بازیافت در آشپزخانه | بازیافت را از آشپزخانه شروع کنیم! بخش اول

بازیافت در آشپزخانه | بازیافت را از آشپزخانه شروع کنیم! بخش اول

بازیافت در آشپزخانه | آیا نگران تأثیرات خانه خود در محیط زیست هستید؟ حقیقت این است که هر آشپزخانه ای در آمریکا بر بار زیست محیطی کشور ما می افزاید. اما مواردی وجود دارد که می توانید برای دوستدار محیط زیست ، کارآیی بیشتر انرژی و هدر رفتن آشپزخانه خود انجام دهید.

به نظر می رسد که این روزها بیشتر و بیشتر آمریکایی ها به دنبال سبز شدن در خانه هستند. افراد زیادی کیسه های بوم قابل استفاده مجدد را به فروشگاه مواد غذایی می آورند و تقریباً در هر خانه ای در شهر یک جعبه بازیافت در نزدیکی مسیر وجود دارد. شما می دانید که در انتهای هفته سطل بازیافت پر می شود و سطل آشغال شما نیمه خالی است ، کاری را درست انجام می دهید!

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

در اینجا هشت روش برای بازیافت در آشپزخانه شما از امروز آورده شده است.

1. ظروف را به روش سبز بشویید | بازیافت در آشپزخانه

تخمین زده می شود که شستن یکبار ظروف در ماشین ظرفشویی از 37 درصد آب کمتر از شستن دستی با دست استفاده می کند. با این حال ، اگر یک طرف سینک ظرفشویی خود را با آب صابون و طرف دیگر آن را با آب شستشو پر کنید – و اجازه ندهید که شیر آب کار کند – می توانید شاید نیمی از آب ماشین ظرفشویی را استفاده کنید. (این فقط وقتی کار می کند که مقدار کمی ظرف برای شستن داشته باشید.)

هنگامی که از ماشین ظرفشویی خود استفاده می کنید ، صبر کنید تا بار کامل آن را بارگیری کنید. اجرای یک بار با ماشین ظرفشویی کامل نسبت به دو بار با ماشین ظرفشویی نیمه پر انرژی و آب بسیار کمتری مصرف می کند.

اکنون بسیاری از ماشین های ظرفشویی گزینه چرخه اقتصادی دارند که برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب طراحی شده است. بنابراین اگر ماشین ظرفشویی شما این گزینه را دارد ، آن را به هم بزنید. کوتاهتر از این ، اگر می توانید گزینه خشک شدن در ماشین ظرفشویی خود را خاموش کنید ، این کار را انجام دهید و بگذارید در عوض ظرف ها در هوا خشک شوند.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | shutterstock 1216729477 600x348 1

2. هوشمند بپزید | بازیافت در آشپزخانه

به گفته Progress Energy Company ، یک شرکت انرژی مستقر در کارولینای شمالی ، به جای اینکه اجاق بزرگ را برای پخت ظروف کوچک روشن کنید ، به یک اجاق توستر ، اجاق کوچک همرفت ، مایکروویو یا اجاق گاز آرام بروید تا 30٪ انرژی کمتری استفاده کنید. .

بازیافت در آشپزخانه | Progress Energy تخمین می زند که اجاق های مایکروویو حدود 50٪ انرژی کمتری نسبت به اجاق های معمولی مصرف می کنند. (با این وجود برای گرم کردن وعده های غذایی بزرگ ، اجاق گاز معمولاً کارایی بیشتری دارد.) در تابستان ، استفاده از مایکروویو گرمای کمتری را به آشپزخانه وارد می کند ، که می تواند به این معنی باشد که شما به تهویه مطبوع کمتری نیاز دارید.

3. در یخچال و فریزر را باز نگذراید!

جلوی یخچال مرور نکنید. باز نگه داشتن درب برای مدت طولانی باعث اتلاف انرژی می شود.

