رنگ very peri در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ very peri در دکوراسیون آشپزخانه

تغییری از جنس زیبایی مطلق!

حدود ده ساعت پیش، در آستانه سال نوی میلادی، رنگ سال 2022 یا همان رنگ سال 1401 خودمان، رنگ زیبای very peri انتخاب شد. احتمالا یکی از چیزهایی که همه ما به آن فکر می کنیم خرید لباس و لوازم جدید و رنگ very peri در دکوراسیون آشپزخانه است. شرکت پنتون که در واقع وظیفه آن تعیین رنگ های ترند هر سال می باشد رنگ سال 2022 را اعلام کرد. شرکت پنتون وظیفه استانداردسازی رنگ ها را برعهده دارد و به هر رنگ یک کد مخصوص می دهد تا رنگ ها به صورت دقیق مشخص شوند و با دیگر رنگ ها اشتباه گرفته نشوند.

 

حس و حال رنگ very peri در دکوراسیون آشپزخانه

Very Peri منادی این زمان‌های دگرگون‌کننده است – دو سایه اصلی را می‌گیرد و چیزی کاملاً متفاوت می‌سازد. لوری پرسمن، معاون مؤسسه رنگ پنتون می‌افزاید: «رنگ پنتون سال منعکس‌کننده آنچه در فرهنگ جهانی ما می‌گذرد، بیان می‌کند که مردم به دنبال چه چیزی هستند که آن رنگ می‌توانند به آن امیدوار باشند.» “ایجاد یک رنگ جدید برای اولین بار در تاریخ برنامه رنگ آموزشی رنگ سال پنتون ما نشان دهنده نوآوری و تحول جهانی است.” در مورد چگونگی استفاده از این سایه دینامیت در خانه خود؟ رنگ‌های تند را در فضاهای مدرن بکار ببرید و از ترکیب آن با رنگ‌های غیرمعمول نترسید (به هر حال، قرار است روحیه خلاق ما را تقویت کند!). سایه همه کاره برای مجموعه‌ای از بافت‌ها، متریال‌ها و پرداخت‌ها مناسب است، اما ما به رویکرد لهجه جانبداریم. آن را روی یک دیوار تکی بکشید، میز انتهایی یا صندلی کناری را در سایه پر زرق و برق در نظر بگیرید، یا آن را در کاغذ دیواری های بازیگوش یا الگوهای پارچه ای جستجو کنید.گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kWprHjoTSa3zJWembpPJ7K min scaled

طراحان لباس و مد از رنگ هایی که شرکت پنتون به عنوان رنگ سال اعلام می کند بهره می برند تا تولیدات خود را بر اساس آن انجام دهند. با فرا رسیدن کریسمس و همچنین نزدیک شدن به ماه های پایانی سال، با توجه به این نکته که تغییر دکوراسیون داخلی خانه و تغییرات بزرگ به زمان بیشتری نیاز دارند بسیاری از مردم تصمیم به عوض کردن مبلمان، روکش کابینت و موارد دیگر دارند. شاید شما هم دوست داشته باشید رنگ و بوی جدیدی به خانه تان بدهید و رنگ سال 2022 را در آن استفاده کنید، پس مطلب ما درمورد رنگ very peri در طراحی آشپزخانه را دنبال کنید تا با هم ایده های جدیدی برای آشپزخانه یاد بگیریم!

 

رنگ very peri در دکوراسیون آشپزخانه

با توجه به اینکه تا سال 2022 تنها چند هفته باقی مانده است، برندهای رنگ و پیش بینی کننده ها قبلاً تخمین های زیادی از زیبایی شناسی سال آینده ارائه کرده اند. اگر بسیاری از آنها به راه خود برسند، سال 2022 همه ما را در حال تجدید روحیه و بازیابی ارتباط خود با طبیعت از طریق دریایی از سبزه های نرم خواهد یافت. اما این را به پنتون نگویید. برای سال 2022، یکی از (اگر نگوییم) بزرگ‌ترین نام‌های رنگی، اجتناب از رنگ سبز برای ترکیبی شاد از قرمز و آبی است: Pantone 17-3938، که در غیر این صورت با نام Very Peri شناخته می‌شود.

