رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی

رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی

رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی رنگ

با سرچ عبارت رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی حدس می زنیم که شما هم موافقید که کابینت ها از اصلی‌ترین تجهیزات در آشپزخانه هستند که انتخاب آنها از کارهای مهمی است که در هنگام طراحی داخلی منزل انجام می دهیم. البته افرادی هستند که بازسازی ساختمان انجام می‌دهند و در ابتدای کار به سراغ آشپزخانه و کابینت های آن می‌روند و ترجیح می‌دهند که تزیینات ساختمان را از آشپزخانه شروع کنند.

کابینت ها انواع مختلفی دارند که توانستند دنیای کابینت سازی را گسترش دهند و مشتریان بتوانند هر کابینت با هر سلیقه ای را که می پسندند در آشپزخانه خود به نمایش بگذارند. دنیای کابینت سازی گسترش بسیاری پیدا کرده است و این حرفه از دسته مواردی است که می تواند شما را در داشتن یک آشپزخانه متفاوت و زیبا همراهی کند. اما در این محتوا قصد داریم به عنوان نمونه‌ای از این کابینت ها را که به اسم کابینت پولیشی هستند مورد بررسی قرار دهیم و راههای نگهداری آن را هم مرور کنیم.

 

رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی

کابینت های پولیشی چیستند؟

این کابینت که در ایران تولید می‌شود مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است که از آن در طراحی داخلی آشپزخانه استفاده می کنند. معمولاً انتخاب کابینت ها به عهده مشتری می باشد اما بهتر است که اگر قرار است کابینت آشپزخانه را تعویض کنید این نمونه‌ها را در ابتدا بشناسید تا بتوانید از مزایا و معایب آن اطلاعاتی به دست بیاورید.

کابینت رنگ پولیشی به کابینتی گفته می شود که جنس بدنه آن از رنگ پولیش ساخته می شود. رنگ آن همانند یک لایه شیشه که دارای ضخامت ۳ میل است که بر روی آن قرار می گیرد. کابینت رنگ پولیشی در سبک نئوکلاسیک قرار می‌گیرند به دلیل اینکه هم تزیینات سبک کلاسیک را دارند و هم سادگی های سبک مدرن. مشتریانی که قرار است کابینت آشپزخانه خود را تغییر بدهند در ابتدا بهتر است که سبک طرح آشپزخانه تان را مد نظر داشته باشید تا در هنگام مشاوره با کابینت سازان بتوانند شما را به خوبی راهنمایی کنند. همانطور که می‌دانید شرکت‌های پیشتاز در صنعت کابینت سازی هستند که این کابینت ها را تولید می‌کنند و آن را به اسم طرح انزو می‌فروشند. منظور از طرح انزو در واقع سیستم کابینت آشپزخانه است که بخشی از خط تولید زنتیک می باشد.

 

کابینت های پولیشی طرح انزو چیستند؟

ممکن است سوال برایتان پیش بیاید که جنس این کابینت ها از چیست؟ کابینت پولیشی از مغز ای ام دی اف خام می باشد که در سایت های مختلف اجرا می‌شود و به وسیله دستگاه های برش و سی ان سب متناسب با سلیقه مشتریان در طراحی داخلی آشپزخانه قرار می‌گیرد.

خرید کابینت آشپزخانه ارزان

در برخی از موارد این مشاهده شده است که حکاکی بر روی آنها انجام می‌شود و به عنوان کابینت های سفارشی به مشتری تحویل داده می‌شودتفاوتی که در بین کابینت ها وجود دارد این است که جنس و نمای آن کابینت ها با یکدیگر متفاوت هستند و فضای داخلی کابینت ها در واقع در بین همه کابینت ها یکسان است که از جنس ام دی اف می باشد. این موضوع در خصوص کابینت های انزو هم می باشد.

 

مزایای کابینت های پولیشی چیست؟

این کابینت ها به دلیل اینکه رنگ پولیشی به آنها اضافه می‌شود ضخامت بیشتری دارند و این موضوع باعث می‌شود که استحکام و مقاومت آنها در برابر فشار بیشتر شود. علاوه بر آن هنگامی که ضربه و آسیب دیدگی بر روی آن وارد شود به راحتی تخریب نمی شود و می تواند در برابر فرورفتگی از خود مقاومت نشان دهد. علت این مقاومت هم به خاطر پلیشی است که بر روی آن اجرا می گردد که پس از سرد شدن مانند سنگ سفت خواهد شد و به هیچ عنوان دچار آسیب‌دیدگی و فرورفتگی نخواهد شد.

