آشپزخانه آبی نفتی و ایده‌های آن بخش دوم

آشپزخانه آبی نفتی و ایده‌های آن بخش دوم

آشپزخانه آبی نفتی | هنگامی که صحبت از طراحی مدرن آشپزخانه می شود ، رنگ نفتی به سرعت به یکی از محبوب ترین انتخاب ها تبدیل می شود. به این فکر می کنید که در آشپزخانه خود به سراغ یک پالت رنگی نفتی بروید؟ ایده های آشپزخانه نفتی ما را برای راهنمایی در سفر طراحی خود کاوش کنید. زیرا با داشتن رنگ پررنگ ترازو مناسب است.

ممکن است اولین تصمیم شما در هنگام تصمیم گیری در مورد طرح رنگی جدید برای قلب خانه شما یک آشپزخانه آبی نفتی نباشد ، اما از تاریک شدن ترس نداشته باشید. این سایه کلاسیک و هوشمند آبی می تواند ظاهری واضح و پیچیده ایجاد کند. علاوه بر این ، با هر سبک کابینت یا ملکی کار می کند.

ایده های آشپزخانه آبی نفتی | مت بیکر ، طراح آشپزخانه در هاروی جونز می گوید: “روزهایی که رنگ های تیره در آشپزخانه و فضای زندگی احساس” نابودی “و” تاریکی “می کنند ، گذشته است. ‘رنگ کاملاً روحیه یک اتاق را تغییر می دهد. سایه های تیره آبی که به کار رفته اند ، جنبه ای از ظرافت و درام را به فضا می بخشد. مخصوصاً وقتی مجهز به صنعت آهن آلات بیانی و نور مناسب باشد.

نگاهی به بهترین ایده های آشپزخانه آبی نفتی ما بیاندازید تا تأکید کنید که چگونه این رنگ تیره می تواند آشپزخانه را افزایش دهد ، عمق و جو را اضافه کند.

 

پیشنهاد نویسنده:  کابینت آشپزخانه

 

ایده های آشپزخانه آبی نفتی

آشپزخانه آبی نفتی

10. از رنگ نیمه شب آبی با رنگ خاکستری برای ظاهری روستایی مدرن استفاده کنید | آشپزخانه آبی نفتی

شما ممکن است آبی را به عنوان یک رنگ سرد در نظر بگیرید ، اما عمیق ترین و تیره ترین سایه ها ظاهری دنج و پیله ای ایجاد می کنند ، همانطور که در اینجا مشخص است

آشپزخانه آبی نفتی | خاکستری ها و صورتی های رژگونه بهترین گزینه های تختخواب هستند – یا آیا این باید مبل های کاناپه باشد؟ – برای این سایه مجلل نیمه شب. آنها هر دو فضای اتاق را نرم و روشن می کنند ، در حالی که اجاق گاز ، صفحه و شیار و مبلمان چوبی کمرنگ باعث افزایش احساس روستایی می شوند.

11. آبی را برای به روزرسانی سنتی امتحان کنید

بین سنتی و خسته مرز خوبی وجود دارد ، اما اگر به رنگ اعتماد به نفس داشته باشید می توانید کاملاً از آن جلوگیری کنید. این گل سرخ قوی مقدار مشخصی از میراث را به این اتاق نشیمن می آورد ، اما به طور همزمان احساس شادابی می کند.

آشپزخانه آبی نفتی | تطبیق مبل و دیوارها باعث جلوه بخشیدن به جلوه و ایجاد پس زمینه ای محکم می شود که در آن امکان ترکیب عتیقه جات با قطعات مدرن وجود دارد بدون اینکه جلوه کلی آن ناموزون باشد.

12. یک رنگ آبی پاستلی انتخاب کنید | آشپزخانه آبی نفتی

بلوزهای پودری لحظه ای را سپری می کنند – یک جایگزین تازه کننده برای رنگ خاکستری و آبی خنک ، انرژی آرام و آرام را به همراه دارد. سایه پاستلی هنگامی که برای تزئین یک اتاق رو به جنوب استفاده می شود ، به خوبی کار می کند تا احساس نور و فضا را به حداکثر برساند.

