قیمت کابینت چوب طبیعی در آشپزخانه بزرگ

قیمت کابینت چوب طبیعی در آشپزخانه بزرگ

راهنمای قیمت کابینت چوب طبیعی در آشپزخانه بزرگ

کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ، گران قیمت‌‌‌‌‌ترین مدل کابینت کلاسیک است. علت قیمت بالای این مدل کابینت آشپزخانه متریالی است که در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از چوب طبیعی درختان مختلف در این سبک کابینت علت قیمت بالای آن است. اگر آشپزخانه‌ای با متراژ متوسط تا بزرگ، سلیقه‌ای شیک و کلاسیک و رویاهای بلندپروازانه برای منزل زیبایتان دارید، پس این مقاله فقط مخصوص شماست!

 

قصد خرید کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ دارید؟ می‌خواهید قیمت کابینت چوب طبیعی در آشپزخانه بزرگ را بدانید؟ این نوشته‌ها را حتما بخوانید!

 

 

ارزش خرید کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ

کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ کلاسیک به نام کابینت تمام چوب یا کابینت چوبی نیز شناخته می‌شود. این مدل کابینت لوکس‌‌ترین، مجلل‌‌‌‌‌ترین و البته، محبوب‌ترین کابینت در ایران است!

 

تولید کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ

همان طور که از اسم این محصول مشخص است متریال به کار رفته در کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ، چوب طبیعی درختان است. البته معمولاً جنس بدنه این مدل کابینت ام دی اف سفید است و فقط برای جنس درب‌‌‌‌ها از ورق‌‌‌‌های چوب طبیعی استفاده می‌دهد. ورق‌‌‌‌های چوب طبیعی درختان در ضخامت دو الی سه سانتی متر تولید می‌شود.

بعد از سایز شدن درب‌‌‌‌ها، منبت کاری شروع و نقوش و حکاکی‌‌‌‌های کار کلاسیک به آن اضافه می‌شود. این حکاکی‌‌‌‌ها متنوع هستند و مشخصه اصلی این سبک کابینت همین ابزار و حکاکی‌‌‌‌ها است. بعد از مرحله ابزار زدن درب‌‌‌‌ها در محیط ایزوله به رنگ انتخابی مشتری در‌‌‌ می‌آید. همچنین این سبک کابینت شامل تاج در قسمت بالای کابینت‌‌‌‌های دیواری و کمد و زیر چراغ در قسمت کف کابینت‌‌‌‌های دیواری قرار گرفته گویی که کابینت‌‌‌‌ها در یک قاب قرار گرفته اند. قرار گرفتن این اجزا کوچک در کنار هم کابینت کلاسیک چوبی را تشکیل می‌دهد که در ادامه به جزئیات بیشتری از این سبک کابینت آشپزخانه در اختیار شما قرار‌‌‌ می‌دهیم.

 

کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ چیست؟

کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ در دسته بندی کابینت‌‌‌‌های کلاسیک قرار دارد اما در بسیاری از موارد کارفرما قصد دارد خرید کابینت چوبی دارد اما به اصطلاح‌‌‌ می‌خواهد آن را مدرن اجرا کند، کابینت چوبی شامل اجزای کوچک به هم پیوسته است، این اجزا شامل ستون‌‌‌‌های منبت و معرق کاری شده، نقوش حکاکی شده روی درب کابینت‌ها، تاج و زیر چراغ ابزار خورده، صفحه سنگ طبیعی یا مصنوعی که دارای ابزارهای متنوع است و لبه‌‌‌‌های آن ابزار خورده شده‌‌‌ می‌باشد، نوع چوب استفاده شده نیز تاثیر انکار ناپذیری در محصول نهایی دارد.

همه این نکاتی که به آن اشاره داشتیم مشخصات اصلی کابینت‌‌‌‌های چوبی است که همه با این مشخصات کابینت چوبی را‌‌‌ می‌شناسند و همان طور که گفتیم کابینت چوبی در دسته بندی کابینت‌‌‌‌های کلاسیک قرار دارد. این امکان وجود ندارد که اجزای کابینت چوبی را حذف یا کم کرد البته ستون‌ها، درب کابینت‌ها، صفحه و بقیه موارد تنوع ظاهری زیبادی دارند و امکان انتخاب بین ده‌‌‌‌ها مدل و طرح مختلف وجود دارد، زیبایی و هارمونی کابینت چوب به ستون‌‌‌‌های منبت کاری شده و درب‌‌‌‌های حکاکی شده است و اگر آنها را حذف کنیم شکل ظاهری محصول نهایی دور از انتظار است و توصیه‌‌‌ می‌کنیم از این انتخاب پرهیز کنید و از مدل‌‌‌‌ها و طرح‌‌‌‌های موجود و امتحان پس داده استفاده کنید.

کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ، بعد از کابینت کلاسیک چوب طبیعی از اصیل‌‌‌‌‌ترین انواع کابینت است که امروزه مورد استقبال بسیاری از طراحان دکوراسیون واقع شده است. کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ برای خانه‌‌‌‌هایی با دکوراسیون نئوکلاسیک و کلاسیک بسیار مناسب‌‌‌ می‌باشد. بنابراین اگر به سبک کلاسیک علاقه‌مند هستید و آشپزخانه‌‌‌‌‌‌ای با ابعاد بزرگ دارید، کابینت چوبی قدیمی‌‌‌ می‌تواند یکی از گزینه‌‌‌‌های شما باشد.

در این سبک، کشو‌‌‌‌ها و کابینت‌‌‌‌ها دارای اندازه بزرگی هستند و می‌توانند همه وسایل آشپزخانه شما را به طور مرتب در خود جای دهند. رنگ کابینت چوبی قدیمی معمولا طیف‌‌‌‌های مختلفی از رنگ قهوه‌‌‌‌‌‌ای است، که با توجه به چوب مورد استفاده در ساخت این کابینت‌‌‌‌ها متفاوت است.

برای تداعی شدن حالت کلاسیک، کنده کاری و نقش و طرح  زیادی بر روی درب این کابینت‌‌‌‌ها وجود دارد که این طرح و نقش‌‌‌‌ها با توجه به سلیقه شما بر روی کابینت چوب قدیمی اجرا‌‌‌ می‌شود. علاوه بر این‌ها کابینت چوبی بسیار با دوام‌‌‌ می‌باشد و سالیان سال نیاز به تعمیر و یا تعویض نخواهد داشت. اگر فضای کافی در اختیار داشته باشید یک جزیره بزرگ و زیبا‌‌‌ می‌تواند تکمیل کننده دکوراسیون آشپزخانه با کابینت چوبی قدیمی باشد.

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت کابینت چوب طبیعی مدرن در آشپزخانه بزرگ داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتساپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.