همچنین اطمینان حاصل کنید که درب یخچال شما به طور ایمن بسته شده است. برای آزمایش مهر و موم لاستیکی مانند درب ، کافی است در را روی اسکناس دلار ببندید و سپس ببینید بیرون کشیدن آن چقدر آسان است. اگر دلار خود را به راحتی پس بگیرید ، درب یخچال شما احتمالاً هوای سرد نشت می کند. در مورد تعمیر یا تعویض مهر و موم دیدن کنید.

آیا در گاراژ شما یخچال یا فریزر قدیمی وجود دارد؟ وسایل قدیمی می توانند گرازهایی با انرژی واقعی باشند. دقیقاً به میزان فضای اضافی یخچال یا فریزر فکر کنید و یک مدل با انرژی مناسب و متناسب با نیازهای خود تهیه کنید. و شاید شما واقعاً به آن فضای اضافی یخچال نیازی نداشته باشید. به خاطر داشته باشید که کارکردن یک یخچال بزرگ معمولاً از مصرف دو یخچال کوچک بازده بیشتری دارد.

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

4. کیف های خرید خود را به همراه داشته باشید | بازیافت در آشپزخانه

به جای پاسخ دادن به سوال اجباری ، “پلاستیک یا کاغذ؟” چرا در برخی از کیسه های بوم قابل استفاده مجدد سرمایه گذاری نکنید؟ من کلید این را پیدا کردم ، نگه داشتن کیف ها در ماشین شما است. پس از بسته بندی مواد غذایی ، کیسه های خالی را کنار درب منزل بگذارید و دفعه دیگر که به اتومبیل خود رفتید ، آنها را با خود ببرید.

حتی اگر کیسه های مواد غذایی پلاستیکی یا کاغذی را انتخاب کنید ، باز هم می توانید برای استفاده مجدد ، آنها را در سفر بعدی خود به همراه داشته باشید.

5. محصولات با بسته بندی کمتر خریداری کنید

هرچه بسته بندی کمتری خریداری کنید ، زباله کمتری ایجاد می کنید. بنابراین به دنبال راه هایی برای جلوگیری از بسته بندی اضافی باشید. به عنوان مثال ، بجای جعبه های آب میوه ، بطری های بزرگ آب یا کنسانتره آب منجمد بخرید. محصولات بزرگ را به جای محصولات بسته بندی شده جداگانه تهیه کنید (در صورت لزوم آنها را در ظروف قابل استفاده مجدد تقسیم کنید) و خرید مواردی مانند آجیل و لوبیا را به صورت عمده از فروشگاه مواد غذایی سالم یا بازاری در نظر بگیرید.

اجتناب از بسته بندی مواد غذایی به طور کامل دشوار است. بنابراین وقتی خود را با جعبه ها و سینی های پلاستیکی پیدا کردید. حتما آنها را بازیافت کنید (اگر بازیافت شما آنها را قبول کند) فقط جعبه ها را تا کنید تا در سطل آشغال شما صاف باشند.

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 2

6. بازیافت ، بازیافت ، بازیافت در آشپزخانه

بیاموزید که چگونه در منطقه خود بازیافت کنید – بازیافت چه چیز هایی را می پذیرد ، آیا باید مرتب شود و کجا می توانید برای بازیافت بروید. در بسیاری از شهرها ، شرکت زباله ، سطل آشغال شما را همانطور که زباله های شما را برمی دارد ، روی قسمت حاشیه شما جمع می کند.

با یافتن یک مکان مناسب (شاید زیر یا کنار ظرفشویی) جایی که یک سطل آشغال کوچک برای جمع آوری مواد قابل بازیافت در آن نگهداری می کنید ، می توانید بازیافت در آشپزخانه خود را آسان کنید. هر روز یا دو روز ، یکی از اعضای خانواده می تواند بازیافت را از آشپزخانه به سطل بزرگتر یا قوطی بیرون برساند.

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون داخلی

7. برای به حداقل رساندن سفرهای بازار ، پیشاپیش برنامه ریزی کنید

آشپزخانه خود را کاملاً مجهز نگه دارید تا از کسانی که در لحظه آخری مواد غذایی تهیه می کنند که هم گاز و هم اتلاف وقت می کنند ، نداشته باشید.

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.