مروری بر کابینت های ایتالیایی

مروری بر کابینت های ایتالیایی

مروری بر کابینت های ایتالیایی

کابینتهای مدرن ایتالیایی از قبیل کابینتهای هستند که امروزه به فراوانی در عرصه کابینت سازی از آن استفاده می شود.

در همه قسمت های دنیا متناسب با فرهنگ خود سبک خاصی را در طراحی و تولید انجام می‌دهد‌.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان سبک های مختلف و خاصی در زمینه کابینت سازی به وجود آمده است.

در این محتوا سعی داریم که کابینت های مدرن ایتالیایی را مورد بررسی قرار دهیم و امیدواریم که از خواندن مطالب به صورت کافی داشته باشید.

با ما همراه باشید.

 

کابینت های ایتالیایی

همانطور که در کابینت های معماری و سبک های مختلف اشراف کامل دارید باید بگویم که کشور ایتالیا در صنعت مد و در سبک‌های طراحی زبانزد عام و خاص بوده و معماران زیادی در سراسر دنیا از این سبک و الگوگرفتند.

ایتالیایی‌ها همچنین در صنعت مد تبحر خاصی دارند و حتی امروزه هم نمونه های زیبایی از متریال های ایتالیایی در بازارهای ایران به چشم می خورد.

کابینت های ایتالیایی نوعی سبک مدرن و لوکس در طراحی آشپزخانه به حساب می آیند که می تواند فضای آشپزخانه را زیبا و جذاب کند.

اما در ابتدا بهتر است که اطلاعاتی درباره کابینت های مدرن داشته باشیم تا بتوانیم بهتر و کاملتر شناختی درباره کابینت های مدرن به دست بیاوریم.

کابینت

کابینت

کابینت های مدرن نوعی طراحی هستند که در خانه صورت می گیرد که معمولاً با حداقل جزئیات و تزئینات اجرا می‌شوند و اصلی‌ترین مورد آنها سادگی است.

هر چقدر که کابینت های آشپزخانه های مدرن ساده تر باشد قطعاً همه چیز زیباتر به نظر می‌رسد و توجه افراد را به خود جلب می کند.

امروزه کابینت های مدرن و ساده طرفداران زیادی داشته و استقبال زیادی از آن برای طراحی آشپزخانه شده است.

کابینت های مدرن ایتالیایی دارای ویژگی های هستند که بهتر است آنها را بدانید تا هنگام خرید بر آنها اشراف کامل داشته باشید.

استفاده از رنگ های براق و درخشنده در سبک ایتالیایی جایگاه ویژه ای دارد بهتر است که رنگ کابینت ها را همگام با متراژ کابینت ها انتخاب کنید.

این به این معنی است که اگر متراژ کوچک برای آشپز خانه در اختیار دارید بهتر است که از رنگ های روشن و براق برای طراحی آن استفاده کنید.

زیرا کابینت های روشن باعث بازتاب نور مناسبی در آشپزخانه می شود که باعث می شوند محیط آشپزخانه از حد واقعی بزرگتر نشان داده شود و محیط درونی آشپزخانه زیباتر و دلباز تر به نظر می رسد.

دلیل استفاده نکردن از رنگ های تیره این است که باعث می‌شود محیط آشپزخانه کوچک تر و کم نور تر به نظر برسد و جلوه خود را از دست می‌دهد.

 

اطلاعات بیشتر در ارتباط با کابینت سبک ایتالیایی

در طراحی های ایتالیایی نور نقش بسیار مهمی دارد که اغلب نور طبیعی را شامل می شود اجازه دهید تا نور طبیعی به درون آشپزخانه راه پیدا کند و از زیبایی و  گرمای آن استفاده کنید.

اما نگران نباشید اگر آشپزخانه دارید که نورگیر نیست بهتر است از نورپردازی های حرفه ای استفاده کنید و همچنین استفاده از نورهای مخفی در دکوراسیون آشپزخانه می توانند در زیبایی محیط بیافزایند.

کابینت سبک ایتالیایی

کابینت سبک ایتالیایی

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

 

یکی از تجهیزاتی که اغلب در آشپزخانه های مدرن ایتالیایی دیده می شود استفاده از جزیره است.

اگر یک جزیره کوچک هم باشند در آشپزخانه جای بگیرد بسیار تاثیر گذار است.

بهتر است که نوعی را انتخاب کنید که کاربرد داشته باشد و حتی می توانید سینک ظرفشویی را هم بر روی آن قرار دهید.

اگر تمایل ندارید که سینک آشپزخانه را بر روی جزیره قرار دهید می توانید از آن به عنوان میز ناهارخوری استفاده کنید و با انتخاب چندین صندلی مدرن و زیبا ماهیتی متنوع و منحصر به فرد را ایجاد نمایید.

کابینت هایی که ارتفاع کمی دارند در آشپزخانه های مدرن ایتالیایی کاربرد فراوانی دارند.

معمولاً در این سبک از کابینت ها و ارتفاع آن حاکم است و تا سقف امتداد پیدا نمی‌کند می گذارد و سادگی را برای طراحی داخلی آشپزخانه انتخاب می‌کنند.

در طراحی کابینت های ایتالیایی معمولا از رنگ های خنثی و اغلب سفید استفاده میکنند.

رنگ سفید به دلیلی اینکه نماد پاکیزگی و زیبایی است بهتر است که درآشپزخانه به کار رود.

برای مثال کابینت ها، اکسسوری ها، ظروف و…

اگر احساس میکنید که پی از مدتی از استفاده رنگ سفید خسته شده اید بهتر است که از ترکیب رنگ های دیگری با رنگ سفید استفاده نمایید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.