ایده های آشپزخانه آبی نفتی بخش اول

ایده های آشپزخانه آبی نفتی بخش اول

ایده های آشپزخانه آبی نفتی | هنگامی که صحبت از طراحی مدرن آشپزخانه می شود ، رنگ نفتی به سرعت به یکی از محبوب ترین انتخاب ها تبدیل می شود. به این فکر می کنید که در آشپزخانه خود به سراغ یک پالت رنگی نفتی بروید؟ ایده های آشپزخانه نفتی ما را برای راهنمایی در سفر طراحی خود کاوش کنید. زیرا با داشتن رنگ پررنگ ترازو مناسب است.

ممکن است اولین تصمیم شما در هنگام تصمیم گیری در مورد طرح رنگی جدید برای قلب خانه شما یک آشپزخانه آبی نفتی نباشد ، اما از تاریک شدن ترس نداشته باشید. این سایه کلاسیک و هوشمند آبی می تواند ظاهری واضح و پیچیده ایجاد کند. علاوه بر این ، با هر سبک کابینت یا ملکی کار می کند.

ایده های آشپزخانه آبی نفتی | مت بیکر ، طراح آشپزخانه در هاروی جونز می گوید: “روزهایی که رنگ های تیره در آشپزخانه و فضای زندگی احساس” نابودی “و” تاریکی “می کنند ، گذشته است. ‘رنگ کاملاً روحیه یک اتاق را تغییر می دهد. سایه های تیره آبی که به کار رفته اند ، جنبه ای از ظرافت و درام را به فضا می بخشد. مخصوصاً وقتی مجهز به صنعت آهن آلات بیانی و نور مناسب باشد.

نگاهی به بهترین ایده های آشپزخانه آبی نفتی ما بیاندازید تا تأکید کنید که چگونه این رنگ تیره می تواند آشپزخانه را افزایش دهد ، عمق و جو را اضافه کند.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

ایده های آشپزخانه آبی نفتی

 

ایده های آشپزخانه آبی نفتی

1. فضاهای زندگی را با یک طرح نفتی متحد کنید

ایده های آشپزخانه آبی نفتی | از این لحن غنی بر روی دیوارها در سراسر مناطق زندگی در طبقه پایین خود استفاده کنید. اگر آشپزخانه از اتاق نشیمن خاموش است به کمک یک پالت رنگی منطبق به ایجاد یک سفر بی نقص به اتاق بعدی کمک کنید. آبی نفتی سایه مناسبی برای تنظیم تعادل چشمگیر و جذاب برای یک اتاق نشیمن و یک آشپزخانه و یک اتاق ناهار خوری با نقشه باز است. استفاده از یک رنگ برای تزئین هر دوی آنها به احساس متحد بودن فضاها کمک می کند. شخصیتی را برای اجتماعی ترین مناطق خانه مشخص می کند.

2. رنگ آبی پررنگ را با اتصالات طلایی خاموش کنید

برای آشپزخانه ای که سبک اصلی آن است. دستگیره ها و وسایل طلا را انتخاب کنید تا فاکتور واو را واقعاً اضافه کنید. برای برجسته سازی رنگ پررنگ آشپزخانه از نور استفاده کنید. آویزهای لامپ در معرض نور باعث می شود که یک نور بزرگتر سایه را به جای سایه سایه ، کاملاً در معرض دید قرار دهد. با داشتن رنگ کابینت تیره ، ممکن است بخاطر نورپردازی بد دیگر از فضای خلقی خوشحال نباشید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

 

3. کمدهای کف تا سقف را در امتداد یک دیوار انتخاب کنید | ایده های آشپزخانه آبی نفتی

ایده های آشپزخانه آبی نفتی | هنگام استفاده از چنین سایه پررنگ چرا همه چیز تمام نمی شود. پر کردن یک دیوار کامل با واحدهای سفارشی ، دیواری از رنگ را مانند ویژگی ایجاد می کند. کمد کابینت ساده و نفتی فقط در برابر یک دیوار چشم ها را به خود جلب می کند. زندگی را به منطقه تزریق می کند. بیانیه ای محکم می دهد. انتخاب یک جزیره در همان سایه به تعریف دیوار اصلی کمک می کند ، و رنگ را به دیوار ویژگی لنگر می اندازد.