از مزایای دیگر آن می‌توان به مقاومت بالای آن در برابر آب اشاره کرد. هنگامی که رنگ پلیش بر سطح کار کابینت های پولیشی اجرا می‌شود ضخامت آن بیشتر می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود که آب به درون آن نفوذ نکند. شما در هنگامی که قرار است این کابینت ها انتخاب کنید می توانید از رنگ سفید استفاده نمایید. استفاده از این رنگ به دلیل این که می‌تواند در ترکیب با رنگ های دیگر زیباتر دیده شود و علاوه بر آن فضای خانه را بزرگتر نشان دهد می تواند انتخاب مناسبی باشد. کابینت ها با هر شرایط آب و هوایی که وجود داشته باشد خود را تطبیق می دهد و می توانید این کابینت را در اکثر مناطق ایران استفاده کنید. به طور کلی این کابینت ها در برابر اشعه خورشید بسیار مقاوم هستند و حتی حرارت های سطحی‌ هم  روی آنها تاثیر نمی گذارد.

 

معایب کابینت های پولیشی چیست؟

همانطور که می دانید کابینت ها و محصولات متنوع دارای مزایا و معایبی هستند که در هنگام تهیه آنها باید از این مزایا و معایب اطلاعاتی داشته باشیم. حساسیت اجرای کابینت های پولیشی بسیار بالاست و برای اینکه از گرد و غبار به ما باقی بمانند در محلی باید قرار داشته باشند که به وسیله دستگاه های اتوماتیک به راحتی طراحی شوند. موضوع مورد توجه این است که به دلیل همین حساسیت ها قیمت کابینت های پولیشی تفاوت چشمگیری با سایر کابینت ها دارد.

 

پولیش چیست؟ کابینت های پولیشی چه کاربردی دارند؟

ترکیبات کابینت چه چیزی یک کابینت را باکیفیت می کند؟

پولیش به ماده خمیری و اسپری‌های گفته می‌شود که بر روی سطوح مختلف می توان از آن استفاده کرد. این محصول می تواند خط و خش ها و آلودگی ها را از سطوح پلاستیکی و شیشه ای و حتی چوبی و فلزی عاری کند و در نهایت باعث شفاف درخشنده بودن سطح می گردد. استفاده از پولیش می‌تواند به اکسید شدن سطح کمک کند و از آن جلوگیری نماید. پولیش اینگونه عمل می کند که یک لایه نازک از رنگ را برمی‌دارند و خط و خش ها را پر می کند و آنها را برای همیشه از بین می برد. در نهایت سطح برقی را خواهید داشت که برای مراقبت و نگهداری از کابینت ها هم می توانید از پولیش استفاده کنید. به دلیل اینکه پس از مدتی سطح کابینت که همان درب می باشد ممکن است دچار مشکلات و خط و خش هایی شود که بهتر است آنها را به سرعت تعمیر کنید. برای رفع پوسیدگی و خرابی سطح کابینت های می توان از پولیش استفاده کرد به دلیل اینکه ظاهر کابینت ها بسیار اهمیت دارد و بازسازی و تعویض آن ها پروسه زمان بر و هزینه برداری می باشد.

 

قیمت کابینت های پولیشی

هزینه‌ کابینت ها روز به روز متغیر می‌شود و نوسانات بازار دلیل این موضوع است. اغلب قیمتها ساکن نیستند و به طور مداوم تغییر می کنند اما برای محاسبه قیمت کابینت ها معمولا جنس ورق این کابینت ها که از جنس ام دی اف می باشد ۲۵ میلیمتر است که این مقدار در کابینت های دیگر کمتر می باشد. در واقع اگر انتخاب شما کابینت های پولیشی است باید بودجه قابل توجه ای در اختیار داشته باشید. این موضوع دلیلی می‌شود تا قیمت این کابینت ها نسبت به سایر کابینت های موجود در بازار بیشتر شود. دلیل بعدی افزایش قیمت هم رنگ پولیشی سفید است که برای کابینت های آشپزخانه انتخاب می شود.

 

دریافت خدمات و مشاوره بازسازی، ساخت و رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت و رفع پوسیدگی در کابینت های پولیشی را انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های پولیشی موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.