پروژه کابینت ام دی اف خانم خردمند – گریت کابینت

پروژه کابینت ام دی اف خانم خردمند – گریت کابینت

پروژه کابینت ام دی اف خانم خردمند

کابینت های این پروژه به طور کامل از ام دی اف رنگی خارجی می باشد. سبک طراحی آشپزخانه در این پروژه به صورت کلاسیک بود به همین دلیل کارفرما می خواستند کابینت ها نیز کلاسیک باشد. کابینت ها،‌ روکش چوب بلوط کانادایی ست و صفحه ی روی کابینت ها سنگ طبیعی است و به طور کامل یراق آلات بلوم اتریش می باشد.

 

 

تصاویر پروژه کابینت ام دی اف خانم خردمند:

 

پروژه کابینت ام دی اف خانم خردمند پروژه کابینت ام دی اف خانم خردمند پروژه کابینت ام دی اف خانم خردمند

 

نکاتی برای کابینت خانه

رنگ کابینت آشپزخانه چطور؟ هلن شاو ، مدیر بنجامین مور در انگلیس ، می گوید: “با وجود بسیاری که آشپزخانه به عنوان یک فضای” فقط خنثی “در نظر گرفته می شود ، رنگ های غنی و جسورانه در یک محیط آشپزخانه به طور غیر منتظره ای ازدواج می کنند زیرا این فضاها بیشتر قلب شلوغ و شلوغ خانه است از یک اتاق برای آرامش. برای بسیاری ، آشپزخانه ها نیز به طور فزاینده ای به مکان های سرگرمی تبدیل می شوند ، به این معنی که مردم به دنبال یک عامل آشپزخانه واو هستند که سبک شخصی آنها را نشان می دهد در حالی که احساس معاصر را حفظ می کند.

با این حال ، خود آشپزخانه ها می توانند سرمایه گذاری پرهزینه ای داشته باشند و به راحتی قابل تعویض نیستند ، بنابراین استفاده از رنگ برای افزودن رنگی جسورانه به جلوی کابینت ، جزیره یا قفسه بندی نه تنها مقرون به صرفه نیست بلکه باعث ایجاد یک خلاقیت منحصر به فرد می شود. و شخصیت به راحتی تزریق می شود.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.