کمد دیواری، اتاق لباس و کمد متحرک | کدام کمد لباس مناسب تر است؟

کمد دیواری، اتاق لباس و کمد متحرک | کدام کمد لباس مناسب تر است؟

کمد لباس مناسب | انواع کمد را به طور کلی می توان به سه نوع تقسیم کرد: اتاق لباس ، کمد دیواری و کمد لباس متحرک. وظیفه اصلی انواع کمدها حفظ ایمنی متعلقات ما و نظم آنها مانند لباس و کفش است.

در بعضی از خانه ها ، کمد ها در یک فضای نسبتاً کوچک ساخته می شوند. با این حال ، در خانه های دیگر کمد ها در فضای بزرگ تری ساخته می شوند تا بتوانند به یک کمد دیواری تبدیل شوند. کمد دیواری به مردم این امکان را می دهد تا از تجربه انتخاب یک لباس مناسب برای روز لذت ببرند.

از همه مهمتر ، طراحی کمد دیواری محدود به زمان و عصر نیست زیرا هر یک از کمدهای اتاق ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که ممکن است ترجیح دهید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کمد دیواری باکسی

۱. سبک اتاق لباس

 

کمد لباس مناسب

 

به طور کلی ، اتاق لباس برای ایجاد فضای بیشتری نیاز دارد. یک فضای بزرگ به مردم اجازه می دهد کمد را فقط روی دیوارهای جانبی اتاق یا فقط به دیوار عقب نصب کنند. هر دیوار برای کمد یا آینه در دسترس است به ترجیح افراد بستگی دارد.

سبک اتاق لباس کوچک

سبک دیگر کمد دیواری استفاده از یک اتاق کوچک تقریباً نیمی از اندازه اتاق است. معمولاً در سوئیت های اتاق خواب یافت می شود زیرا فضای بیشتری نسبت به کمد دیواری ساده اشغال می کند به دلیل تعداد فضای ذخیره سازی موجود برای این سبک. معمولاً این سبک با فضای اضافی اختصاص داده شده برای لباس پوشیدن یا غرور اضافی همراه است.

سازمان دهندگان اتاق لباس

کمد دیواری می تواند لباس ها ، کفش ها و سایر وسایل شما را مرتب نگه دارد. به همین دلیل بسیاری از مردم انتخاب آن را انجام می دهند.
با این وجود کمد دیواری به دلیل عملکردی که دارد فضای زیادی را اشغال می کند. حتی در این صورت ، هنوز به عنوان یک انبار بزرگ برای متعلقات شما مفید است.

 

طرح های اتاق لباس

طرح های اتاق لباس در اندازه و سبک آن متفاوت است. متداول ترین اندازه برای گنجه ۶ فوت است تا بتوان آن را در دسترس قرار داد ، حتی بیشتر هنگامی که افراد تمایل به داشتن یک جزیره مرکز دیگر دارند تا عملکرد اتاق لباس را به حداکثر برسانند.
تصمیم گیری در مورد زاویه و گوشه ها سخت است زیرا کمی مشکل است. قابلیت ذخیره سازی اتاق لباس نیز باید به حداکثر برسد.
به خاطر داشته باشید گوشه ها و زاویه های داخل کمد دیواری دشوار است. علاوه بر این ، برای قابلیت ذخیره ایده آل نیاز به استفاده مناسب دارد.

سیستم های اتاق لباس

به گفته یکی از کارشناسان سبک کمد ، کی وید ، برخی از آنها در اطراف کمد میله آویزان هستند. این تصمیم بدی است زیرا فضاهایی را که می توانست برای ذخیره بیشتر استفاده شود ، هدر می دهد. یکی از نکاتی که او به اشتراک می گذارد جا کفشی بزرگتر و بازتر کمد است.

 

۲. سبک کمد لباس

 

کمد لباس مناسب

 

این نوع کمد بسیار رایج است. معمولاً در راهروها یا اتاق های تختخواب یافت می شود زیرا فضای زیادی را اشغال نمی کند. سبک کمد لباس با عمق کم سازماندهی می شود.
معمولاً با سیستم های قفسه بندی و سازمان دهنده کمد در دیوار پشتی پر می شود. این نوع کمد در مقایسه با کمد های قبلی دارای اندازه کوچکتری است. اگر چیدمان مناسبی داشته باشد ، کمد دسترسی به اندازه حتی کوچکتر می تواند چیزهای زیادی را در خود ذخیره کند.

ابعاد کمد لباس

از آنجا که کمد دیواری ممکن است فضای زیادی از اتاق را اشغال کند ، کمد لباس به سبک جدید برای اتاق های با اندازه کوچکتر تبدیل می شود. در کمد دستی ، فضای ذخیره سازی را می توان با تیرها ، کشوها ، محفظه ها و قفسه های باز پر کرد.
این اقساط به شما امکان می دهد تا جایی که ممکن است بسیاری از چیزها را ذخیره کنید بدون اینکه اضافه بار به نظر برسد.

