راهنمای کامل نگهداری از کابینت آشپزخانه

راهنمای کامل نگهداری از کابینت آشپزخانه

تعمیر و نگهداری از کابینت آشپزخانه برای خانه رویایی شما!

راهنمای تمیز کردن و نگهداری کابینت شما نگهداری از آشپزخانه جدید شما نه تنها عمر مفید کابینت ها، لوازم خانگی و پوشش های کف و دیوار را افزایش می دهد. نگهداری منظم نیز لذت شما را از فضا افزایش می دهد.

 

نگهداری از کابینت آشپزخانه

نگهداری از کابینت آشپزخانه

با مراقبت مناسب، کابینت شما باید یک عمر استفاده و رضایت را فراهم کند. مراقبت مناسب شامل تمیز کردن دقیق، صیقل دادن و اجتناب دقیق از آسیب رساندن به پاک کننده های خانگی است. زیبایی چوب در تنوع دانه بندی و رنگ آن است. از آنجایی که چوب یک محصول طبیعی است، تنوع ذاتی دارد. این تنوع شامل بسیاری از ویژگی های طبیعی در نتیجه الگوهای رشد درخت و همچنین تفاوت در رنگ چوب و دانه به دلیل تغییرات در شرایط رشد جنگل است. لکه هایمان را اعمال می کنیم و با دست پاک می کنیم تا خاصیت و درخشندگی طبیعی چوب نمایان شود.

 

نگهداری از کابینت آشپزخانه در هنگام نصب

کابینت ها را با یک پارچه نرم و مرطوب پاک کنید و بلافاصله با یک پارچه تمیز و نرم دیگر خشک کنید. همیشه در جهت دانه های چوب پاک کنید. یک لایه نازک از پولیش با کیفیت بالا بمالید. پولیش را انتخاب کنید که حاوی سیلیکون یا موم نباشد و دستورالعمل های سازنده را برای استفاده دنبال کنید. یک پولیش با کیفیت بالا به محافظت در برابر خراش های جزئی، لکه ها و رطوبت بیش از حد کمک می کند.

 

نگهداری از کابینت آشپزخانه و نظافت اولیه کابینت

تجمع چربی و کثیفی می تواند به کابینت ها آسیب برساند و ظاهر و حس آشپزخانه جدید را از بین ببرد. برای از بین بردن رسوب، کابینت ها را با استفاده از یک پارچه نرم مرطوب شده با آب گرم پاک کنید و این کار را حداقل هر دو هفته یک بار یا بیشتر بسته به میزان فعالیتی که در آشپزخانه انجام می شود انجام دهید. اگر آب به تنهایی کابینت ها را به طور کامل تمیز نمی کند، کمی صابون ماشین ظرفشویی ملایم را با آب مخلوط کنید. کابینت های چوبی را در جهت دانه ها پاک کنید. برای از بین بردن رطوبت باقیمانده که ممکن است روی کابینت ها باقی بماند، از یک پارچه نرم استفاده کنید.

نگهداری از کابینت آشپزخانه

اگر تمیز کردن معمولی لکه ها یا کثیفی های انباشته شده را از بین نمی برد، با مخلوط کردن جوش شیرین با آب خمیر ایجاد کنید. خمیر را روی یک اسفنج بگذارید و لکه را بشویید تا زمانی که از بین برود. با آب بشویید و با یک پارچه نرم خشک کنید. ترکیبی از سرکه و آب گزینه دیگری برای از بین بردن لکه یا لایه چسبنده از کابینت آشپزخانه است. محصولات و مواد زیر می توانند به کابینت ها آسیب برسانند، بنابراین از استفاده از آنها یا هر محصولی که حاوی آنها است خودداری کنید:

  • محصولات مبتنی بر نفت
  • حلال ها
  • سفید کننده
  • شوینده ها و صابون های قوی
  • تینرهای رنگ
  • برس های پلاستیکی
  • سیم ظرفشویی
  • آمونیاک
  • ترمیم خط و خش

 