پاستل های خنک ، هوای مطبوع را با خطوط تمیز مبلمان مدرن و منسوجات مدرن ترکیب کرده و آن را به روز کنید.

 

آشپزخانه آبی نفتی

13. به سبک کشور پیچ و تاب تازه ای ببخشید

آشپزخانه آبی نفتی | سایه های روشن آبی ، همراه خوبی برای رنگ های گرم و نارنجی میوه ای است ، بنابراین به جای پاستل های نرم که نمای کلی کشور را نشان می دهد ، یک فیروزه زنگ دار را با رنگ های سفید شده از آفتاب ترکیب کنید تا ظاهر آن به روز شود. به برخی از تنهای توسکانی مرجان ، اکرای طلایی آغشته به آفتاب و برای گرما و نشاط آغشته کنید. پرده های پر از گل و گل ، راه عالی برای معرفی یک عکس پرانرژی از رنگ است.

14. کنتراست را گرم کنید

‘آبی و سفید یک ترکیب کلاسیک است و آزمون زمان را تحمل می کند. رنگ ها به زیبایی تضاد می یابند اما یک سایه سفید را انتخاب می کنند. یک سفید سفید درخشان از قبل دارای ته رنگ آبی بیشتری است ، بنابراین همراه با نیروی دریایی می تواند سرد باشد.

ناتاشا پیتت ، طراح رنگ در Craig & Rose می گوید: “شما می توانید با استفاده از رنگ آبی تیره تر دما را افزایش دهید و فضا را با انرژی نقطه گذاری کنید.”

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک

15. احساس صورتی را با آبی مایل به قرمز بزرگ کنید |‌آشپزخانه آبی نفتی

با پشتیبانی از سایه های دیگر ، این مبل صورتی ممکن است برای سلیقه بسیاری از افراد کمی شیرین به نظر برسد. اما با داشتن یک رنگ آبی مایل به تیره در پشت ، این نهایت ظرافت است که توسط پایه های برنجی و لوازم جانبی میز قهوه افزایش یافته است.

این رنگ را دوست دارید؟ ایده های اتاق نشیمن صورتی که حس عاشقانه ، پیچیدگی و سرگرمی را ایجاد می کند

همچنین در چاپ برنجی سه چاپ آبی وجود دارد که بدون از بین بردن اثر زیاد ، رنگ آبی را می شکند. کفپوش چوبی گرم و یک فرش کمرنگ باعث روشنایی و در عین حال دنج زیر پا می شود

16. با یک مبل آبی شروع کنید

در اینجا ، یک مبل آبی فیروزه ای پر جنب و جوش در پس زمینه تسکین دهنده آبی جین ظاهر می شود ، تا از ساحلی مدرن استفاده کنیم.

آبی های سنگ تراش خورده مانند این پایه و اساس مناسبی برای سبک های کلاسیک مبلمان است که کمد سفید یک نمونه برجسته است. ایده خوبی است که آنها را در لوازم جانبی نمایش داده شده منعکس کنید.

آشپزخانه آبی نفتی

پیشنهاد نویسنده: کابینت روکش چرمی

17. یک دیوار مشخصه آبی را کاشی کنید

شما باید بودجه سالمی داشته باشید ، اما یک دیوار مشخصه از کاشی های سیمانی می تواند واقعاً دیدنی به نظر برسد. با وجود روستایی بودن مواد آنها – پر زرق و برق باشد. صندلی های مخملی با رنگ آبی عمیق تر این اثر را افزایش می دهند. باز هم لوازم جانبی با رنگ فیروزه ای مشابه لهجه هایی هستند که اتاق را به هم نزدیک می کنند.

18. با الگو آزمایش کنید

قوانین طلایی برای ایجاد این ظاهر رسمی این است که به دیوارها و کف به رنگ خنثی بچسبید. سپس با یک پالت سخت نگه دارید ، که به شما امکان می دهد با الگو بازی کنید.
هیچ دو نقشی یکسان نیست ، با این وجود آنها هماهنگ با یکدیگر کار می کنند و ظاهری التقاطی و الهام گرفته از جهانی را ایجاد می کنند ، نه یک طرح کنار دریا.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه انزو

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.