کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه

کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه

راهنمای کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه

معمولا کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه یکی از آخرین گزینه‌هایی‌ست که بررسی می‌کنیم و عموما هم دلیل آن یا قیمت بالای این کابینت است، یا عدم علاقه‌ی خانواده به سبک کلاسیک و کابینت چوب. علت قیمت بالای کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه، متریالی است که در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر این کابینت سلیقه‌ی شما نیست یا اگر آشپزخانه‌ای با متراژ متوسط تا بزرگ، سلیقه‌ای شیک و کلاسیک و رویاهای بلندپروازانه برای منزل زیبایتان دارید، این نوشته مخصوص خود شما نوشته شده است! شاید بتوانیم نظرتان را نسبت به کابینت چوب با اعمال یک سبک کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه، تغییر دهیم!

 

به اطلاعات بیشتری از کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه نیاز دارید؟ این نوشته‌ها را حتما بخوانید!

 

 

کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه

کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه به نام کابینت تمام چوب یا کابینت چوبی نیز شناخته می‌شود. این مدل کابینت لوکس‌‌ترین، مجلل‌‌‌‌‌ترین و البته، کابینت کلاسیک و کابینت چوب طبیعی، محبوب‌ترین کابینت در ایران است! همان طور که از اسم این محصول مشخص است متریال به کار رفته در کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه، چوب طبیعی است. همین موضوع قیمت کار کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه را بالا می‌برد.

البته معمولاً جنس بدنه کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه، ام دی اف سفید است و فقط برای جنس درب‌‌‌‌ها از ورق‌‌‌‌های چوب طبیعی استفاده می‌شود و این موضوع قیمت آن را منطقی خواهد کرد. ورق‌‌‌‌های چوب طبیعی درختان در ضخامت دو الی سه سانتی متر تولید می‌شود. بعد از سایز شدن درب‌‌‌‌ها، منبت کاری شروع و نقوش و حکاکی‌‌‌‌های کار کلاسیک به آن اضافه می‌شود. این حکاکی‌‌‌‌ها متنوع هستند و مشخصه اصلی این سبک کابینت همین ابزار و حکاکی‌‌‌‌ها است.

کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه شامل تاج در قسمت بالای کابینت‌‌‌‌های دیواری و کمد و زیر چراغ در قسمت کف کابینت‌‌‌‌های دیواری قرار گرفته گویی که کابینت‌‌‌‌ها در یک قاب قرار گرفته اند. قرار گرفتن این اجزا کوچک در کنار هم کابینت کلاسیک چوبی را تشکیل می‌دهد.

 

چگونه از کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه استفاده کنیم؟

کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه برخلاف نامی که دارد در دسته بندی کابینت‌‌‌‌های کلاسیک قرار دارد و تنها تزئینات آن در سبک مدرن اجرا می‌شود. کابینت چوبی شامل اجزای کوچک به هم پیوسته است، این اجزا شامل ستون‌‌‌‌های منبت و معرق کاری شده، نقوش حکاکی شده روی درب کابینت‌ها، تاج و زیر چراغ ابزار خورده، صفحه سنگ طبیعی یا مصنوعی که دارای ابزارهای متنوع است و لبه‌‌‌‌های آن ابزار خورده شده‌‌‌ می‌باشد.

همه این نکاتی که به آن اشاره داشتیم مشخصات اصلی کابینت‌‌‌‌های چوبی است که همه با این مشخصات کابینت چوبی را‌‌‌ می‌شناسند و همان طور که گفتیم کابینت چوبی در دسته بندی کابینت‌‌‌‌های کلاسیک قرار دارد. این امکان وجود ندارد که اجزای کابینت چوبی را حذف کرد. البته ستون‌ها، درب کابینت‌ها، صفحه و بقیه موارد تنوع ظاهری زیبادی دارند و امکان انتخاب بین ده‌‌‌‌ها مدل و طرح مختلف وجود دارد، زیبایی و هارمونی کابینت چوب به ستون‌‌‌‌های منبت کاری شده و درب‌‌‌‌های حکاکی شده است.

کابینت چوب طبیعی مدرن، بعد از کابینت کلاسیک چوب طبیعی از اصیل‌‌‌‌‌ترین انواع کابینت است که امروزه مورد استقبال بسیاری از طراحان دکوراسیون واقع شده است. کابینت چوب طبیعی مدرن برای خانه‌‌‌‌هایی با دکوراسیون نئوکلاسیک و کلاسیک بسیار مناسب‌‌‌ می‌باشد. بنابراین اگر به سبک کلاسیک علاقه‌مند هستید و آشپزخانه‌‌‌‌‌‌ای با ابعاد بزرگ دارید، کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه می‌تواند یکی از گزینه‌‌‌‌های شما باشد.

در این سبک، کشو‌‌‌‌ها و کابینت‌‌‌‌ها دارای اندازه بزرگی هستند و می‌توانند همه وسایل آشپزخانه شما را به طور مرتب در خود جای دهند. رنگ کابینت چوبی قدیمی معمولا طیف‌‌‌‌های مختلفی از رنگ قهوه‌‌‌‌‌‌ای است، که با توجه به چوب مورد استفاده در ساخت این کابینت‌‌‌‌ها متفاوت است.

قیمت تمام شده کابینت روکش چرمی

برای تداعی شدن حالت کلاسیک، کنده کاری و نقش و طرح  زیادی بر روی درب این کابینت‌‌‌‌ها وجود دارد که این طرح و نقش‌‌‌‌ها با توجه به سلیقه شما بر روی کابینت چوب قدیمی اجرا‌‌‌ می‌شود. علاوه بر این‌ها کابینت چوبی بسیار با دوام‌‌‌ می‌باشد و سالیان سال نیاز به تعمیر و یا تعویض نخواهد داشت. اگر فضای کافی در اختیار داشته باشید یک جزیره بزرگ و زیبا‌‌‌ می‌تواند تکمیل کننده دکوراسیون آشپزخانه با کابینت چوبی قدیمی باشد.

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد کابینت چوب طبیعی مدرن در بازسازی آشپزخانه داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتساپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  پیام بگذارید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.