پروژه کابینت نئوکلاسیک جناب آقای مشتاق

پروژه کابینت نئوکلاسیک جناب آقای مشتاق

پروژه کابینت نئوکلاسیک جناب آقای مشتاق

کابینت های این پروژه به سبک نئوکلاسیک به رنگ سبز انجام شد. کابینت هایی که در عکس ها می بینید دارای رنگ سوپر مات پلی ارتان آلمان هستند و بدنه ی آن سفید صابونی خارجی می باشد. یراق آلات استفاده شده در این پروژه یراق آلات ترک می باشد. صفحه ی اجرا شده روی کابینت ها نیز کورین می باشد.

 

 

تصاویر پروژه کابینت نئوکلاسیک جناب آقای مشتاق:

 

پروژه کابینت نئوکلاسیک جناب آقای مشتاق پروژه کابینت نئوکلاسیک جناب آقای مشتاق

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

کابینت آشپزخانه

آشپزخانه شما از طریق همه چیز با شماست. اجاق گاز بسیاری از مهمانی های شام با بهترین دوستان را دیده است ، پیشخوان ها با تلاش های ناموفق شما برای تهیه مایه کاملاً آشنا هستند و کف شما بعنوان صندلی مناسب در مهمانی های بستنی در اواخر شب برای یک مهمانی عمل کرده است. بنابراین فقط منطقی است که فضای شما منعکس کننده شما و نحوه کار در آن است. یک تنظیم خوب می تواند فضای آشپزی شما را از بین ببرد یا از بین ببرد ، اما در مورد سازماندهی واقعی یک آشپزخانه – یا مرتب کردن یک آشپزخانه کوچک برای این موضوع – همه چیز مشکل است.

سودمندی اغلب در اولویت است و سبک در صندلی عقب قرار می گیرد ، اما لازم نیست اینگونه باشد. این که آیا می خواهید به بهترین روش برای نگهداری ادویه جات خود پی ببرید یا کاوش در روش های مختلف مدل سازی میزهای آشپزخانه ، کابینت ها ، کشوها و انبارها می تواند به روش های مختلفی مفید باشد. نگاهی بیندازید به این آشپزخانه های افسانه ای که در آن طراحی و عملکرد با هم هماهنگ هستند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.