پروژه کابینت مدرن خانم سلطانی – گریت کابینت

پروژه کابینت مدرن خانم سلطانی – گریت کابینت

پروژه کابینت مدرن خانم سلطانی

در این پروژه با توجه به خواسته ی کارفرما از کابینت هایی به سبک مدرن استفاده شد. دارای بدنه ی سفید صابونی خارجی بوده و درب های آن های گلاس ترک ای جی تی می باشد. همچنین برای صفحه ی روی کابینت از سنگ طبیعی استفاده شد و یراق آلات این پروژه به طور کامل یراق آلات بلوم اتریش هستند.

 

تصاویر پروژه کابینت خانم سلطانی:

پروژه کابینت مدرن پروژه کابینت مدرن پروژه کابینت مدرن پروژه کابینت مدرن

 

کابینت‌های مدرن

اگر آشپزخانه ای مدرن تهیه کرده اید ، کابینت های مدرن یک انتخاب آشکار است – اما لازم نیست که این دو دست به دست هم دهند. کابینت های شیک و ساده می توانند فضای خانه ، مزرعه ساحلی یا آشپزخانه سنتی را کمی تازه تر کنند. شما می توانید همانطور که می خواهید با جلوه (براق روزها) ، مینیمالیستی یا دیوانه کننده رنگ باشید – یا می توانید آن را به اواسط قرن برگردانید.

آیا می خواهید قلب خانه خود را به روز کنید و به ایده های مدرن کابینت آشپزخانه نیاز دارید؟ مشکلی نیست چه بخواهید یک بازسازی کامل انجام دهید و چه بخواهید به واحدهای موجود خود تغییر شکل دهید ، این ایده های طراحی شده شما را در مسیر درست قرار می دهد.

کابینت به سبک شیکر، ساده و سودمندانه یک گزینه عالی برای طرفداران طراحی سنتی است. شما همچنین می توانید آن را با رنگی معاصر و جسورانه مدرن کنید و یا برای احساس آرامش خنثی نگه دارید.

مرلین رایت ، مدیر طراحی در استاندارد انگلیس توسط Plain English ، می گوید: “ما متوجه افزایش قابل توجهی تقاضا برای کمد هایی شده ایم که بسیار کاربردی هستند و همچنین با تکان دادن واقعی به لمس های سنتی [و کاربردی] در نظر گرفته می شوند – به قفسه های کافی فکر کنید ، قلاب های قرار داده شده و با زیبایی شناسی سودمندانه.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با پروژه خانم سلطانی برای ما بنویسید.

  موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.