قبل و بعد بازسازی اتاق نشیمن

قبل و بعد بازسازی اتاق نشیمن

تصاویری از قبل و بعد بازسازی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن یکی از عمومی ترین مکان های خانه است، بنابراین باید هم راحت و هم شیک باشد. این فضای چند منظوره چه برای سرگرمی و چه برای استراحت با خانواده استفاده کنید، این فضای چندمنظوره باید در برابر استفاده مداوم مقاومت کند. اگر اتاق خانوادگی شما کمی خسته یا قدیمی به نظر می رسد، ممکن است زمان کمی تجدید یا شاید حتی یک تغییر کامل باشد. ما بازسازی های باورنکردنی قبل و بعد از اتاق نشیمن را از آرشیو شرکت بازسازی گریت جمع آوری کرده ایم که مملو از الهامات زیادی برای پروژه بعدی شما هستند. ببینید چگونه طراحان ما فضاهای نشیمن زیبا و در عین حال آرامی را برای مشتریان خود و خودشان ایجاد کردند!

 

این اتاق نشیمن فوق العاده را می بینید؟ فکر می کنید قبلا چه شکلی بوده؟ بعد از این که تصویر بعدی را دیدید حدس بزنید چه نوع بازسازی ای روی آن انجام شده یا اصلا بازسازی بوده یا صرفا یک طراحی مجدد؟؟

حالا یک تصویر دیگر ببینیم، این بار تصویر قبل را اول مرور می کنیم و بعد تغییرات را با هم می بینیم!

و چیزی که به آن تبدیل شد:

و پروژه بعدی که بازسازی مسکونی با تخریب کامل است:

تصویر اتاق نشیمن بعد از بازسازی خانه:

و تصویر آخر از این مجموعه:

تصویر بعدی را باور نخواهید کرد!

رازهای بازسازی خانه بازسازی ملک نوسازی و بازسازی مزایای بازسازی ساختمان

تصاویر قبل و بعد بازسازی اتاق نشیمن را دوست داشتید؟ اگر برای بازسازی های این چنینی کمک می خواهید ادامه مطلب را بخوانید!

 

چگونه بازسازی کنیم؟

اگر خانه به اندازه کافی برای نیازهای شما بزرگ نیست، در نظر بگیرید که چگونه می توانید آن را تغییر دهید تا آن را اصلاح کنید. ممکن است بتوانید به راحتی فضای موجود مانند گاراژ یا انبار را تبدیل کنید. اگر زمین اجازه دهد، یک تبدیل ساده انبار بسیار مقرون به صرفه است. یا ممکن است باغ به اندازه‌ای بزرگ باشد که فضایی برای باز کردن عقب داشته باشد و در عین حال فضای بیرونی قابل توجهی برای لذت بردن باقی می‌گذارد. مجدداً، برای نشان دادن آنچه ممکن است به املاک همسایه نگاه کنید.

 

آیا خانه به بازسازی مسکونی گسترده نیاز دارد؟

کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای بهبود خانه و بازسازی خانه انجام دهید، اما اگر هزینه این کار بسیار زیاد است و بازگشت سرمایه شما را محدود می‌کند، ممکن است آن ملک برای شما نباشد. در عوض به دنبال چیزی باشید که از نظر اندازه و چیدمان به چیزی که نیاز دارید نزدیکتر باشد.

 

آیا خانه سیستم گرمایش و برق کشی مدرن دارد؟

این نیازی به یک معامله شکن نیست، اما اگر خانه نیاز به سیم کشی کامل و/یا نصب گرمایش مرکزی داشته باشد، نشانه‌های برق‌های قدیمی یک جعبه فیوز قدیمی با فیوزهای سرامیکی و کلیدهای چدنی است. کابل کشی سطحی؛ کابل های سیاه یا پارچه ای؛ کلیدهای باکلیت و پریزهای قدیمی. در مورد ارتقاء برق در یک خانه قدیمی بیشتر بخوانید.

 

به چه ترتیبی خانه را بازسازی می کنید؟

هنگامی که یک پروژه بازسازی خانه مناسب را پیدا کردید و خریداری کردید، باید مطمئن شوید که دنباله درستی از کارهای بازسازی آپارتمان را دنبال می کنید تا بهترین نتایج ممکن را داشته باشید. از چک لیست ما برای انتخاب بهترین انتخاب استفاده کنید.

