ساخت کمد دیواری

ساخت کمد دیواری

راهنمای ساخت کمد دیواری

ساخت کمد دیواری و طراحی آن اصول بسیار مهمی دارد که بدون توجه به آن ها، ممکن است نتوانیم به خوبی از این فضای عالی و کارآمد استفاده کنیم. در این مقاله از گریت کابینت تلاش کرده ایم به صورت خلاصه و به بیان ساده برخی نکات مهمی را که‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانند برای طراحی و ساخت کمدهای دیواری جدید و شیک برای شما کارآیی داشته باشند بیان کنیم. با ما همراه باشید!

 

دوست دارید درمورد ساخت کمد دیواری بیشتر بدانید؟ این مقاله‌ها مخصوص شما هستند!

 

 

ساخت کمد دیواری ریلی

آپارتمان‌‌‌‌‌‌‌‌های کوچک و خانه‌‌‌‌‌‌‌‌های نقلی این روزها با نقشه‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که شاید حتی یک نقشه کش ساده هم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آن‌ها را تایید نکند! تبدیل به معضل بزرگ زندگی شهرنشینی شده اند. ستون‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که جا به جا از میان فضای پذیرایی سر در آورده‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند و تورفتگی‌‌‌‌‌‌‌‌های کوچک و بزرگ نازیبایی که دکور خانه را تبدیل به یک مساله دشوار‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنند، در کنار دیوارهای مورب و زاویه‌‌‌‌‌‌‌‌های تند، همه و همه مشکلاتی هستند که مالک این خانه‌‌‌‌‌‌‌‌ها باید چاره‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای برای پنهان کردن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آن‌ها تا حد امکان بیاندیشند.

کمد دیواری ریلی، یکی از بهترین گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌ها برای دیزاین بخش‌های تورفته و ناهماهنگی‌های موجود در فضای پذیرایی یا حتی فضای اتاق خواب است. از این کمدها به‌آسانی می‌توانید برای پوشاندن ایرادات بزرگ ساختمانی مانند ستون‌های بیرون زده یا تورفتگی‌های نامتناسب یا دیوارهای کج استفاده کنید.

ستون‌هایی که تا دیوار فاصله اندکی دارند به آسانی‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانند تبدیل به یک بوفه با درب‌‌‌‌‌‌‌‌های ریلی مات و طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌های پوستری برای نگه داشتن ظروف در فضای پذیرایی شوند. بیرون زدگی‌‌‌‌‌‌‌‌های دیوار نیز‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانند تبدیل به یک کمد دیواری باریک که به عنوان یک کتابخانه یا به عنوان فضایی برای نگهداری اکسسوری‌‌‌‌‌‌‌‌ها کاربرد دارد، بدل شوند. در خصوص ایرادات ساختمانی و نحوه قرار دادن یک کمد با قابلیت‌‌‌‌‌‌‌‌های کافی و مناسب منزل خود، بهتر است با یک دکوراتور مشورت کنید.

ساخت کمد دیواری

طراحی جداره کمد در ترکیب با آینه‌‌‌‌‌‌‌‌های قدی و یکپارچه، فضای اتاق و نشیمن را بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان می‌دهد. آینه‌‌‌‌‌‌‌‌های قدی برای فضایی مانند اتاق خواب که برای پوشیدن لباس و آمادگی جهت خروج از منزل در نظر گرفته‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود کاربرد بسیار زیادی دارد. البته می‌توانید برای ایجاد تنوع در دیزاین بدنه کمد، از پوسترهای بزرگ دیواری یا آینه‌های دکوراتیو استفاده کنید. آینه‌‌‌‌‌‌‌‌های دکوراتیو بزرگ و کوچک در طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌های گوناگون که با قیمت‌‌‌‌‌‌‌‌های نسبتا اندک در بازار وجود دارند، جلوه جذابی بر روی درب‌‌‌‌‌‌‌‌های ساده کمد دیواری ایجاد‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنند.

 

ساخت کمد دیواری دکوراتیو

آینه‌‌‌‌‌‌‌‌های دکوراتیو و آینه‌‌‌‌‌‌‌‌های قدی خصوصاً برای کمدهای فضای پذیرایی و نشیمن که لازم است تا حد امکان کمتر در معرض دید باشند و به عنوان بخشی از فضای پذیرایی تلقی شوند، تزیینات بسیار عالی و مناسبی به شمار‌‌‌‌‌‌‌ می‌روند. یک نکته بسیار مهم در دیزاین و تجهیز منزل با کمدهای دیواری، استفاده از یراق آلات و ریل‌‌‌‌‌‌‌‌های عالی و با کیفیت است. لازم است که برای این کمدها حتماً از یراق‌آلات عالی و باکیفیت مناسب موجود در بازار استفاده کنید.