طراحی کمد لباس

طراحی کمد لباس مناسب برای مکان هایی مانند راهروها یا فضاهای کوچک مانند اتاق کودک یا اتاق خواب در یک خانه قدیمی که معمولاً اندازه کوچکتر دارند مناسب است.
این نوع کمد به شما امکان می دهد یک میله منفرد برای آویز لباس نصب کنید. بالای میله قفسه برای نگهداری سایر وسایل قرار دارد. به دلیل فضای محدود ، کمد از دیوارهای برگشتی استفاده می کند.

دسترسی به سازمان های کمد

طراحی کمد لباس به دلیل فضایی که اشغال می کند سبک محدودی دارد. در طول راه ، ممکن است از سبک و تمایل به اصلاح خسته شده باشید.
توصیه می شود از مجموعه های سیم استارت قابل تنظیم استفاده کنید تا بتوانید سبک را تغییر داده و اصلاح کنید. به منظور افزودن فضای ذخیره سازی اضافی برای محصولات و دستگاه های تا شده ، مکعب یا کشو بهترین گزینه برای شماست.

دسترسی به سیستم های کمد

این سیستم کمد یک سیستم آویز دو طبقه را فراهم می کند که به شما امکان می دهد فضای بیشتری ایجاد کنید. به منظور افزایش میزان ذخیره سازی ، نصب قلاب یا قفسه در پشت درب بسیار توصیه می شود.

با این کار فضای بیشتری برای نگهداری وسایلی مانند کفش یا اسباب بازی های کودکان برای شما ایجاد می شود.

 

۳. کمد لباس متحرک

 

کمد لباس مناسب

 

کمد لباس و لوازم جانبی کلاسیک است. آنها کمد ورود به بالا هستند. این نوع کمد به طور معمول در اتاق خواب ها یافت می شود.
کمد لباس و لوازم جانبی می تواند چیزهای زیادی را بارگیری کند زیرا خدمات انبارداری زیادی مانند قفسه ها ، تیرها ، سبدها و محفظه ها را فراهم می کند.
این نوع ذخیره سازی معمولاً از درب استفاده نمی کند. فقط برای دسترسی آسان به چیزها باز است.

طراحی کمد لباس

در یک اتاق خواب ، ما اغلب برای نگهداری وسایل اشتیاق زیادی داریم اما فضای مناسبی برای انجام این کار نداریم. این نوع سبک کمد لباس فقط به فضای کمی نیاز دارد که می تواند در هر مکانی باشد.
به عنوان مثال ، فضای هدر رفته بالای محل کار یا میز کار شما فضای بالقوه ای برای ذخیره سازی کمد لباس و اسلحه خانه است.

طراحی کمد آینه

کمد لباس به چند آینه نیاز دارد تا ببیند کراواتی که می پوشید مناسب است یا خیر. این نوع طراحی کمد به شما امکان می دهد آینه هایی را در پشت درها نصب کنید.

ایده های کمد لباس ارزان

یک کمد لباس بزرگ می تواند انبوهی از وسایل را در خود جای دهد ، اما گاهی اوقات با یک قیمت همراه است. برای کسانی که به دنبال ایده کمد لباس ارزان تر هستند ، این ممکن است جواب باشد.
فروشندگان زیادی وجود دارند که کمد لباس مناسب را ارائه می دهند. کمد لباس معمولاً با سازمان دهنده های کمد و برخی از میله های آویز یا محفظه کشو تکمیل می شود.

کمدهای چوبی

کمدها را می توان از هر نوع ماده ای از فلز گرفته تا چوب تهیه کرد. این کمد چوبی فضایی از زمان های قدیم را به ارمغان می آورد. مواد چوبی آن نیز به اتاق رنگ می بخشد.
کمدهای چوبی و لوازم خانگی مناسب برای نوزادان و لباس کودکان است. فضای زیادی برای ذخیره لباسهای تا شده و وسایل ضروری کودکان فراهم می کند.

درهای کمد کشویی

ممکن است درهای معمول برای کمد لباس خسته کننده به نظر برسد. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که درهای کشویی کانون توجهات را به خود اختصاص دهند.در کمد درهای کشویی ، در صورت تمایل به قرار دادن اسباب بازی های کودکان ، سبد یا سطل زباله برای نگهداری اضافی نصب می شود. این برای اتاق مهمان مناسب است.

کمدهای داخلی

کم د لباس توکار برای اینکه فضای ذخیره سازی داشته باشید اما به هیچ وجه فضای اتاق را کم نکنید ، امکان بارگیری لباسهای تا شده ، بالشهای اضافی ، کشوهای جوراب و میله های آویز را فراهم می کند.

 

 

پیشنهاد نویسنده: کمد دیواری ریلی، کمد دیواری باکسی، کمد دیواری

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

  موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.