ریزش ها را به سرعت پاک کنید

حذف بسیاری از مواد دشوار می شود و ممکن است در تماس طولانی مدت لکه دار شوند یا آسیب های دیگری ایجاد کنند. در صورت ریزش، فوراً آن را با یک پارچه یا اسفنج مرطوب پاک کنید و بلافاصله سطح را خشک کنید. برای حذف ماده به جای عمل پاک کردن، از عمل بلاتینگ استفاده کنید

 

از رطوبت بیش از حد خودداری کنید

این یکی از بدترین دشمنان هر پایانی است. کابینت های نزدیک سینک و ماشین ظرفشویی و قرنیزها بیشترین آسیب را دارند. مناطقی را که آب ریخته است بلافاصله خشک کنید. از قرار دادن حوله های ظرفشویی یا سایر وسایل مرطوب روی درها یا قرار دادن قهوه سازها در جایی که بخار مستقیماً روی سطوح کابینت منفذ می شود، خودداری کنید. درجه حرارت و رطوبت زیاد می تواند باعث انبساط و انقباض چوب، متورم یا تاب برداشتن و خشک شدن آن شود که احتمالاً به روکش کابینت شما آسیب می رساند. کنترل دما و رطوبت خانه در تمام طول سال بسیار مهم است. قبل از اینکه به فکر تعویض باشید، باید اجازه دهید تاب برداشتن جزئی یک چرخه گرمایش را طی کند.

 

از آسیب نور اجتناب کنید

قرار گرفتن مستقیم در معرض نور خورشید می تواند تأثیر مخربی بر روی کابینت های شما به خصوص کابینت های ساخته شده از چوب طبیعی داشته باشد. کابینت های چوبی رنگ شده و سطوح لمینت شده یا ترموفویل نیز در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور مستقیم خورشید مستعد محو شدن هستند. از پوشش های پنجره برای کمک به کاهش یا از بین بردن آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید استفاده کنید. از قرار گرفتن در معرض پاک کننده های سخت خودداری کنید. پاک کننده های سخت می توانند به روکش کابینت شما آسیب برسانند. از پاک کننده های حاوی آمونیاک، سفید کننده، اسید سیتریک (از جمله روغن پرتقال و لیمو) و حلال های آلی اجتناب کنید.

 

نظافت اولیه و نگهداری از کابینت آشپزخانه

از یک پارچه نرم برای شستشوی سطح با آب گرم و مواد شوینده ملایم ظرفشویی استفاده کنید. با آب گرم بشویید و با یک پارچه نرم خشک کنید. برای از بین بردن لکه ها و لکه ها از یک پاک کننده همه منظوره یا پاک کننده حمام استفاده کنید.

 

لکه ها و لکه های سرسخت در نگهداری از کابینت آشپزخانه

خدمات کابینت یزد نگهداری از کابینت آشپزخانه

جوش شیرین و آب را مخلوط کنید تا خمیری ایجاد شود. از یک برس نرم استفاده کنید تا به آرامی محل را با حرکات دایره ای مالش دهید. خمیر کمی ساینده خواهد بود، بنابراین با احتیاط کار کنید و خیلی کم فشار دهید. با یک پارچه نرم بشویید و خشک کنید. تا زمانی که در حال پیشرفت هستید این روند را تکرار کنید. اگر لکه باقی ماند، از سفید کننده خانگی رقیق نشده استفاده کنید. برچسب باید محلول 5٪ هیپوکلریت سدیم را نشان دهد. برای محافظت از چشم، پوست و لباس خود مراقبت ویژه ای داشته باشید. سفید کننده را با استفاده از یک اسفنج مرطوب یا حوله کاغذی بمالید، آن را روی لکه قرار دهید و اجازه دهید بیش از یک و نیم دقیقه بماند. بارها و بارها با آب گرم بشویید و با یک پارچه نرم خشک کنید.

 

دریافت خدمات و مشاوره نگهداری از کابینت آشپزخانه!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا و کابینت آشپزخانه هایگلاس را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.