ساخت کمد دیواری

توصیه‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم چنانچه نسبت به نجار سازنده یا پیمانکار دیزاین منزل شناخت کافی ندارید بهتر است یراق‌آلات کمد دیواری باکسی را شخصاً تهیه نمایید. این کار به هیچ وجه دشوار یا پیچیده نیست و هم نجار و هم فروشنده یراق آلات به شما راهنمایی‌‌‌‌‌‌‌‌های لازم را در خصوص نوع، تعداد و سایر جزییات مورد نیاز ارائه خواهند نمود و کافیست کمی زمان و حوصله به خرج دهید. اگر در زمینه‌ی انتخاب و خرید یراق آلات به کمک احتیاج دارید از تیم مهندسین گریت کابینت مشاوره‌ی رایگان بگیرید.

 

طراحی و ساخت کمد دیواری

هر خانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای شیوه زندگی مخصوص به خودش را دارد، آدم‌‌‌‌‌‌‌‌هایی با ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌های فردی بی نظیر و خاص خودش، هر آدمی نیازهای خودش را دارد و نیاز به فضایی برای زندگی خودش که با آدم‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگر متفاوت است. طبقه‌بندی کمد‌‌‌‌‌‌‌‌های دیواری را بنا به درخواست‌های خود برای قرار دادن لباس‌های مردانه یا زنانه، ارتفاع لباس‌ها، محل قرار دادن لوازم و اکسسوری‌‌‌‌‌‌‌‌ها و کشوهای منطبق با نیاز خود انتخاب کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | modernist walk in hero virtuoso tesoro tuscan moon lago milano grey gllry1 scaled

اگر لباس‌‌‌‌‌‌‌‌های بلند یا پالتو‌‌‌‌‌‌‌‌های زمستانی شما زیاد هستند، بی شک نیاز به فضاهای گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای برای جای دادن لباس‌‌‌‌‌‌‌‌های بلند دارید و اگر همسرتان هر روز صبح درگیر پوشیدن یک ست زیبا از لباس هایش‌‌‌‌‌‌‌ می‌شود، فضایی که برای پیراهن‌‌‌‌‌‌‌‌های مردانه در نظر‌‌‌‌‌‌‌ می‌گیرید بایستی دم دست و بزرگ باشد تا لازم نباشد تمام درب را برای رسیدن به این بخش از کمد دیواری باکسی باز کند و یا به سختی به جست و جوی لباس‌‌‌‌‌‌‌‌های مناسب بپردازد.

 

ساخت کمد دیواری ریلی

اگر کمد‌‌‌‌‌‌‌‌های دیواری مدنظر شما در فضای پذیرایی قرار دارند،‌‌‌‌‌‌‌ می‌توانید بخش‌‌‌‌‌‌‌‌هایی از آن را به عنوان مکان قرار دادن ظروف پذیرایی و بخش‌‌‌‌‌‌‌‌هایی را برای مکان نگهداری خورده ریزهای کوچک و بزرگی که بایستی دم دست اما نه در مقابل چشم باشند اختصاص دهید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 630b165c9da426663973690f white closet slide 3.2 1

این نوع طراحی و توجه به ریز جزییات‌‌‌‌‌‌‌ می‌تواند علاوه بر اینکه تاثیر بسیار مهم و شاخصی در دکوراسیون منزل شما داشته باشد، زندگی در خانه را با وجود اشیای که دیگر زیر این مبل و درون آن اتاق مفقود‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌شوند یا نظم خانه را برهم‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌ریزند زیباتر کند. کمدهای دیواری ریلی خصوصاً اگر به صورت یکپارچه و در کل بخشی از یک دیوار طراحی شده باشند، به عنوان یکی از دیواره‌های منزل شما به شمار می‌روند و رنگ و طراحی آن در دیزاین کلی فضای بسیار تأثیر گذار است.

 

 به ساخت کمد دیواری علاقه دارید؟ به خواندن ادامه دهید: نکات مهم قبل از سفارش کمد دیواری

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.