در زمان NFTها، Metaverse، و جلسات بی پایان زوم، Very Peri منعکس کننده مرز مبهم بین دنیای فیزیکی و دیجیتالی ما است. در واقع، مؤسسه رنگ پنتون متوجه شد که چنین زمان بی‌سابقه‌ای نیاز به معرفی یک رنگ کاملاً جدید به جای رنگی برگرفته از پالت گسترده این برند بزرگ است. لوری پرسمن، معاون مؤسسه رنگ پنتون، AD PRO، می‌گوید: «ما فقط نیاز داشتیم ذهن خود را به روی یک چشم‌انداز جدید باز کنیم، بنابراین فکر می‌کنم بخشی از آن درک [که] شاید باید روند خود را نیز تغییر دهیم.» نتیجه نهایی یک رنگ گرم و عجیب است که یک رنگ آبی قابل اعتماد و یک ته رنگ قرمز بنفش را در یک سایه هیجان انگیز ترکیب می کند که لیتریس آیزمن، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون، از آن به عنوان “شادترین و گرم ترین رنگ آبی” یاد می کند. “به نقل از آن” حضور درخشان، شاد و پویا. (رنگ‌های سال اخیر پنتون شامل خاکستری نهایی و روشن‌کننده ۲۰۲۱، آبی کلاسیک ۲۰۲۰، و مرجانی زنده ۲۰۱۹ است.)

شاید به این دلیل که از قلمروهای دیجیتال پر از امکانات تقریباً بی نهایت الهام می گیرد، Very Peri تطبیق پذیری را در زمینه های مختلف به نمایش می گذارد. پرسمن مشتاق بود به این نکته اشاره کند که این رنگ دارای ماهیت مشابهی است که به آن کمک می‌کند به طور هماهنگ در پالت Wellspring پنتون قرار بگیرد، جایی که در کنار رنگ‌های مختلف از درخت و شاخ و برگ گرفته تا Dewberry و Eggshell Blue قرار می‌گیرد. به همین راحتی، پالت “ستاره نمایش” پنتون توانایی Very Peri را در درخشش در مجموعه ای از خنثی ها بدون تحت تأثیر قرار دادن آنها نشان می دهد. برای رنگی که از حرکت یکپارچه‌تر ما بین حوزه‌های فیزیکی و دیجیتال الهام گرفته شده است، Very Peri می‌تواند یک هدف انتقالی را هم در داخل خانه و هم در رویکرد شخصی خود برای طراحی با رنگ انجام دهد، در حالی که عملکرد درخشانی در مجموعه‌ای از بافت‌ها و پرداخت‌ها دارد.

 

در ادامه ایده هایی برای رنگ very peri در دکوراسیون آشپزخانه شما داریم!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | pantone colour 2022 very peri design news dezeen 2364 col hero min

طراحان لباس و مد از رنگ هایی که شرکت پنتون به عنوان رنگ سال اعلام می کند بهره می برند تا تولیدات خود را بر اساس آن انجام دهند. با فرا رسیدن کریسمس و همچنین نزدیک شدن به ماه های پایانی سال، با توجه به این نکته که تغییر دکوراسیون خانه و تغییرات بزرگ به زمان بیشتری نیاز دارند بسیاری از مردم تصمیم به عوض کردن مبلمان، روکش کابینت و موارد دیگر دارند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | pantone color of the year min

رنگ های انتخاب شده امسال همه در پست رنگ سال 2022 و رنگ سال 1401 به طور دقیق عنوان شده اند، برای خواندن این دو مقاله روی دو لینک زیر کلیک کنید:

 

رنگ سال 2022

رنگ سال 1401

 

