند. درخشندگی و براق بودن از جمله مواردی‌ می‌باشد که در این کابینت ها؛ چه در سبک مدرن و چه کلاسیک به وضوح مشاهده می‌شود. براق بودن کابینت‌های اروپایی باعث می‌شود تا به گزینه‌‌ای مناسب برای آشپزخانه‌های کوچک تبدیل شوند و نور را به خوبی انعکاس‌ می‌دهند.

 

متریال و قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403

کابینت‌های طراحی شده در سبک‌های مختلف از متریال‌های گوناگونی تولید می‌شوند. جنس این کابینت‌ها با توجه به سبک آنها با هم فرق دارد و همان طور که اشاره شد، در نوع کلاسیک بیشتر از چوب برای آنها استفاده می‌شود. این در حالیست که برای سبک‌های مدرن بیشتر به سمت متریال‌های ارزان‌تر گرایش پیدا می‌شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | landingKitchen scaled 1

کابینت‌ هایگلاس ایتالیایی، ام دی اف و لمینت از جمله گزینه‌های پرطرفداری‌ می‌باشند که با قیمت‌های ارزان‌تر نسبت به چوب ارائه می‌شوند.

 

نکاتی درمورد قیمت تمام شده کابینت ایتالیایی در سال 1403

با توجه به تنوع زیاد در مدل کابینت‌های ایتالیایی، لازم است در زمان انتخاب آنها به چند نکته مهم توجه شود که عبارتند از:

 • اگر فضای آشپزخانه شما با محدودیت در فضا مواجه‌ می‌باشد، بهتر است کابینت سبک مدرن اروپایی را انتخاب کنید. کابینت‌های این سبک به دلیل طراحی ساده، سطح صاف و یکدست و بدون یراق آلات باعث بزرگتر جلوه دادن محیط می‌شوند.
 • در خانه‌هایی که سبک کلی آنها کلاسیک‌ می‌باشد، کابینت‌های چوبی با طرح‌های سلطنتی‌ می‌توانند انتخاب ایده آلی باشند.
 • کابینت‌های ایتالیایی همیشه سطح براق و درخشنده دارند. به همین دلیل این سبک کابینت برای افرادی که به سطوح مات علاقه مند هستند گزینه مناسبی نخواهد بود.
 • در سبک‌های مدرن از دستگیره برای کابینت استفاده نمی‌شود.
 • جنس بدنه کابینت‌ها باید با دقت زیادی انتخاب شود تا زیبایی طراحی آن‌ها همیشگی باشد. ورق‌های ام دی اف دارای کیفیت‌های متفاوتی بوده و برای کابینت‌های اروپایی باید بتوانید بهترین جنس‌ها را انتخاب کنید.
 • قیمت کابینت آشپزخانه چه در سبک‌های مدرن و کلاسیک اروپایی و ایرانی تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی قرار میگیرند. جنس بدنه، ضخامت ورق‌های به کار رفته در بخش‌های مختلف، اندازه و ابعاد، نوع کابینت و جزیره و غیره همگی‌ می‌توانند بر قیمت نهایی کار تاثیر زیادی ایجاد کنند.

کابینت ملامینه در آشپزخانه کوچک

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.