 

بررسی ویژگی های خانه قدیمی قبل از فرآیند نوسازی خانه

در طول سال‌ها، بسیاری از خانه‌های قدیمی از چیزهایی که آنها را جذاب می‌کرد، محروم شده‌اند. تیرها پوشانده شده اند، پنجره های اصلی زیبا با یو پی وی سی جایگزین شده اند و شومینه های اصلی با جایگزین های الکتریکی جایگزین شده اند. دیدن خانه‌هایی که تمام ویژگی‌های خود را از دست داده‌اند غم‌انگیز است، اما قبل از اینکه به «بازیابی» ویژگی‌های دوره بپردازید، به یاد داشته باشید که نصب چیزی که در ابتدا وجود نداشت می‌تواند به همان اندازه برای میراث خانه آسیب‌رسان باشد – پس همین کار را انجام دهید. برخی تحقیقات خانه خود، قدمت ساخت آن، و نوع مردمی که در آنجا زندگی می‌کردند را بشناسید – تراس‌های معمولی کارگران مانند خانه‌های شهری گرجستان را نداشتند، بنابراین از گچ‌بری‌های پرآذین نپوشید. شومینه های پیچیده حکاکی شده بهترین رویکرد این است که ویژگی‌های موجود را تعمیر کنید، خانه را خشک و ایمن کنید، و هرگونه اشتباهی را که می‌تواند بر وضعیت ساختمان تأثیر بگذارد (مانند دیوارهای سنگی قابل تنفس پوشیده از پوشش‌های ضدآب غیرقابل نفوذ که باعث ایجاد رطوبت می‌شود) را برطرف کنید.

 

برآورد هزینه های بازسازی خانه

بازسازی اداری نوسازی خانه

قبل از تصاحب ملک، باید هزینه های بازسازی مسکونی را به طور کامل بررسی کنید تا بررسی کنید که پروژه از نظر مالی مقرون به صرفه است، اما پس از تملک، به اطراف نگاه کنید و به درستی وسعت کارها را ارزیابی کنید تا بتوانید اطلاعات مالی دقیقی به دست آورید. برنامه در محل برخی از وام دهندگان وام مسکن به شما کمک می کنند تا پروژه نوسازی خود را تامین مالی کنید و پول را در پرداخت های مرحله ای ارائه دهید. اگر قصد دارید این مسیر را طی کنید، بدانید که این مراحل چه هستند و تا زمانی که هر مرحله از بازسازی را به پایان می رسانید، کار کنید. در موارد دیگر، باید واقع بین باشید که چه کاری می توانید انجام دهید و چه زمانی می توانید انجام دهید. اگر ملک در وضعیت قابل سکونت نیست، اولویت اول شما باید ایمن و خشک، با آب گرم و گرمایش باشد تا بتوانید در آن نقل مکان کنید – به خصوص اگر در حین انجام کار برای زندگی در جای دیگری هزینه می کنید. تا زمانی که کارهای اصلی به پایان نرسیده اند، از نقل مکان خودداری کنید، اما تا زمانی که اتاق های کاملی برای آشپزی، شستن و خوابیدن دارید، می توانید در میان تغییرات آرایشی زندگی کنید.

 

قبل از شروع، محدودیت های نوسازی خانه را بررسی کنید

اگر خانه شما در فهرست است، باید در محل فروش برای شما آشکار می شد، اما اگر مطمئن نیستید، باید بررسی کنید، زیرا انجام کار غیرمجاز در یک خانه فهرست شده یک جرم کیفری است. بسیاری از ساختمان‌هایی که در حدود سال ۱۸۴۰ یا قبل از آن ساخته شده‌اند، احتمالاً در فهرست قرار می‌گیرند – و بیش از نیم میلیون در بریتانیا اینگونه هستند. می‌توانید بررسی کنید که آیا خانه شما در فهرست ساختمان‌های فهرست‌شده بریتانیا قرار دارد یا خیر، برای تغییرات باید رضایت ساختمان‌های فهرست‌شده را دریافت کنید. حتی رنگ آمیزی خانه های ذکر شده با رنگ پلاستیک یا استفاده از گچ های گچی غیرمجاز است، بنابراین همیشه قبل از شروع کار بررسی کنید. برای این کار در ایران می توانید به شهرداری ناحیه خود مراجعه فرمایید تا از قانونی بودن بازسازی مسکونی باخبر شوید.

خانه ای که در یک منطقه حفاظت شده قرار دارد، وضعیت حفاظتی دیگری دارد که می تواند بر روی کار آن تأثیر بگذارد. محدودیت‌ها در مناطق حفاظت‌شده عموماً فقط بر نمای خارجی ملک تأثیر می‌گذارند، زیرا هدف آن «حفظ یا ارتقای شخصیت یا ظاهر» یک منطقه است، اما حقوق توسعه مجاز شما (کارهایی که معمولاً می‌توانید بدون مجوز برنامه‌ریزی برای نوسازی خانه انجام دهید) تحت تأثیر قرار می‌گیرد. به این معنی که ممکن است برای کارهایی که در جاهای دیگر مجاز هستند به رضایت برنامه ریزی نیاز داشته باشید.

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتس‌اپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۲ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.