استفاده از رنگ very peri در دکوراسیون آشپزخانه

ایزمن، که با این وجود آنقدر رنگ را دوست دارد که اخیراً رنگ آمیزی کرده است، خاطرنشان می کند: «برای کسانی که از استفاده بیش از حد رنگ و برداشتن اولین قدم خجالتی هستند، استفاده از رنگی عالی است که شاید فقط روی یک دیوار به جای هر چهار دیوار استفاده شود. پرچین اتاق خواب توسان او. او پیشنهاد می‌کند که سایه به طراحان کمک می‌کند تا صدا را در فضاهای انتقالی نیز افزایش دهند: «شاید در یک قسمت ورودی، در راهرویی که از یک فضا به فضای دیگر هدایت می‌شوید و می‌خواهید کمی هیجان اضافی به آن اضافه کنید. شما همان خاکستری مایل به قرمز قدیمی را نمی خواهید، می توانید کمی بیشتر به این منطقه اضافه کنید.” و اگرچه Very Peri می‌تواند در خانه دوست‌داشتنی به نظر برسد، اما احتمالاً با نصب Pantone با پیشگامان هنر تجربی Artechouse به حداکثر پتانسیل خود برسد. آنها با هم Very Peri را در یک اتاق دیگ بخار در زیر بازار چلسی در نمایشگاهی که قرار است سال آینده برای عموم افتتاح شود به نمایش بگذارند. با این حال، در حال حاضر، Very Peri به عنوان یادآوری مهمی عمل می‌کند که بیش از یک راه برای به تصویر کشیدن zeitgeist از طریق رنگ وجود دارد. نه تنها این، بلکه انتخاب جسورانه ای مانند این تأکید می کند که، همانطور که ما شروع به دیدن امکانات رنگ بیشتری از طریق صفحه نمایش خود می کنیم، شروع به فکر کردن بیشتر در مورد نحوه طراحی خانه های خود خواهیم کرد. همانطور که پرسمن به طور دقیق آن را خلاصه کرد: “این یک راه عالی برای تغییر اوضاع است.”

 

با تجربه ترین گروه کابینت سازی

امروز با لطف منان با همت و تلاش مدیران و کارشناسان گروه کابینت و دکوراسیون گریت توانسته ایم بر کیفیت صنعت دکوراسیون بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم. طراحی، تولید و اجرای انواع کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک اعم از کابینت ممبران، انزو، نئوکلاسیک و غیره، سرویس خواب کودک و نوجوان، سیسمونی، ست تی وی، درب‌های ممبران و پرس وکیوم، اجرای دکوراسیون‌های اداری، تجاری و مسکونی از جمله فعالیت‌ های مجموعه گریت کابینت می‌ باشد. برای خدمات کابینت با ما تماس بگیرید!

تجربه، بهره برداری از تکنولوژی روز و ساخت محصولات با مواد اولیه با کیفیت و از همه مهمتر قیمت کابینت فاکتور های تصمیم گیری مشتری می باشد با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم، هدف اصلی ما گسترش دامنه مشتریانمان هست، مشتریانی که محصولی با کیفیت میخواهند، مشتریانی که محصول با کیفیت را با ارزان ترین قیمت کابینت آشپزخانه ممکن میخواهند، بازار هدف گروه کابینت و دکوراسیون گریت این مشتریان هست، مشتریانی که عادت دارند کابینت با کیفیت را به قیمت بخرند، ما برای این مشتریان فرش قرمز پهن خواهیم کرد. هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف گروه کابینت و دکوراسیون گریت به عنوان تولید کننده ممتاز در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح های برتر در صنعت تولید کابینت پیش گام بوده ایم.

خدمات کابینت شمال خدمات کابینت زنجان

گروه کابینت و دکوراسیون گریت با بیش از ۱۵ سال در زمینه طراحی و تولید انواع کابینت کلاسیک و مدرن و دکوراسیون داخلی است. کارخانه این شرکت در تهران سعادت آباد سرو شرقی پلاک ۳۹ طبقه ۵ واحد ۱۰ واقع شده است. شما عزیزان ساکن بوشهر یا بزرگوارانی که تمایل به انجام پروژه های کابینت، کمد دیواری و سایر ملزومات منزل در بوشهر دارید، می توانید در هر ساعتی از روز از پشتیبانی سایت استفاده کنید، همچنین متخصصین و مهندسین شرکت کابینت و دکوراسیون گریت کابینت آماده خدمت رسانی و مشاوره رایگان به شما عزیزان جهت ارائه خدمات کابینت بوشهر می باشند، همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض انواع کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید! از مشاوره واتس اپی یا تماس مستقیم استفاده کنید، منتظرتان هستیم!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.