قیمت کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ

قیمت کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ

قیمت کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ چقدر است؟

کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ به نوعی از کابینت‌ها گفته می‌شود که در طراحی و تولید آن‌ها از ورق ام دی اف فرامید استفاده می‌شود. این دسته از ورق‌های ام دی اف نسبت به ورق‌های ام دی اف معمولی، به لحاظ نوع روکش تفاوت دارند. از طرف دیگر، لازم به ذکر این نکته است که روکش به کار رفته در طراحی و تولید این دسته از محصولات، توانسته ظاهر این نوع از کابینت‌های آشپزخانه را به برند ایتالیایی همپای خود نزدیک‌تر سازد. کابینت ام دی اف فرامید از انواع کابینت‌های مدرن به شمار می‌رود. بنابراین می‌توانید از این محصولات برای ایجاد فضایی مدرن و امروزی استفاده کنید. ورق ام دی اف فرامید یکی از ورق‌هایی است که نتنها در تولید کابینت مدرن بلکه ساخت اشیاء دکوری مانند شلف و پنتری کاربرد زیادی دارند.

 

به دنبال قیمت کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ هستید؟ این نوشته‌ها را از دست ندهید!

 

 

ویژگی‌های کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ

از جمله ویژگی‌های ورق ام دی اف در کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ می‌توان به این مورد اشاره کرد که این نوع از محصولات، ظاهری مانند چوب دارند و سطح آن‌ها نیز زبر و برجسته است. لازم به ذکر است که میزان برجستگی ورق ام دی اف فرامید به اندازه‌ای است که می‌توانید آن را از طریق لمس کردن سطح ورق‌ها احساس کنید.

سطح این نوع از ورق‌های ام دی اف تولید شده توسط شرکت فرامید، مات است. بنابراین کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ نور زیادی را منعکس نمی‌کند. اما از طرف دیگر به دلیل داشتن همین ویژگی، این نوع از ورق‌ها آلودگی سطح را به نمایش در نمی‌آورند. هم‌چنین لازم است بدانید که ورق‌های ام دی اف فرامید، میزان آسیب پذیری بسیار کمی در برابر خط و خش دارند و آلودگی‌های کم‌تری را به خود جلب و جذب می‌کنند. زیبایی، یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این نوع از محصولات است.

کابینت فرامید برای آشپزخانه عروس

از دیگر ویژگی‌های ورق‌های فرامید و کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ می‌توان به کیفیت این محصولات و هم‌چنین تنوع طرح و رنگ آن‌ها اشاره کرد. از دیگر ویژگی‌های این نوع از محصولات می‌توان مقاومت در برابر حرارت محیط و هم‌چنین رطوبت موجود در فضای آشپزخانه را نام برد.

 

قیمت کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ

می‌توان گفت یکی از مزایای اصلی کابینت‌های فرامید، قیمت پایین این محصولات نسبت به ورق‌های وارداتی است. البته شرکت فرامید فقط در زمینه تولید ورق‌های روکشی فعالیت دارد درحالی که بخش زیادی از محصولات چوبی مانند درب لابی یا ورودی ساختمان با استفاده از ورق MDF خام و چوب طبیعی ساخته‌‌‌ می‌شوند.

 

کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ چه معایبی دارد؟

یکی از ویژگی‌های اصلی کابینت ام دی اف فرامید، سطح مات این نوع از محصولات است. داشتن سطح مات برای این ورق‌ها، در حقیقت هم ویژگی مثبت و مزیت است و هم به نوعی عیب این محصولات به شمار می‌رود. بنابراین ویژگی، کابینت‌های تولید شده از ورق فرامید را نمی‌توان برای آشپزخانه‌هایی مورد استفاده قرار داد که دارای فضای کوچکی هستند. چراکه به دلیل داشتن این سطح مات، کابینت مورد نظر نمی‌تواند بازتاب و یا انعکاس نور را انجام دهد و از این طریق، فضای یک آشپزخانه کوچک را بزرگ‌تر از آنچه هست به نمایش در آورد. پس کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ مناسب است، نه آشپزخانه‌ کوچک.

کابینت چوب طبیعی کلاسیک در آشپزخانه بزرگ

هر دو نوع چوب و ام دی اف هر کدام بسته به شرایطی و با در نظر گرفتن مزایا و معایبشان مورد استفاده قرار خواهند گرفت. قطعاً از نظر هزینه‌ای قیمت ام دی اف نسبت به چوب پایین‌تر است اما کیفیت و کارایی که چوب طبیعی دارد هیچگاه یک کابینت ام دی اف ندارد. در نظر داشته باشید که تنها برای کارهای خاص از چوب طبیعی استفاده‌‌‌ می‌شود چون قیمت بالایی دارد و ساخت همه محصولات با چوب خیلی مقرون بصرفه نخواهد بود. همچنین برای بازسازی و یا ارتقای کابینت آشپزخانه، پیشنهاد ما استفاده‌ی ترکیبی از ام‌دی‌اف و چوب می‌باشد.

کابینت فرامید برای آشپزخانه عروس

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت کابینت فرامید در آشپزخانه بزرگ داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتساپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.