پروژه کمد دیواری – گریت کابینت

پروژه کمد دیواری – گریت کابینت

پروژه کمددیواری

پروژه کمد دیواری؛ تمامی کمد های موجود در عکس های زیر کمد دیواری های کلاسیک و نئو کلاسیک هستند. برای نصب کردن چنین کمد هایی، از یراق آلات ترک یا یراق آلات بلوم اتریش استفاده می شود. رنگ مورد استفاده برای روی این کمد ها نیز رنگ پلی ارتان سوپر مات آلمانی می باشد.

 

تصاویر پروژه کمد دیواری:

پروژه کمد دیواری آقای هادی زاده پروژه کمد دیواری آقای هادی زاده پروژه کمد دیواری آقای هادی زاده گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin10 5 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin10 3 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin10 4 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin10 2 min پروژه کمد دیواری

 

برای پروژه کمد دیواری

1 – تمیز کردن

نصب کنندگان برای انجام نصب نیاز به یک دیوار صاف و خالی دارند. تمام وسایل شخصی از جمله لباس ، کفش ، کیف پول و غیره را از کمد خود بیرون بیاورید. این زمان بسیار خوبی برای تمیز کردن لباس ها و بردن آنها برای اهدای لباس است. همچنین هرگونه قفسه ، روتختی ، تخته پایه و میله لباس را بردارید. هر چیزی که متحرک باشد باید خارج شود.

2 – رنگ

توصیه می شود اگر می خواهید دیوار کمد را رنگ کنید حداقل دو روز قبل از نصب این کار را انجام دهید. به این ترتیب ، رنگ زمان خشک شدن دارد. رنگ آمیزی دیوارها کمک می کند تا کمد لیفت صورت تازه ای ایجاد شود ، مخصوصاً اگر شما یک سیستم کمد پشت باز سفارش داده اید که در آن دیوار دیده می شود. رنگ آمیزی دیوارها برای تضاد با رنگ سیستم کمد شما نیز می تواند جلوه زیبایی به کل کمد بدهد.

3 – طبقه های جدید

این زمان برای تمیز کردن یا تعویض کف پوش های داخل کمد است. پس از نصب سیستم کمد ، اگر بعداً تصمیم بگیرید که کف جدید می خواهید ، حذف آن کاری دشوار خواهد بود. اگر کفپوش موجود خود را نگهداری می کنید ، قبل از نصب مطمئن شوید که کف آن تمیز شده باشد. کارخانه کمد دیواری سفید

4- منطقه را پاک کنید

نصب کمد شما سبک ساخته شده است ، بنابراین تمام تصاویر ، آینه ها و دستگیره ها را در قسمت بلافاصله بردارید زیرا نصب کنندگان به یک مسیر مشخص به کمد و اطراف آن نیاز دارند. اگر دیوارهای مجاور کمد دارای آثار هنری یا وسایل تزئینی هستند ، وسایل را بردارید تا هرگونه چکش کاری باعث لرزیدن یا زمین خوردن نشود.

5 – برنامه ریزی

اگر بچه های کوچکی دارید ، زمان خوبی برای برنامه ریزی تاریخ بازی در خانه شخص دیگری است زیرا مواد ساختمانی در آن قرار دارد و شما نمی خواهید آنها آسیب ببینند. برنامه ای در مورد محل نگهداری حیوانات خانگی خود برای روز تهیه کنید زیرا کارگران مجبورند مواد را به داخل و خارج برسانند و شما نمی توانید دائماً درب حیوان خانگی را که خارج از آن مجاز نیست تماشا کنید.

6 – دکوراسیون

اگر کمد دیواری دارید و علاقه دارید آن را غار زن شخصی خود کنید ، برای اتمام قطعات مانند فرش ، صندلی ، چهارپایه و لهجه های دیگر خرید کنید. همچنین زمان آن فرا رسیده است که تمام آویزهای قدیمی خود را با جایگزین آویزهای جدید کنید تا به کمد لباس شما جلوه ای از نمایشگاه بدهد.

7 – زمان بندی کنید

در مورد چگونگی سازماندهی کمد جدید خود تصمیم بگیرید – اعم از هماهنگی رنگ یا مرتب سازی بر اساس فصول. سپس قبل از قرار دادن دوباره کفش ها در کمد ، زمان کافی را برای سامان بخشیدن به لباس ها تنظیم کنید. این زمان مناسب برای تمیز کردن کفش ها و کیف پول های شما ، تمیز کردن وسایل خاص به صورت خشک یا نگهداری مناسب لباس های مناسبتی است. از سازماندهی لوازم جانبی خود در کشوهای لوازم جانبی کمد جدید و اجزای سفارشی لذت ببرید. اکنون یک سیستم کمد زیبا دارید ، بنابراین با در امان نگه داشتن آن از درهم و برهمی از آن هوشمندانه استفاده کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کمد دیواری

 

پیشنهاد نویسنده: کمد دیواری

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.