با ایجاد دیوارهای رنگ آمیزی سفید و کفهای چوبی سبک ، مواد اطراف را برای ایجاد تضاد سبک نگه دارید.

4. کابینت های تیره تر با کفپوش روشن تر

ایده های آشپزخانه آبی نفتی | برای حفظ تعادل در هنگام استفاده از رنگ های تیره روی تابلو ، قانون کلی طراحی افزودن سطوح روشن تر است. شروع با کف مکان خوبی برای پایه نگاه داشتن ظاهر است. ملیسا کلینک ، رئیس طراحی هاروی جونز ، توصیه می کند. میزهای کار سبک یا کفپوش ها باعث ایجاد تعادل در ظاهر می شوند و باعث می شوند فضا روشن تر و سرزنده تر شود. یک انتخاب کفپوش تیره ممکن است فضا را فریب دهد و ظاهر را بیش از حد تاریک نشان دهد.

 

ایده های آشپزخانه آبی نفتی

 

5. آن را سبک نگه دارید

فضای آشپزخانه را با کابینت آبی زیبا به شکل L قاب کنید. اجرای واحدهایی به شکل L در زیر پنجره به استقبال نور طبیعی از گوشه ها کمک می کند تا از احساس بیش از حد چشمگیر یا کلاستروفوبیک رنگ تیره جلوگیری کند. سایه هوشمند حتی در برابر میزهای کار روشن و وقتی با لهجه های نقره ای ترکیب می شوند ، بیشتر خودنمایی می کند.

6. یک جزیره با رنگ بلوک را شناور کنید | ایده های آشپزخانه آبی نفتی

اگر رنگ آمیزی رنگ آبی تمام کابینت ها کمی دلهره آور است ، چرا به دنبال یک قطعه کانونی مانند کمد یا جزیره آشپزخانه نروید. آبی نفتی از همه خنثی ها تعریف می کند و باعث می شود طرح کلی منسجم باشد. اگر می خواهید فضای مطابقت بیشتری داشته باشید ، می توانید یک قدم جلوتر بروید و طرح را با کاشی های آشپزخانه ، ایده های بازپخش یا لوازم جانبی آشپزخانه بهم ببندید.

7. کابینت های آشپزخانه آبی نفتی فریم با رنگ سفید

استفاده از سطوح سفید برای قاب گرفتن نوازش های آبی نفتی مانع از غلبه رنگ پررنگ در فضا می شود. مخصوصاً هنگام جستجوی ایده های کوچک آشپزخانه بسیار عالی است. از رومیزی های مرمر سفید و دیوارهای رنگ آمیزی سفید که کابینت های آبی پررنگ را در یک پس زمینه سفید قرار داده است ، فضای اتاق را سبک ، تازه و هوا نگه می دارد.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت روکش چرمی

 

8. در سراسر گرما با لمس چوب اضافه کنید

 

ایده های آشپزخانه آبی نفتی

 

ایده های آشپزخانه آبی نفتی | از میز کار گرفته تا کفپوش ، قفسه بندی و لوازم جانبی مواد چوبی می توانند تا حد زیادی گرما را در آشپزخانه آبی نفتی ایجاد کنند. با مواد چوبی گرم مانند افرا ، بلوط گرم و ساج اصلاح شده کار کنید.

9. به ظاهر جلوه ای پر زرق و برق دهید

رنگ آبی نفتی می تواند عادی را به حالت پر شور تبدیل کند. این آشپزخانه مدرن کشیده الکتریک و با شخصیت است. پس زمینه سفید ساده فضا را تازه نگه می دارد در حالی که واحدهای دیواری با یک قفسه سفید سفید برای احساس بازتر جایگزین شده اند. واحدهای استاندارد روکش با سایه ای غنی از رنگ آبی نفتی با عمق و سبک بودن فضا تغییر شکل داده و یک لوستر پر زرق و برق (که یک قطعه کلاسیک آشپزخانه نیست) بیانیه کامل و عالی است.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه انزو

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.